The Godfather II - הדיון הראשי - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Godfather II - הדיון הראשי

KingYes

Recommended Posts

• תגובות 218
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

החלטתי לתת למשחק צ'אנס תגידו איך אני גורם לזה שהאנשים שלי יבואו איתי לכול מקום ואיך אני בכלל מגייס אנשים? לא הצלחתי להבין ..המשחק מסובך..

משחק לא מסובך לדעתי, צריך פשוט לקרוא את ההוראות שיש תוך כדי משחק.

אנשים אתה מגייס כשהזמן מגיע (פשוט אומרים לך מדי פעם להוסיף עוד חבר למשפחה). ואז אתה צריך לדבר עם מישהו שניתן לגייס אותו, יש כאלה תמיד באחוזה של המשפחה שלך וגם בבתי העסק שתחת שליטתך.

כדי להוסיף אותם לצוות שלך (כלומר שיבואו איתך לכל מקום) אתה צריך להוסיף אותם בתפריט של "מבט מלמעלה\don's view" (אני חושב שזה טאב). ואז לבחור אותם במשפחה.

אתה גם יכול לשלוח אותם לתקוף עסקים או להגן על עסק מותקף. פשוט תבחר את העסק ותבחר באפשרות attack\defend

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה את זה כבר איכשהו הצלחתי להבין.. אבל הבעיה שאני עכשיו במשימה לאסוף מידע משהו כזה ואני צריך לעזור לאנשים ברחוב ורוב האנשים צריכים שאני אפרוץ בשבילהם למקומות ועוד דברים שאין לי אנשים שיבצעו את הדברים האלו .. יש לי במקרה רק רופא ומישהו שאחרי על פצצות ואי אפשר הרי להוסיף עוד בני משפה אז מה הרעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה את זה כבר איכשהו הצלחתי להבין.. אבל הבעיה שאני עכשיו במשימה לאסוף מידע משהו כזה ואני צריך לעזור לאנשים ברחוב ורוב האנשים צריכים שאני אפרוץ בשבילהם למקומות ועוד דברים שאין לי אנשים שיבצעו את הדברים האלו .. יש לי במקרה רק רופא ומישהו שאחרי על פצצות ואי אפשר הרי להוסיף עוד בני משפה אז מה הרעיון?

אתה לא חייב לעשות את המשימות האלה אם אין לך את האנשים המתאימים, יש מספיק משימות רגילות שאתה יכול לעשות תמיד (לחסל מישהו, להרביץ למישהו, לשבור למישהו את הרכוש בחנות). אתה למעשה לא חייב בכלל לעשות את המשימות האלה של עזרה לאנשים - זה סתם כיף, אבל לא ממש עוזר בהתקדמות לדעתי.

בהמשך תוכל להוסיף עוד אנשים למשפחה שלך ואז יהיו לך מכל המקצועות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה למעשה לא חייב בכלל לעשות את המשימות האלה של עזרה לאנשים - זה סתם כיף, אבל לא ממש עוזר בהתקדמות לדעתי.

למה לא? המשימות שאתה מקבל תמורתן מידע על איך להרוג את הגנגסטרים מהמשפחות האחרות עוזרות מאוד. (אלו עם המפתח מעל לראש)

ככל שתוריד להם יותר אנשים ככה הם יתקפו פחות את העסקים שלך ואם כבר יתקפו אז הם יהיו יותר חלשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא? המשימות שאתה מקבל תמורתן מידע על איך להרוג את הגנגסטרים מהמשפחות האחרות עוזרות מאוד. (אלו עם המפתח מעל לראש)

ככל שתוריד להם יותר אנשים ככה הם יתקפו פחות את העסקים שלך ואם כבר יתקפו אז הם יהיו יותר חלשים.

אז זהו בדיוק, שבהתחלתה באמת עשיתי ככה ובסוף הגעתי למסקנה שזה לא ממש הכרחי. כי בלי להרוג את ה MADE MEN של המשפחות גם ככה היה מאוד מאוד קל להשתלט להם על העסקים ועל האחוזה ככה שזה לא ממש עזר. ומצד שני, לעשות את זה לקח די הרבה זמן, לחפש מישהו שרוצה משימה, לעשות את המשימה ולהצליח (לפעמים בטעות נכשלים), לנסות למצוא את המאפיונר ואז לחסל אותו (לפעמים פשוט לא הצלחתי למצוא איפה הם על המפה למרות שהייתי ב X, כי לא תמיד המיקום ברור). והעיקר: בזמן שהייתי עסוק בכל זה המשפחות היו תוקפות אותי כל הזמן ומנסות לקחת לי עסקים.

בקיצור, הרגשתי שזה לעשות הרבה מאמץ כדי לחסוך קצת מאמץ אז זה לא משתלם (אלא אם כן בא לך למצות את המשחק ולעשות כל משימה) ויותר קל לעשות פשוט "בליצקריג" ולהתקיף את כל העסקים שלהם אחד אחרי השני בלי להתמהמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור אני לא מצליח להבין איך אני מתקדם במשחק בלי לעשות "טובות" שם לאנשים שאני גם ככה לא יכול..פה ושם יש גנסטרים שאני מחסל אבל לא תמיד יש..

שוב, אתה בעקרון בכלל לא צריך לעשות טובות לאף אחד במשחק. אם תשתלט על כל העסקים ובסוף תתקיף את האחוזה של כל משפחה אתה בסוף תסיים את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אני לא בטוח לגבי אם זה הפורום הנכון, אם אני טעיתי תעבירו בבקשה.

אז ככה המערכת שלי מופיע במפרט מחשב.. המחשב ממש לא חדש אבל עומד בכל הדרישות מינימום אפילו מעל.

דריברים חדשים 9.4 האחרון שיצא, מערכת הפעלה SP3... אין תוכנות שרצות ברקע מיותרות.

והמשחק פשוט זורק FPS מ30 ל5 ולפעמים נתקע לכמה שניות...

כל שאר המשחקים עובדים די חלק... FALLOUT 3 על מדיום עובד סבבה.. אפילו GOTHIC 3 שדורש מערכת חזקה על מקסימום נותן לי 25FPS בממוצע....

במה יכולה להיות הבעיה שאני לא מזהה??? אגב כמעט ואין אבדל בין LOW וHIGH כשאני עושה במשחק... רזולוציה שהגדרתי 1280*720 בשביל לא להעמיס על הכרטיס מסך...

בתודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ממש נימאס אני משוכנע כימעט שיש בעיה במחשב אני עם e8400 כרטיס מסך 9800gtx+ אחרונים המשחק רץ על 1280X1024 עם אני מפעיל v sync מהמשחק זה על 30-40fps אז סבבה ביטלתי זה על 120 ככה ופיתאום נופל ל 75 זה עוד סבבה לא הרגשתי קירטועים,אחר כך נסעתי במכונית היסתובבתי סיבוב חד ימינה ונפל ל 46 ופה ממש הבחנתי בקירטועים אני ממש לא יודע מה הבעיה כאן למישהוא יש מושג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...