The Godfather II - הדיון הראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Godfather II - הדיון הראשי

KingYes

Recommended Posts

פשוט תתן לו אגרופים עד שהמשימה מסתימת בערך 1-3 אגרופים (לא צריך לתפוס או ברכיות)

מי אכפת כמה שומרים נשארו, פשוט תגיע לבעל העסק ותן לו הצעה שהוא לא יכול לסרב לה ;D

שים כמה שומרים משלך והם כבר יטפלו בכל השאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 218
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

2 שאלות:

1. כשבמשימה כתוב שצריך להרביץ למישהו (ROUGH HIM) - כשיש סמל של אגרוף מעל הדמות, איך את זה? אם אני תופס אותו ובועט בו הוא או מת והמשימה נכשלת או שיורד לו חלק מהחיים והמשימה לא מסתייימת. גם אגרופים לא עוזר - מה אני אמור לעשות?

בעקרון אתה אמור פשוטט לתת לו מכות וכשהחיים שלו יורדים מספיק נמוך הוא אומר לך שהצלחת. לא יודע למה זה לא עובד לך.

2. בתחילת העיר השנייה הם מבקשים ממך להשתלט על אחד מה CRIME RINGS. אני מנסה להשתלט על המועדוני ליווי אבל יש מקום אחד (אפא שמצלמים סרט כחול) שאין לי אפשרות לסיים. הוא מראה לי כאילו יש עוד 5 שומרים שלהם אבל בפועל אין אף אחד. עליתי על הגג, הסתובבתי מסביב למבנה ובתוכו ולא מצאתי אף אחד - אפא הם?

תתחיל לירות שם ולהרוג את האנשים, בסוף תפתח לך דלת של הגראג' ותוכל להגיע למקום שנמצא בעל העסק והשומרים שלו (יכול להיות שיש שם גם ידית שפותחת את הדלת, אני כבר לא זוכר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SABOTAGE זה לא לפוצץ את הבניין אלא להכנס לבית העסק ולזרוע קצת הרס בדרך הישנה והטובה.

פשוט תכנס ותתחיל להרוס את המוצרים שלו (הכי פשוט אם זה בר תהרוס זה להרוס כמה משקאות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תקוע בפלורידה :(

רק עכשיו הגעתי לעיר.

דבר ראשון... מה זה הG האלה?

דבר שני. אני הולך למקום שכתוב עליו TR .[בניויורק קראו לזה CR... מה זה אומר?] אני מנסה להתשלט על אתרי בניה וכאלה אבל אין שם עם מי לדבר אין כלום =[.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אתם בכלל קוראים משהו, כי יש פה 2 עמודים של שאלות בהבנת הנקרא!

אני סה"כ ראיתי את המשחק אצל חבר בזמן שהוא התלהב מכל אפשרויות ההוצאה להורג ו... NM

CR TR וכל השאר אלו קיצוריהשמות של משפחות הפשע...

פשוט תסתכלו על המפה, הצבע האדום זה אתם וכל צבע אחר על המפה מסומן במיני מפה בסט אותיות...

קיצר נמאס לי מהתרד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי למשימה בקובה.. והוא מפנה אותי לאחוזה של A. אבל אין לי אפשרות להכנס אליהם.. מה אפשר לעשות?

האם אני צריך להשתלט על כל העסקים שלהם או לפוצץ אותם? ואז מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיצצתי להם את כל העסקים בקובה.. וזה לא נותן לי אפשרות להכנס.

אז איך אני נכנס אליהם?

האם יש מצב שיש להם עוד עסקים? :|

כי לא מצאתי.

האם אולי אני צריך לכבוש להם אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי. זה ממש עבד.

עכשיו אני אמור לחסל את כל המאפיות. איזה כייפי.

אבל תמיד לוקחים לי את הבתים מחדש.. זה מתסכל :)

תשלח אנשים מהצוות שלך להגן על העסק, זה יעבוד ב90% מהמקרים אם אתה שולח מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...