The Godfather II - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Godfather II - הדיון הראשי

KingYes

Recommended Posts

רק התחלתי את המשחק וכבר ירד לי החשק לשחק בו.. ישר דיבורים בלי סוף, אין משחק רצוף.. אני חושב שזה ממש לא כיף לשחק ככה.

הדבר היחיד שהספקתי לראות ולהתלהב ממנו הוא האפקט של הפיצוצים והאש, זה באמת יצא יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 218
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קיבלתי את המשחק !

בואו נעבור לעזרה במשחק מאשר לחפור האם הוא טוב או לא. נמאס !

בכל אופן, יש אנשים עם מפתח עליהם וחלק עם כסף עליהם. מה ההבדל שלהם?

ועוד דבר - איך אפשר לשדרג את רישיון הנשק של הפעילים שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד מלבד מפתח וכסף. בכל מקרה:

לאנשים עם כסף אתה יכול לעשות טובה בתמורה לתשלום.

לאנשים עם מפתח אתה יכול לעשות טובה בתמורה למודיעין על אנשי המפתח במשפחות היריבות.

(מודיעין יעזור לך למצוא את הדרך היחידה להרוג אותם סופית - ז"א שלא יעשו recover ויחזרו למשחק לאחר זמן מה)

בכל מקרה אתה לא חייב להוריד אותם אחד אחד כי אם אתה משתלט על כל העסקים במפה - כל המשפחה היריבה יברחו לאחוזה, ואם אתה מפוצץ

את האחוזה כולם ימותו ממילא. העניין הוא שיותר קל להוריד אותם סופית אחד אחד כי אז הם לא מפריעים ומנסים להשתלט על עסקים שלך, וגם יהיה יותר קל להתקיף את האחוזה אם הורדת כמה אנשי מפתח.

בעניין שידרוג רשיון של המשפחה שלך, אני גם לא סגור על זה, הבנתי שצריך HONOR שאמורים להשיג מלשחק ב-ONLINE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע בחלק של פלורידה ואני מנסה לחסל אחד מהאנשים של המשפחה היריבה

אני צריך להרוג אותו על ידי :

let a bruiser shake him from behind

ואני לא יודע מה לעשות עם זה כמובן שהרגית אותו בכל מיני דרכים כבר 5 פעמים אך הוא חוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע בחלק של פלורידה ואני מנסה לחסל אחד מהאנשים של המשפחה היריבה

אני צריך להרוג אותו על ידי :

let a bruiser shake him from behind

ואני לא יודע מה לעשות עם זה כמובן שהרגית אותו בכל מיני דרכים כבר 5 פעמים אך הוא חוזר.

אתה צריך שמישו מהצוות שלך יהיה BRUISER ואז לשלוח אותו להרוג אותו...

אגב המשחק ממש טוב לא מבין את הביקורות האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד מלבד מפתח וכסף. בכל מקרה:

לאנשים עם כסף אתה יכול לעשות טובה בתמורה לתשלום.

לאנשים עם מפתח אתה יכול לעשות טובה בתמורה למודיעין על אנשי המפתח במשפחות היריבות.

(מודיעין יעזור לך למצוא את הדרך היחידה להרוג אותם סופית - ז"א שלא יעשו recover ויחזרו למשחק לאחר זמן מה)

בכל מקרה אתה לא חייב להוריד אותם אחד אחד כי אם אתה משתלט על כל העסקים במפה - כל המשפחה היריבה יברחו לאחוזה, ואם אתה מפוצץ

את האחוזה כולם ימותו ממילא. העניין הוא שיותר קל להוריד אותם סופית אחד אחד כי אז הם לא מפריעים ומנסים להשתלט על עסקים שלך, וגם יהיה יותר קל להתקיף את האחוזה אם הורדת כמה אנשי מפתח.

בעניין שידרוג רשיון של המשפחה שלך, אני גם לא סגור על זה, הבנתי שצריך HONOR שאמורים להשיג מלשחק ב-ONLINE

תודה רבה רבה לך !

ממש כייף לשחק במשחק הזה, באמת.

בכל אופן, להשתלט על העסקים שלהם - זה יותר עדיף מאשר לחסל אותם?

ועוד שאלה, יש אפשרות להרחיב את עץ המשפחה שיהיה יותר גדול?

והאם אפשר לדלג או להריץ את הסרטונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה משתלט על עסקים אתה מגדיל את ההכנסות שלך, ואתה צריך את הכסף ע"מ להציב שומרי ראש \ לעשות שדרוגים לדמות שלך ולדמויות המשפחה ועוד... אתה בכל מקרה צריך את כל העסקים של המשפחות היריבות ע"מ להרוס ולהשתלט על האחוזה שלהם

ולגמור את הבוס שלהם. פשוט יהיה לך יותר קל אם תוריד אנשי מפתח ופחות יבואו להתקיף את העסקים שלך.

חוץ מזה, יש קטע של בונוסים משליטה ב"זירות פשע", למשל להשתלט על כל מועדוני החשפנות, או כל עסקי הסמים בעיר, ואז אתה מקבל כל מני בונוסים כמו משוריין, הכפלת הכנסות, אפודי מגן וכו'. בנוסף, אם למשל משפחה יריבה שולטת בזירת פשע ואתה מפוצץ להם או משתלט על אחד

העסקים מהזירה הזאת, הבונוס שלהם נעלם ואז יותר קל נגדם.

בשביל להרחיב את עץ המשפחה צריך לעשות משימות מרכזיות (האיקס הירוק) \ להתקדם בעלילה... יפתחו לך עוד מקומות לאט לאט, ואז תוכל

לשכור אנשים שנמצאים באחוזה או בעסקים שלך. ותוכל גם לקדם אנשים מהמשפחה שלך - הם יקבלו עוד התמחות לבחירתך בין היתר.

יש סרטוני tutorials להכל בתפריט המשחק.

אגב, כשאתה פותח עוד ערים וטס אליהם, זה לא אומר שסיימת עם העיר הקודמת, עדיין יכולים לבוא משפחות חדשות להתמקם באיזו אחוזה חדשה ולנסות להשתלט לך על עסקים שם. אתה יכול לנהל את העסקים בערים שונות בו זמנית, אבל בשביל להגיע לשם בעצמך אפשר רק דרך שדה תעופה.

ולא נראה לי שאפשר לדלג על סרטונים. לא יודע איך... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך שמישו מהצוות שלך יהיה BRUISER ואז לשלוח אותו להרוג אותו...

אגב המשחק ממש טוב לא מבין את הביקורות האלה

אה לא ידעתי בכלל שיש BRUISER

זה בטח כשרון כמו ENGINEER.

והמשחק ממש ממש טוב ממכר ממש, לא מבין את הביקורות כנ"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מזה. משחק ממש טוב ומאתגר. זה אין אפס.

SyndromE, באמת תודה רבה לך על התמיכה. ממש עזרת לי !

עוד שאלה, במועדוני חשפנות וכדומה.. יש דברים גסים שמה? חוץ מהקטע שרואים בחורות בלי החלק העליון, האם יש דברים שאני אמור לפחד ממנו בעתיד, שיהיה אפשר לעשות בהמשך? (לתת לאחים הקטנים שלי לשחק בו וכדומה)

עוד שאלה - מה ההעדיפות? האם לסיים את המשחק לפי האיקסים וכדומה.. או שלהשתלט על העסקים ולהרוג משפחות מאפיה?

ועוד דבר - בדו שיח שלי עם אנשים, האם זה כזה משנה מה אני אומר להם? כאילו שהוא אומר "ספר לי עוד ובלה בלה".. האם זה משנה? או שאפשר פשוט להגיע לתחליט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה אם אתה רוצה חפירות \ יותר מידע ולדעת את הסיפור בהרחבה או פשוט לעשות את העבודה,

מבחינת מועדוני הליווי אני לא חושב שיש יותר מידי .. טוב שאין.

BRUISER זה בריון לא כמו ENGINEER ,הוא יכול להכות אנשים או לשבור דברים ודלתות ..

אני משחק עם המהנדס, המפוצץ שהוא גם הבריון, והפורץ כספות .. את הרופא הזה אני שומר בצד ושולח אותו רק כשאני רוצה להשתלט על מקומות. ככה שאם מישהו נפצע הוא מחייה אותו וכמובן עוזר עם זאת שהוא לא בצוות שלי..

דבר אחר שרציתי להתייעץ אתכם זה כמה שומרים אתם שמים בד"כ?

אני על מקומות חשובים שם 5 (כמו של היהלומים שנותנים אפוד מגן) וברגיל זה 4..בכל זאני רואה שמצליחים להשתלט לפעמים.. אני צריך לשים יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למועדון חשפנות.. האם יש אפשרות להוריד איזה סקין או משהו שיהיה לבחורות שמה בגדים יותר צנועים?

כי זה ממש מוגזם ! :pissed: :pissed: :pissed:

רואים ממש את החלק העליון. יש אפשרות לבטל את זה? :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למועדון חשפנות.. האם יש אפשרות להוריד איזה סקין או משהו שיהיה לבחורות שמה בגדים יותר צנועים?

כי זה ממש מוגזם ! :pissed: :pissed: :pissed:

רואים ממש את החלק העליון. יש אפשרות לבטל את זה? :(

דמיין שהן גברים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...