חייזרים - מישהו באמת מאמין? - עמוד 6 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייזרים - מישהו באמת מאמין?

A-L-o-n

Recommended Posts

• תגובות 234
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בסדר... :s07:

גם אתר הפרמידות בגיזה מזויף, גם הפרמידות של האצטקים מזויפות, גם הסוללה שמצאו בתרבות האשורית מזוייפת, גם את הנחיתה של אפולו 12 על הירח זייפו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח ויש חיזרים , אז מה נתחיל עכשיו מן מקארתיזם של חיזרים ?

את מי זה מעניין ?

החיות שחיות על כדור הארץ הן חיזריות לבן אדם ואנחנו לא מתיחסים אליהן אולי רק משתמשים בהן והורגים אותן .

באמת אני לא מבין את הנושא הזה יש / אין למה זה טוב , פחחח אל תגידו לי , נכון לעכשיו מה שהאדם הישיג , הוא הישיג ע"י עבודה קשה ומזל , אף חייזר לא בא ונתן לנו איזו .

אחחח , אנשים אוכלים של מסטולים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר... :s07:

גם אתר הפרמידות בגיזה מזויף, גם הפרמידות של האצטקים מזויפות, גם הסוללה שמצאו בתרבות האשורית מזוייפת, גם את הנחיתה של אפולו 12 על הירח זייפו...

את הפירמידות לא זייפו וסביר מאד להניח שגם לא את הנחיתה על הירח...

הסוללות העתיקות שמצאו... - יש מצב.

ההבדל בין הפירמידות לחייזרים הוא שלפירמידות יש אלפי מקורות עתיקים עם מידע עליהם, במקרה של חייזרים יש רק ספקולציות ומציאות פסבדו-ארכיאולוגיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הנושא הזה הוא מגוחך.

אין שום חייזרים על כדור הארץ או בחלל ככל הידוע לנו בשלב זה.

כל התיאוריות על הימצאות חייזרים בהווה או על מעורבותם בעבר הם אוסף של שטויות שאין בהם ולו שמץ של אמינות או הגיון.

כל העדויות והצילומים (לכאורה) הם גיבוב של שטויות ועבודה בעיניים.

אולי גם קיימים שדונים ופיות.

להם אפילו יש יותר בסיס היסטורי סיפרותי ותרבותי.

אני בטוח שיש מספר רב של אנשים שראו אותם במהלך השנים, ואני יכול להישבע שיש לפחות אחד אצלי במגירת הגרביים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא השתכנעתי שחייזרים היו פה, אבל אני בהחלט מאמין, שיש אפשרות שיש חיים אי שם ..

היקום הוא כ"כ גדול, שזה יהיה טיפשי לא לקחת בחשבון, שמה שקרה כאן, שגרם להווצרות חיים, אולי קרה גם במקום אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא השתכנעתי שחייזרים היו פה, אבל אני בהחלט מאמין, שיש אפשרות שיש חיים אי שם ..

היקום הוא כ"כ גדול, שזה יהיה טיפשי לא לקחת בחשבון, שמה שקרה כאן, שגרם להווצרות חיים, אולי קרה גם במקום אחר.

צודק...

וחייזרים ועבמים זה כמעט אותו דבר.

חיי-זר.

עב"מ עצם בלתי מזוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן אבל החיים הם כל כך מופלאים ובלתי ניתנים להבנה שהיה צריך את כל האין סוף הזה כדי שיווצרו חיים בצורה הזו .

וןלמען הסר ספק אני די חושב שיש עוד צורות חיים ביקום ואני מהמר אפילו רבות ומגוונות כמו מיגוון החיים על כדור הארץ לפחות אממה מה אנחנו עדיין לא מספיק מפותחים מכדי להבחין בהם וכמו כן איננו מנצלים את מלא המשאבים שעומדים לרשותנו - ראה לדוגמא אנחנו משמידים מינים של כולל צמחים שאין אנחנו יודעים כלל וכלל מה טיבם ואיזו תועלת הם יכולים להוות עבורנו - נניח צמחים מהאמזונס שישמשו כצימחי מרפא .

אבל בין זה לבין האמונה שאיזה יצור מעולם אחר מסתובב כאן ביננו מחביא את האנטנות שלו מתחת לשטריימל משל היו אלו פיאות של דוסים - המרחק קצת גדול וגם אם כן - מה זה צריך לעניין אותי ? ממש כמו הנמלה המרגלת , או הזבוב החשדן או הג'וק המסתתר בפתחו של הבקבוק ואתם מבינים את הרעיון , אנחנו לא דופקים חשבון לחיות שחיות ביננו - אז לעוד חיה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק...

וחייזרים ועבמים זה כמעט אותו דבר.

חיי-זר.

עב"מ עצם בלתי מזוהה.

האמת שזה לא ממש אותו דבר אם תחשוב על זה. במשך מליוני שנים היו על כדור הארץ חיים. אבל רק בערך ב 1000 שנה האחרונות (ואני מאוד מגזים לדעתי אבל נניח, אני פשוט לא יודע מה היה התאריך של הציור של ליאונרדו דה וינצ'י שמתאר תוכניות למסוק מאוד לא מודרני) הם באמת הצליחו לממש את הרצון לעוף. (אני מדבר על כלי שעף כמובן, לא ציפורים) וכמובן מי אמר שדווקא בתקופת החיים שלנו יהיו חייזרים? אולי רק 20 מליון שנה אחרי שייכחד האדם ייוצר הגזע שיהיה תבוני כמו שמראים בכל הסרטים? אתה תגלה שהסיכוי הוא באמת "לא משהו". אולי מישהו חי שם. אבל הסיכוי שיצליח לבנות משהו שיטוס עד אליך הוא הרבה יותר קטן ממה שאתה חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם שם.

היו שם, או שיהיו שם.

אם אנחנו מתכננים "למצוא" אותם, זה ייקח עוד המון זמן.

אם הם מתכננים "למצוא" אותנו, זה כבר תלוי ממתי הם מתכננים את זה, והאם הם לא פגשו כבר בחיפושים שלהם חיזרים אחרים. (ואולי זה הספיק להם).

אבל מה כל זה משנה?

הנבחרת הפסידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ להגיע לכאן מי אמר שזה לא אפשרי זה כמו שהאדם יקח חללית וישלח אותה לחפש חיים בחלל והחללית יכולה לטוס הרבה הרבה זמן ואולי היה תגיע לאנשהו מתישהו אז אותו דבר החייזרים אולי שלחו פעם חללית שהגיע עד הכדור שלנו... ואם זה אפילו לקח 200 שנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...