חייזרים - מישהו באמת מאמין? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייזרים - מישהו באמת מאמין?

A-L-o-n

Recommended Posts

• תגובות 234
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חייזרים, אלוהים, רוחות רפאים - אני מאמין שהם יכולים להיות קיימים, אבל יש יותר מדי מידע משני הצדדים (ואני שומר על ראש פתוח משני הצדדים), שאני פשוט לא יכול להכריע.

הכל יכול להיות כביחד וגם לחוד. זה לא אומר שאם יש את זה אז המסקנה שאין את הדבר השני.

לדוגמא נגיד שיש אלוקים אז הוא יצר פה בני-אדם ובמקום אחר חייזרים וכדו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג, אבל אני יודע שמתי שעוברים את מהירות הקול נוצר מין עשר מוזר כזה.

הנה מטוס ששבר את מהירות הקול

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d0/FA-18_Hornet_breaking_sound_barrier_(7_July_1999).jpg/350px-FA-18_Hornet_breaking_sound_barrier_(7_July_1999).jpg

זה לא עשן, אלו אדים שהמטוס בכל מקרה משאיר (מנוע סילון או טורבו-מניפה, כאמור) שנאגרים בנקודה אחת באותו הרגע שהמטוס שובר את מחסום הקול.

בלי מנוע שנושם אוויר, אתה לא יכול להפיק את זה. (אם זה כן היה ככה, כל כדור שהיית יורה מאקדח היה משאיר שובל אדים יפה כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והיות שהיקום גדול מאוד, ההסתברות להיווצרות חיים במקום נוסף כלשהו כבר אינה אפסית. ביחוד כאשר תמונת היקום שאנו רואים "מעודכנת" למיליוני שנים אחורה.

ועוד איך אפסית. למעשה, הסיכוי הוא בערך 1 ל-1,000,000,000,000,000, כך שמבחינה הסתברותית רוב הסיכויים שלא יתכנו חיים בכוכב אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. איך לעזאזל הגעת למספר הזה?

ב. כל עוד הסיכוי הוא "1 מתוך ...", הוא לא אפסי. לפי הטענה שלך, גם הסיכוי לזכות בלוטו הוא אפסי. תספר את זה לזוכים.

אישית אני עדיין לא מבין למה שללו חיים על הירח.

מה זאת אומרת למה? זה כוכב שנמצא במרחק יריקה מאיתנו, ופשוט רואים שאין שם חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין בזה שיש חייזרים (גם רוחות רפאים ועוד תופעות כאלו)

לדעתי זה פשוט בורות להאמין שיש רק חיים בחור הזה שאנו חיים בו,גם מבחינה מדעית וגם מבחינה מנטלית.

בכל אופן לדעתי קיימים חייזרים וכנראה גם היו פה (דגש על הכנראה - אני מאמין בתקרית רוזוולט) אבל לדעתי כל אותם חברי המדע-בדיוני עם כל אותם עדיות וסרטוני הינם שקריים במקרה הטוב.

לדעתי בלתי אפשרי לצלם אותם-

אם יש להם את הטכנולוגיה לעבור את המרחקים שהם עוברים (מדובר בכמות בלתי נטפסת) אז אני בטוח שגם יש להם את היכולת להסוות את עצמם אם הם לא רוצים להראות, ואם הם כן אז הם יעצרו ויגידו שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עשן, אלו אדים שהמטוס בכל מקרה משאיר (מנוע סילון או טורבו-מניפה, כאמור) שנאגרים בנקודה אחת באותו הרגע שהמטוס שובר את מחסום הקול.

אכן מדובר על גל הלם, אך הוא לא נוצר כתוצאה מהמנוע, אלא כתוצאה מהפרשי לחצים כלשהם סביב המטוס. ראה כאן: http://en.wikipedia.org/wiki/Sound_barrier תמונה מימין וההסבר תחתיה.

לא ממש ברור לי למה גל זה נוצר ספציפית בשבירת מהירות הקול, ולא ממשיך אחר כך. (בניגוד לבום-על-קולי שנשמע כל זמן שהמטוס טס מעל מהירות הקול).

ועוד איך אפסית. למעשה, הסיכוי הוא בערך 1 ל-1,000,000,000,000,000, כך שמבחינה הסתברותית רוב הסיכויים שלא יתכנו חיים בכוכב אחר.

אני אזרום עם הסיכוי שנתת (אם כי לא ברור לי איך חישבת אותו, אם בכלל) -

ישנן כ-100 אלף גלקסיות, כאשר בכל גלקסיה כ-100 אלף כוכבים (אלו סדרי הגודל הזכורים לי). לחלק מהכוכבים אין כוכבי לכת, לאחרים יש יותר מאחד, לכן בכל מקרה מס' כוכבי הלכת הוא בסדר גודל של 10^10 (100K*100K).

לפי שיטתך, ההסתברות להווצרות חיים היא בסדר גודל של 1 ל- 15^10 (אם כי לא ברור מה, נניח שכוכב לכת במיליון שנה), היקום קיים 14 אלף מיליוני שנים, כלומר אם נעבור ליחידות שהגדרנו, בכל כוכבי הלכת היו 10^10*3^10*14 הזדמנויות להיווצרות חיים. לפי ההסתברות שהנפצת (וגם לא עד הסוף) - ישנם 14 כוכבי לכת עם חיים עליהם :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן מדובר על גל הלם, אך הוא לא נוצר כתוצאה מהמנוע, אלא כתוצאה מהפרשי לחצים כלשהם סביב המטוס. ראה כאן: http://en.wikipedia.org/wiki/Sound_barrier תמונה מימין וההסבר תחתיה.

לא ממש ברור לי למה גל זה נוצר ספציפית בשבירת מהירות הקול, ולא ממשיך אחר כך. (בניגוד לבום-על-קולי שנשמע כל זמן שהמטוס טס מעל מהירות הקול).

ככה או ככה, גל הלם לא משאיר שובל.....

בשביל שובל אדים אתה חייב מנוע שנושם אוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...