איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין..... - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין.....

dan79

Recommended Posts

• תגובות 647
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

התאור מזכיר לי את מה שרמי שטרן אמר על עצמו :"בלונדיני , עיניים כחולות , גבוה ומכוער "

אבל חלילה ורדרדה , עם מיפרט כזה וגישה כמו שלך , אני את הפנים לוקח על בלייד ובכך מוציא את הרוח ממפרשיי ספינת הדגל של דן או לפחות מסמן את הוד ורדרדותך כיוצאת מהכלל .

אני חושב שיש לך גישה של פצצת על :yelclap: ( או לפחות חוש הומור שגם זה הרבה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר מדמין את עכביש הולך לפגישה ורואה בחורה אם גרגורת ... >:D

סתם גברת PINK אם את באמת בחורה תהנו -אני לא נמשך למפרטים שרזה כלול בהם

ולא סובל גינס בטח לא בבחורה

וורוד זה כבר סיפור אחר אבל אם בד רך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר מדמין את עכביש הולך לפגישה ורואה בחורה אם גרגורת ... >:D

סתם גברת PINK אם את באמת בחורה תהנו -אני לא נמשך למפרטים שרזה כלול בהם

ולא סובל גינס בטח לא בבחורה

וורוד זה כבר סיפור אחר אבל אם בד רך

אתה בלי שום ספק גאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I DO

יאמי מאמי - המדים הצמודים על גיזרה של 172 במשקל 46 קילו אכן מתאימים לאשת עכביש ( ואם תהיה לי האישה הפרטית שלי אולי אני כבר לא אצטרך יותר לצאת לחפש את מזלי בכביש :gorgeous: )

ולדן היקר , הגברת בוורוד "כישפה" אותי ואני שוכנעתי שאפשר לצאת לבלייד דייטים גם בלי תמונה ו / או שיחה בוידיאו צ'ט , אם יש לגברת את הגישה הנכונה ואת היכולת לצאת ממצבים מביכים , אולי היא לא תהיה אהבת חייך ואולי לא תתחתנו או משהו כזה , אבל ערב נחמד בחברה טובה - זה בהחלט יכול להיות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בלי שום ספק גאי.

לא אני לא

גובה של 172 ורזה =דוגמנית +- בגיזרה ואתה יודע למה מעצבים אוהבים דוגמניות ...

חוץ מזה גינס זה חראה של בד

אישה אם כותונת לילה וורודה זה כבר דבר אחר לגמרי

או סתם אחת שניראת ככה -

w72806.jpg

(במציאות היא בטח רזה וגמדה -אז תתיחס רק לתמונה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנגל מון

אתה כמו סם הנשר מהחבובות - שומר המוסר של הפורום - חחח

קרירי

אתה לחלוטין צודק , בדייט אתה מבזבז נניח לפחות 150 שח' במינימום ( וזה אם היא ממש חמה עליך ככה שהיא רוצה כבר הביתה ) עכשיו לא בכל פגישה אתה מצליח לפגוע ( קרי בולז איי ) ( חחח , בולס אי אי אי ) ככה שנניח אחת משלוש יוצא לך , ככה שיוצא שעל שיגול אתה" מבזבז " לפחות 450 שח' ( מישהוא אמר נערת ליווי - זה אותה עלות ) ( בעסה אין לי כסף לזה אפילו ) ובתור השוואה , בקבוק שמן תינוקות כמה עולה ולכמה "הנאות" " משחקים" הוא מספיק ? המממ והחסכנים משתמשים בסבון שאמא בין כך שמה במקלחת ( ובזבזים מים , ראה תרד נפרד ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיי חברה , בלי להעליב אתם חבורה של גיקים (טוב מה יש לצפות פורום מחשבים :kopfpatsch:)

ולזה שמעליי ,ברוך הבא ל hwzone (כמו שמישהוא פה אמר ), זה פורום אם רמת ידע דיי גבוה (בגלל שאחוז ילדי ה fxp פה נמוך יחסית) ולכן יש לאנשים פה המון דעות שמפתחות שיחה להמון כיוונים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...