Need for Speed SHIFT - כל המידע כאן - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need for Speed SHIFT - כל המידע כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האם SHIFT מחזיר את סדרת NFS לימים הטובים שלה?

http://pc.ign.com/articles/102/1023587p1.html

9(!!) מתוך 10.

מאז MW לא זכורים לי ציונים כאלה לסדרה..אמנם אלו IGN וההתייחסות שלי אליהם סקפטית לגמרי,אבל עדיין,מציון כזה רדיקלי קשה להתעלם..

אני חייב לציין שעם כל שביב מידע נוסף לגבי המשחק הוא נראה לי יותר ויותר מבטיח..סוג של FORZA/GRAN TURISMO שמגיע,לשם שינוי,גם למחשב האישי..אני מחזיק אצבעות,את כולן,שהמשחק הזה באמת יהיה חזרה למוטב של EA והסדרה כולה,ושסוף סוף יהיה עוד פרנצ'ייז של משחקי מירוצים איכותיים למחשב..בעוד כמה ימים נדע..

^

לגבי הסרטון שמעלי..אחח..נוסטלגיה מתוקה,מחדד ומזכיר עוד יותר את העובדה שהסדרה הייתה פורצת דרך ואיכותית עוד מתחילת דרכה(הגראפיקה,הסאונד,ואפילו המשחקיות..),ועד כמה היא התדרדרה בשנים האחרונות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הNFS האהוב עליי היה ,יש ותמיד יהיה UNDERGROUND . וגם אנדרגראונד 2 .

עכשיו אבל כשאני מסתכל על זה, הרזולוציה כזאת מגגעילה =S חחח עדיין, המשחק היה פצצתי (לדעתי)

מה עוד אני מאוד מחכה לBLUR

http://www.gamespot.com/pc/driving/blur/index.html?om_act=convert&om_clk=gssimilargames&tag=similargames;img;1

וכמובן ל SPLIT/SECOND

אלה יהיו נראה לי משחקי המירוץ הכי טובים בזמן הקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PS היה מעולה אני לא מבין למה לא אוהבים אותו :screwy:

אני פשוט לא מאמין שאמרת את זה, אני לא מאמין שהכנסת את PS ומעולה ביחד לצירוף הגיוני! :bash::nixweiss::nono: :s05: :screwy:

זה היה אחד מהמשחקים היותר גרועים שיצאו.

כדי להרים את הסדרה בחזרה ולעשות עליה קצת רעש הם חייבים להביא חתיכת משחק מטורף.

מישהו יודע אם יהיו הפעם דריפטים?

CARBON היה בסדר גמור.

PS היה מסריח.

UNDERCOVER היה בסדר רק ל3 דקות הראשונות, יתרונות: מלא סוגי מכוניות. חסרונות: 4 סוגי מרוצים שלא מפסיקים לחזור על עצמם והמסלולים גם נראים כמעט אותו הדבר.

UNDERGROUND2 היה גדול רק חבל שהמכונית הכי טובה שם היא אימפרזה.

למה יש לי הרגשה רעה אחרי שראיתי את הטריילר?

אולי בגלל שרוב המכוניות מזכירות חיפושיות? או בגלל שרואים את הרכב רק מבפנים [נקווה שהם לא עד כדי כך מטומטמים לעשות זווית צפיה אחת].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם SHIFT מחזיר את סדרת NFS לימים הטובים שלה?

http://pc.ign.com/articles/102/1023587p1.html

9(!!) מתוך 10.

מאז MW לא זכורים לי ציונים כאלה לסדרה..אמנם אלו IGN וההתייחסות שלי אליהם סקפטית לגמרי,אבל עדיין,מציון כזה רדיקלי קשה להתעלם..

אני חייב לציין שעם כל שביב מידע נוסף לגבי המשחק הוא נראה לי יותר ויותר מבטיח..סוג של FORZA/GRAN TURISMO שמגיע,לשם שינוי,גם למחשב האישי..אני מחזיק אצבעות,את כולן,שהמשחק הזה באמת יהיה חזרה למוטב של EA והסדרה כולה,ושסוף סוף יהיה עוד פרנצ'ייז של משחקי מירוצים איכותיים למחשב..בעוד כמה ימים נדע..

^

לגבי הסרטון שמעלי..אחח..נוסטלגיה מתוקה,מחדד ומזכיר עוד יותר את העובדה שהסדרה הייתה פורצת דרך ואיכותית עוד מתחילת דרכה(הגראפיקה,הסאונד,ואפילו המשחקיות..),ועד כמה היא התדרדרה בשנים האחרונות..

כי המשחק הזה הוא מהיוצרים של GTR2 וGT Legends...

אנשים פספסו את העניין הזה כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

המשחק אכן פותח ע"י Slightly Mad Studios (סטודיו שמורכב רובו ככולו ממפתחי GTR, GTR 2 ו-GT LEGENDS) אבל מצד שני, IGN בכלל לא בדקו את האונליין של המשחק (הביקורת שלהם פורסמה שבוע לפני שהמשחק יוצא לחנויות) וכרגיל אני אתעלם מהביקורת שלהם ואמתין להשקה הרשמית ולביקורות קצת יותר רציניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד ביקורת לגירסאת הבוקס עם ציון 9 בינתיים..

לגבי פרסונות כאלה או אחרות שהתווספו אל צוות הפיתוח במשחק הזה..כבר קרה לא פעם ולא פעמיים שאנשים שהיו חלק מצוות שיצר משחק אולטרא מצליח ומעולה לא הצליחו ליצור שום דבר טוב אחר במסגרת אחרת..כך שלמרות שידיעה כזו היא תמיד בגדר חדשות טובות,ודובר עליה כאן,היא לא מתכון בטוח להצלחה..הלוואי שכאן המצב יהיה אחר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע אם יהיו הפעם דריפטים?

יהיו, שמעתי שאחד מצוות אמר באיזה ראיון, מוזר שדווקא על זה אין סירטונים.

למה יש לי הרגשה רעה אחרי שראיתי את הטריילר?

אולי בגלל שרוב המכוניות מזכירות חיפושיות? או בגלל שרואים את הרכב רק מבפנים [נקווה שהם לא עד כדי כך מטומטמים לעשות זווית צפיה אחת].

אם אתה רוצה אתה יכול ליראות את הרכב כמו בקודמים, בסירטונים מראים רק את האופציה של הזווית ראש כי בה הכי השקיעו.

ויש 50 מכוניות במשחק, לא ניראה לי שהיו כל כך הרבה דגמים של חיפושיות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיו, שמעתי שאחד מצוות אמר באיזה ראיון, מוזר שדווקא על זה אין סירטונים.

אם אתה רוצה אתה יכול ליראות את הרכב כמו בקודמים, בסירטונים מראים רק את האופציה של הזווית ראש כי בה הכי השקיעו.

ויש 50 מכוניות במשחק, לא ניראה לי שהיו כל כך הרבה דגמים של חיפושיות..

יהיה סקטור של דריפטים

יש סרטון אחד שמסביר איך לעשות דריפט בNFS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהם עשו כאן עבודה מדהימה ה gameplay נראה מדהים , יכול להיות שה9 מצדיק את עצמו , באמת רואים שהם לקחו את הביקורות ברצינות והלכו על משהו אחר הפעם .

מאז mostwanted לא יצא משהו באמת טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי למה הם הולכים על הקטע הריאליסטי? הם לא שמו לב ש ProStreet ומה שיצא אחריו(לא זוכר תשם) ועכשיו גם SHIFT לא מצליחים? אנשים רוצים סטייל רחובות,gangs,וכל הנלווה(כולל נאון) מה קשה לעשות עוד Most Wanted?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...