Need for Speed SHIFT - כל המידע כאן - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need for Speed SHIFT - כל המידע כאן

simonsix

Recommended Posts

גיימספוט מסרבים להצטרף לחגיגת הציונים של המשחק ומקררים את ההתרגשות(גם שלי,בתור מי שלא יצא לו עדיין לשחק במשחק) עם ציון 7 לגירסאת הקונסולות,וכUNDERCOVER קיבל 7.5 בקונסולות,נראה לי שיש פה איזה קליר סטייטמנט שלהם..בעוד שכל ביקורת הדגישה כי המשחק הזה הוא צעד בכיוון הנכון לסדרה(לפחות מבחינת האיכות,אם לא מבחינת הקונספט),גיימספוט בעצם טוענים הפוך...

בכל מקרה,עוד לא שיחקתי במשחק ולכן לא אשפוט,אבל מהתגובות שאני רואה כאן אני מרגיש דז'ה-וו קשה בנוגע למשחק אחר שקיבל ציונים נהדרים-אבל היה חתיכת אשפה מהלכת..FAR CRY2,האם גם כאן מדובר במשחק בינוני,במקרה הטוב,עם ציוני הייפ מעוותים..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:'(

אני מניח שההצהרה שלי ("סדרת NFS חזרה ובגדול") הייתה מוקדמת מדי..לא ציפיתי מGT שיקחו חלק בביקורות ההייפ האלו..אמנם הציונים שלהם ככלל "עדינים" ונעימים הרבה יותר משל מבקרים אחרים,אבל בכל זאת..9.1 לא הולך ברגל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר חזרתי ואמרתי את זה , למשחק יש פוטנציאל עצום וזה נראה שניסו לשנות את הכיוון (למטה) שהסדרה הזאת פנתה אליו.

הביצוע, קצת פחות טוב ממה שכולם ציפו , יחסית להייפ שבנו למשחק , הוא מאכזב.

יחסית למשחקים האחרונים בסדרת NFS , המשחק הזה באמת 9.1 :lol:

הציון הזה לא מגיע למשחק אבל הוא לא גרוע , הוא סביר+ ויכול לספק הנאה מסוימת כשמשעמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציונים מוכרחים להיות יחסיים,ולכן,אם המשחק הזה מושווה לGRID כברירת מחדל,ויצא יותר משנה אחריו,הוא חייב להיות לפחות זהה באיכותו..

GRID,ואני חושב שהרוב יסכימו איתי,היה קרוב לשלמות..השליטה,האתגר,המירוצים הצמודים והמותחים,הגראפיקה..הדבר היחיד שהיה בו חוסר במשחק הזה היה מלאי מכוניות וEVENTS..בקיצור חוסר כלשהו בתוכן(בייחוד אם ננסה להשוות אותו לFORZA או GRAN TURISMO..)

אם SHIFT קיבל בחלק מהמקומות ציונים טובים יותר מGRID-חייבת להיות לכך סיבה,לא?

אם לשפוט ע"פ מה שאתם אומרים,היתרון היחיד של SHIFT הוא בתוכן,ואם אכן כך הדבר,אז אין ספק שהציונים הגבוהים הם הייפ ותו לא..

כשיצא לי לשחק בו אוכל לשפוט מה הוא שווה באמת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים המינוס שמצאתי בו זה הדריפט.. אהבתי את זה שיש רשימה של הגהים והוא מכוון לפי כל אחד מהם

אבל זה לא עזר לי כי עד שלא אני כיוונתי בעצמי לא הצלחתי לעשות דריפט אחד! אז הכיוונים באמת מייאשים

מה ששמתי לב שאם הופכים את המשחק לארקייד ומפעילים את העזרי נהיגה הוא נהיה כיפי לגמרי

אבל בכל זאת אני מעדיף שיהיה קשה ומהנה יותר בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק ממש מצויין!

הבעיה היחידה היא השליטה, ואין לי הגה. יש למישהו הצעה להגה במחיר סביר [250 ש"ח]?

ומה G25 [לדוגמא] נותן על פני הגאים אחרים ב-200 ש"ח?

מה עם זה:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=33_175_177_2872&products_id=21801?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...