Need for Speed SHIFT - כל המידע כאן - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need for Speed SHIFT - כל המידע כאן

simonsix

Recommended Posts

את האמת שרק PRO STREET מנסה ליהיות ריאלסטי, CARBON וUNDERCOVER ממש לא ריאליסטים.

באופן אישי אני שמח מאוד שהם מוציאים משחק בסגנון של גריד, אפילו שזה ברור שהם שינו סגנון רק בגלל ההצלחה של גריד אבל לא אכפת לי,

מה שכן הם היו צריכים לשנות את השם של הסדרה, גם ג'אנר שונה גם מפתחים תותחים וחדשים - אם הם היו עושים את זה אני בטוח שהרבה יותר אנשים היו מתענייינים במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מקווה שSHIFT לא יעשה לי בעיות עם ההגה, כי UNDERCOVER יכולתי לנסוע רק אחורה xD הגז לא עבד משום מה... לפעמים עבד בהגה עצמו בכפתור מאחורה אבל זה לא נוח ... צריך שהדוושה תעבוד . טוב נראה עוד יומיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברים,אולי תגידו שאני קצת קופץ מעל הפופיק וממהר לקבוע,אבל אני אעשה זאת בכל זאת:

אני חושב שאפשר להריע לשובה של סדרת NEED FOR SPEED למוטב,ובגדול!

9.1 בGT

http://www.gametrailers.com/video/review-need-for/55937

ובלי קשר לציונים,המשחק נראה באמת נהדר,ובעיקר מביא את המשחקיות ה"רצינית" של GRAN TURISMO למחשב,ובעצם מזכיר בכך את המשחקים המוקדמים(והמעולים) בסדרת NFS,כמו HIGH STAKE או PORSCHE UNLEASHED..

כפי הנראה ששילובם של המפתחים של GTR(ועוד כמה כותרים ריאליסטיים ואיכותיים) עשו רק טוב למשחק הזה..נשאר רק לקוות שהמשחק אכן טוב כמו שאומרים,ובעיקר שלא מדובר בפליפ של שנה אחת,אלא בהתחלת תהליך שיחזיר את הסדרה לכיוון מוגדר(במקום קפיצות וזיגזוגים בין מירוצי רחוב ארקיידים למירוצים "רציניים" כמו בשנים האחרונות) ואיכותי..מצידי שיוציאו שני משחקי NFS בכל שנה-האחד ארקיידי,כמו בשנים האחרונות,והשני ריאליסטי קצת יותר כמו בזמנים הישנים והטובים..

בכל מקרה,אני מאוד מופתע ומאוד שמח שמעתה יש במחשב יותר ממשחק מירוצים שווה אחד בשנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתפלא שזה הציון..מעבר למשחקיות במהלך המירוצים עצמם,תסתכל על מה שמסביב..שילוב של המון EVENTS מעניינים באמת,יחד עם אפשרויות שיפור,אצ'יבמנטס, וגם 65 מכוניות(הרבה יותר מבמשחקים האחרונים בסדרה)..זה נראה נהדר..אם המשחק הזה הוא אכן סוג של העתקה מGRID,הרי שכבר ניתן לראות שהוא "מטפל" ו"מתקן" את החוסר העיקרי שלו(מספר מועט של מכוניות וחוסר בקוסטומיזציה)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי הרבה זמן , אפשר לרשום כמעט בבטחה שזה משחק NFS ששווה לרכוש.

חוץ מ65 מכוניות , אם אני לא טועה הם ציינו 200 EVENTS במשחק שזה יפה מאוד...

כל כך חבל שלא יצא DIRT 2 לPC , הייתי שמח לעשות השוואה בין שניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HUGEMOUTH אתה טועה ובגדול..סדרת NFS התחילה והייתה בשיאה כשהיא נטתה יותר לכיוון ריאליזם ו"רצינות"..PORSCHE UNLEASHED נחשב בעיני רבים לטוב ביותר בסדרה והיה ריאליסטי מאוד(יחסית למשחקים אחרים בסדרה)..עם נזק,תיקונים.שיפורים,מכירות/קניות יד שניה(כולל חלקים) וקוסטומיזציה של התנהגות המכונית..

UNDERGROUND שהתבסס על אפנת "מירוצי הרחוב" של אותה תקופה-דווקא הוא היה צמח מוזר בסדרה,אבל כפי הנראה שמאז לא בדיוק עלו לאנשים שם בEA רעיונות חדשים,אז הם "סחבו" את הרעיון במשך כמה שנים עד שייבשו אותו באופן טוטאלי(תודה לUNDERCOVER המזעזע על כך..),והמשחק הזה הוא חזרה למקורות,הכותב הזה זכאי לשם NFS יותר מכל כותר אחר בסדרה מאז שנת 2000

לגבי DIRT 2,קודם כל הוא יצא למחשב,קצת סבלנות :P..

דבר שני,בעוד שDIRT 2 דווקא לקח כיוון עוד יותר ארקיידי מהראשון בסדרה,SHIFT "רציני" יותר,ולמרות שאין לי צל של ספק ששניהם יהיו משחקים מהנים מאוד ומעולים,אין הרבה מה להשוות ביניהם,הדומה הוא שבשניהם יש גלגלים :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשרשמתי "לא יצא" , לא התכוונתי שהוא לא יצא בכלל או בעתיד הקרוב , התכוונתי שהוא לא יצא בלשון עבר ב8.9...

דווקא בגלל שNFS נהיו יותר "מציאותיים" וDIRT 2 יותר "ארקיידי" , יהיה מעניין להשוות ביניהם , אני מסכים ששניהם יהיו מאוד מעניינים...

אחחחח , PORSCE UNLEASHED היה עצום!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HUGEMOUTH אתה טועה ובגדול..סדרת NFS התחילה והייתה בשיאה כשהיא נטתה יותר לכיוון ריאליזם ו"רצינות"..PORSCHE UNLEASHED נחשב בעיני רבים לטוב ביותר בסדרה והיה ריאליסטי מאוד(יחסית למשחקים אחרים בסדרה)..עם נזק,תיקונים.שיפורים,מכירות/קניות יד שניה(כולל חלקים) וקוסטומיזציה של התנהגות המכונית.

זה המשחק הראשון בסדרה שהמרוצים בו הם מרוצים במסלול מסודר ולא מרוץ "לא חוקי". PORSCHE UNLEASHED היה טוב, היו איתו כמה בעיות שלדעתי גורמות לזה ש High Stakes היה טוב יותר. בכל מקרה אף פעם לא היה מדובר במרוצים מסודרים, גם לא ב PORSCHE UNLEASHED. המשחק הזה בכלל לא קשור לסדרת NFS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בינתיים המשחק נראה טוב, גם מבחינת גרפיקה וגם גיימפלי,למרות שלא היה לי זמן לשחק בזה ממש הרבה. . אני אבדוק כבר את כל המסלולים שם והכל מאוחר יותר ואם מישהו ירצה אפרסם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...