Need for Speed SHIFT - כל המידע כאן - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need for Speed SHIFT - כל המידע כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא יודע מה איתכם המשחק היחיד שהיה מגעיל היה הפרו סטריט את כל השאר דווקא אהבתי האנדרקובר דווקא סבבה.

אתם סתם בררנים אני נהניתי מכולם חוץ מה- PS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PS היה מעולה אני לא מבין למה לא אוהבים אותו :screwy:

הבעיה היא שמשווים אותו למשחק מצויין כמו GRID אז בגלל זה הוא נחשב ל"גרוע"

זה לא שהוא לא טוב זה פשוט שGRID יותר טוב ממנו זה הכל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PS היה אחד הגרועים מה יש לכם?

אין טיפת תחושת מהירות

מירוצים נגד עשר "כפילים" שלכם

מסלולים משעממים עד דמעות

אין משטרות ומרדפים(!!!!)

כמובן שכשמסתכלים על המחשב,שמבחינת מירוצים יש לו רק את ניד פור ספיד והמשחקים של CODEMASTERS אז הוא נראה סביר..אך ורק מחוסר ברירה..

אם תקחו את האקסבוקס,עם FORZA וPROJECT GOTHAM..המשחק הזה הוא ממש בדיחה..ממש "איך לא לעשות משחק מירוצים חצי מקצועני"..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אף פעם לא מבין למה משווים בין משחקים של מחשב לקונסולות... מחשב זה מחשב וקונסולה זו קונסולה.

בקיצור אלה שני דברים שונים אי אפשר להשוות בין כדורגל וכדורסל אפילו ששניהם משחקים עם כדור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שאפשר להשוות בין כדורגל לכדורסל.

בשניהם אתה משחק עם כדור אבל בכדורסל אתה קולע לסל ובכדורגל אתה בועט לשער. הנה עשיתי השוואה בין כדורגל לכדורסל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה יכול להשוות בין שניהם אני באמת לא מבין..

אם כבר זה אומר ששחקני כדורגל וכדורסל צריכים יש את אותו הכשרון רק שהם מעדיפים לשחק ביד או ברגל ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל ז'אנר אחר הייתי מסכים איתך לגמרי שקשה מאוד להשוות..לכל ז'אנר יש יתרון ב"קונסולה" מסויימת..

משחקי מכות ופלטפורמה ללא ספק מתאימים הרבה יותר לקונסולות..

אסטרטגיה למחשב..

אבל במירוצים-סכימת השליטה זהה לחלוטין,אי אפשר להגיד ש"אין מה להשוות"..כי כשיש משחק לקונסולה שמציע לך 100+ מכוניות עם מודלים של נזק,שיפורים מכף רגל ועד ראש,עשרות מסלולים ואלוהים יודע מה עוד..ומצד שני במחשב יש לך רק את המשחק האחד והקטן הזה, עם ה20 מכוניות שלו שרובן מופיעות שנה אחר שנה, אז כן-הוא בהחלט מחוויר אל מול המשחקים (הלא רבים) שיש לקונסולות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...