Need for Speed SHIFT - כל המידע כאן - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need for Speed SHIFT - כל המידע כאן

simonsix

Recommended Posts

אני לא מבין מה אתם עוד מדברים על המשחק הזה, כל הסדרה הזאת פשוט דפוקה לגמרי, כל כך ממוסחרת שזה מגעיל...

פרט לאיזה 2-3 משחקים שמה כמו MW ו PU...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כבר היה לי שביב,שביב של תקווה בנוגע למשחק הזה(בעיקר בגלל שמשחקי מירוצים אחרים למחשב לא נראים באופק),ואז אני רואה את זה:

http://www.gametrailers.com/video/e3-09-need-for/50475

איזה סימולציה? איפה? הבנאדם מתרסק על כל מה שאפשר ואי אפשר והאוטו ממשיך כאילו כלום! איזה מודל עלוב של נזק,פשוט עלוב! מזכיר לי את DRIVER הראשון..

וכל זה כאשר המשחק כשלעצמו הוא חיקוי כל כך ברור של GRID...פשוט עצוב לאיזה תהום הצליחו EA לדרדר את הסדרה הזו.

עכשיו כבר אין לי ספק שיהיה מדובר כאן בעוד משחק עלוב וזבלוני כמו בשנים האחרונות,שיקבל ציונים גבוהים בהרבה מאלו שמגיעים לו רק בגלל כל ההייפ והלחץ מצד EA..וכשכולם שוב יתעצבנו ויאמרו ש"הגיע הזמן לסיים עם הסדרה הזו" EA יצוצו ויגידו שיוצא משחק חדש ש"ממציא את הסדרה מחדש" בעוד שנה בדיוק(מצאת SHIFT)..והכל חוזר חלילה.

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל רוב המפתחים של המשחק הם חברה שפיתחו את GTR המקורי והמצויין.

כל חובבי NFS לא ממש יאהבו את המשחק החדש כי היא אמור להיות סימולציה אמיתית.

ל-uppermc.

המשחק יהיה מותאם לכל רמות השחקנים.

מודל הנזק יקבע לפי הבחירה שלך.

בין כלום כמו NFS הישנים עד למודל ריאליסטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי גם את סרטון הגיימפליי ואני חייב להסכים עם uppermc , שיפט (זיפט) נראה כמו חיקוי ממש עלוב לגריד.

הם שיחררו גם סרטון על ניטרו והוא נראה עוד יותר גרוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי גם את סרטון הגיימפליי ואני חייב להסכים עם uppermc , שיפט (זיפט) נראה כמו חיקוי ממש עלוב לגריד.

הם שיחררו גם סרטון על ניטרו והוא נראה עוד יותר גרוע...

רוב תודות.

להאמין לEA ש"ההגדרות יהיו ניתנות לשינוי כך שיתאימו לכווווווווווווווווווווווולם" זה כמו להאמין לחתול שישמור על השמנת..זה פשוט לא יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב תודות.

להאמין לEA ש"ההגדרות יהיו ניתנות לשינוי כך שיתאימו לכווווווווווווווווווווווולם" זה כמו להאמין לחתול שישמור על השמנת..זה פשוט לא יקרה.

חחחח....

להאמין לEA... זו בדיחה...

מנסים להחיות את הסידרה המתה הזאת שנקראית NFS בכל דרך אפשרית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם זה יהיה עתק של DIRT ושל GRID, ועד כמה טוב הוא יהיה אם כן ואם לא, אבל להגיד ש-NFS זאת סדרה לגמרי גרועה זה פשוט טעות. ב-Porsche Unleashed לא שיחקתי אבל אומרים שהוא היה מדהים, ונהניתי מאוד מ-Underground הראשון ומ-Most Wanted (אולי גם מ-Underground II, אבל הרבה פחות). נכון שהיו בסדרה משחקים איומים כמו Carbon ו-UnderCover, שהוציאו מהסדרה את כל הדברים שעשו אותה טובה, אבל אני עדיין אחכה למשחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל להגיד ש-NFS זאת סדרה לגמרי גרועה זה פשוט טעות. ב-Porsche Unleashed לא שיחקתי אבל אומרים שהוא היה מדהים, ונהניתי מאוד מ-Underground הראשון ומ-Most Wanted (אולי גם מ-Underground II, אבל הרבה פחות)

לא אומרים שהסדרה גרועה , אבל שניי המשחקים האחרונים שיצאו פשוט כשלון לסדרה כזאת מצליחה .

לפי דעתי המשחק הכי טוב בסדרה הוא Most Wanted .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

^

בבקשה אל תתבלבל,עד ניד פור ספיד מוסט וונטד הסדרה הייתה פשוטה מעולה,כל משחק בה היה מעניין,כיפי ומתקדם לזמנו,אבל מאז עברו כבר שלוש שנים,יצאו עוד שלושה משחקים,וכולם היו גרועים ברמה שלא תתואר,כאשר כל שנה EA כמובן טוענים שבמשחק הבא הם "יחזרו לעצמם"..ונראה המשחק הרביעי הנ"ל לא הולך לשנות את מסורת הנאחס והפאתטיות שהסידרה פיתחה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האחרי מוסט וונטד לא יצא משחק שיהיה ראוי להיות חלק מהסידרה, אבל מה שבאמת מעצבן זה שהם מגיעים לרמה של המשחק אבל לא יודעים מה צריך להיות בו, הם יכולים לעשות גרפיקה אתזה אנחנו יודעים אבל הם לא יודעים לייצר אווירת משחק (EA BLACKBOX). קחו לדוגמה את RACEDRIVER:GRID, המשחק הזה הוא משחק סימולטור המרוצים הכי טוב למחשב ששיחקתי אי פעם, מה שהם יעשו עם ה SHIFT זה יהיה קופי של GRID כי משחק זה הצליח והצליח בגדול.

אם EA היו מפנימים את מה שכתוב בפורומים של המשחק ,שולחים שאלונים ומבקשים פידבק על מה שאנשים רוצים מהמשחק אני בטוח שכל משחק אחרי MW היה להיט. אבל למה לא? למה לא לעשות משחק עם מגוון המכוניות של SHIFT עם משחקיות של אנדרגראונד 2 ומרדפי מכוניות כמו ב MW?

אני מצתער אבל כאשר אני רואה דבר כזה http://www.wired.com/images_blogs/gamelife/images/2009/03/04/nfsshift2_2.jpg זה מעצבן,

אפס השקעה, זה כמעט העתק אחד ל אחד של גריד. :pissed:

למה שאני אשלם פעם שנייה על אותו משחק? כדי שיהיה עוד מכוניות? אתזה היוצרים של גריד נותנים בחינם...

אני ועוד רוב גדול מהאוכלוסייה לא אלך לקנות את המשחק הזה כי הוא לא שווה את הכסף שלי.

דעתי האישית תעשו משחק ששווה את הכסף ואז אני ועוד הרבה אנשים ישלמו בשמחה על המשחק ולא יורידו אותו בלילה אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משחק של BLACK BOX. כרגע אין NFS חדש מהם, כל משחקי ה NFS שהראו מפותחים על ידי מפתחים אחרים וכרגע BLACK BOX עובדים על SIMS 3 (יותר נכון סיימו לעבוד וכניראה מתחילים לעבוד על תוספות). כן אני יודע שזה נשמע דפוק, תבדקו מה הקטע של EA אולי יש להם סיבה הגיונית לשינויים המוזרים האלה :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...