מפרט של מחשב קיים ב-9500 ש"ח - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט של מחשב קיים ב-9500 ש"ח

TECHNICAL_COMPUTER

Recommended Posts

לול :lol:

שיוביץ, אני ממש מרחם עלייך ועל המשפחה שלך ועל כל הסובבים לך. הטיפשות והבורות שלך פשוט מדהימה אותי :lol:

דבר ראשון, אני בספק שיש לך חברים אז אין לך אנשים שיטפלו באנשים אחרים, די להשלות את עצמך.

דבר שני, אתה בדיחה, פשוט בדיחה. אם היית לומד באונ' המצליחה כמו שכתבת באתר שלך, היית יודע לכתוב עברית כמו שצריך, אבל לא למדת אז אתה לא יודע עברית. העובדה היא שאתה בנאדם עלוב, לא מצליח, חסר השכלה, חסר הבנה, וחסר חברים. זה פשוט עצוב שאתה בא לפה ורב עם כולם כמה שאתה גאון טוטאלי שזה פשוט לא נכון. ראית את האתר שלך? רואים בבירור שאתה חובבן, וזה לא מפתיע.

אגב, אתה לא הסיוט שלי, אתה הבדיחה הפרטית שלי.

עכשיו, בפעם השניה שאני מבקש ממך, קח את עצמך ולך מפה. צחקנו מספיק, תודות לך :lol:

נא לנעול.

ד"א רק המלצה, לא כדאי שתעלה את התעודה שלך לאתר, שלא נראה את כמות הפעמים שנכשלת. או יותר נכון, לא כדאי לך כי אפשר לזייף את התעודה המזוייפת שלך ולפיכך האשמה תיפול עלייך ולא מי שיזייף מהתעודה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא שאני לא נהנה מרמת הטיפשות שרצה פה, אבל אולי באמת מישהו מוכן לנעול את הדיון הזה?

ואגב לוציאן, אישית, אני מאמין שאתה בן 34, אבל זה רק מחזק את העובדה שאתה משפיל את עצמך לחינם.

חבל שאתה ממשיך ומלבה את האש, אתה לא יכול לנצח(?) בקרב הזה.

ומי אתה בדיוק ומי הרשה לך לכתוב כאן את שמי תגיד אתה באמת סנילי כמו השאר בפורום

מה אתם רוצים ממני כבר דיי כבר מה זה פטפטת הזאת בלי שום טעם..

זה לא העניין שלך בן כמה אני ומה השם שלי ומי אני תעזוב אותי בשקט

יש לי מקצוע ויש לי לקוחות ואני צריך לעבוד ולהתפרנס ואתם פשוט מפריעים לי כל הזמן

די כבר לכולכם נמאסתם עלי כבר פטפטנים בלי סוף

מה בסך הכל עשיתי כולה הבאתי כאן מפרט מחשב זה הכל ואתם התחלתם לקלל אותי וללעוג בלי סוף

די כבר חדל שטויות כבר מספיק כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שהתחלנו לקלל אותך, סך הכול אתה הבאת לפה את המפרט שלך וציפית שאנחנו נגיד לך "יוווו כמה אנחנו מקנאים!!!!!" אבל העובדה שקיבלת תגובות מאכזבות "המפרט שלך בזבוז כסף" ולא אהבת את זה אז התחלת להשוויץ כמה שאתה חכם (ואתה לא) כמה אתה מצליח (ואתה לא) כמה שאתה שנון וחזק (ואתה לא). אם תקפת אנשים, תצפה שיתקפו אותך בחזרה. זה לא עובד שרק אתה תרד עלינו ואנחנו לא נחזיר לך. אז חדל פטפטת אתה כי אתה זה שממשיך פה ואנחנו רק מחזירים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לול :lol:

שיוביץ, אני ממש מרחם עלייך ועל המשפחה שלך ועל כל הסובבים לך. הטיפשות והבורות שלך פשוט מדהימה אותי :lol:

דבר ראשון, אני בספק שיש לך חברים אז אין לך אנשים שיטפלו באנשים אחרים, די להשלות את עצמך.

דבר שני, אתה בדיחה, פשוט בדיחה. אם היית לומד באונ' המצליחה כמו שכתבת באתר שלך, היית יודע לכתוב עברית כמו שצריך, אבל לא למדת אז אתה לא יודע עברית. העובדה היא שאתה בנאדם עלוב, לא מצליח, חסר השכלה, חסר הבנה, וחסר חברים. זה פשוט עצוב שאתה בא לפה ורב עם כולם כמה שאתה גאון טוטאלי שזה פשוט לא נכון. ראית את האתר שלך? רואים בבירור שאתה חובבן, וזה לא מפתיע.

אגב, אתה לא הסיוט שלי, אתה הבדיחה הפרטית שלי.

עכשיו, בפעם השניה שאני מבקש ממך, קח את עצמך ולך מפה. צחקנו מספיק, תודות לך :lol:

נא לנעול.

ד"א רק המלצה, לא כדאי שתעלה את התעודה שלך לאתר, שלא נראה את כמות הפעמים שנכשלת. או יותר נכון, לא כדאי לך כי אפשר לזייף את התעודה המזוייפת שלך ולפיכך האשמה תיפול עלייך ולא מי שיזייף מהתעודה שלך.

די כבר מספיק עם השטויות כבר נמאס לי כבר

חדל שטויות כבר

מה זה התגובות הללו ומי אתה שתחשוב שיש לי תעודות מזוייפות

אני תיקנתי מחשבים והדרכתי אנשים ולימדתי אנשים להשתמש במחשב שנים

יש לי מקבץ לקוחות שיודעים מי אני ומה אני שווה ואיזה שרות אני נותן זה הבעיה שלך שכולם אצלך רמאים ומזייפים תעודות

אולי הרוסים כן אבל אני לא רוסי בכלל .

אני יודע שלל מערכות הפעלה להתקין כגון: XP ,WIN7 ,2000 ועוד הרבה ידע נרחב

עכשיו מדברים רציני

אני הצלתי המון לקוחות שקרסו להם המחשב

לי יש שם של אמין ונותן שירות אמין ורציני.

אני לא מתבייש במה שאני מייצג ומה שאני נותן תמורת תשלום הוגן ולא גנבתחי שום לקוחעד היום בכלל

מחירים שלי נמוכים והגיונים מאוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבוב, לא אכפת לי מה עשית או לא מה עשית, העובדה היא שאתה בנאדם ילדותי, מעצבן וחסר תקנה!

יודע להתקין חלונות הפעלה?! וואו! עשה לי טובה נו, כל אחד יודע להתקין מערכת הפעלה, יש לי 4 מחשבים בבית, על 3 מהם התקנתי ועל אחד התקנתי , ונחש מה! הצלחתי! לא צריך תואר כדי לדעת להתקין .

קריסות מחשב? גם את זה סידרתי בעצמי, תתפלא לדעת כמה פעמים קרס המחשב הישן שלי ששירת אותי יפה מאוד 9 שנים, ונחש מה, אפילו באותה שעה של הקריסה החזרתי את המחשב לפעולה כאילו רק קניתי אותו אתמול מהחנות. (ולא, לא עשיתי פרמוט אם זה מה שאתה חושב להגיד "חחחח עשית פירמוט!)

ביקשתי מ3 מנהלים ראשים לבוא לנושא הזה ולנעול אותו כי זה באמת כבר עובר גבולות ההתנהגות שלך.

ביי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד שנהיה האנשים הבוגרים יותר ועד שינעלו את הדיון זה פשוט לא נגיב בו יותר. הוא לא תורם כלום לאף אחד והבחור עוד רגע חוטף התקף לב.

חלאס. שיתנצח עם עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה הגיע לשמונה עמודים? איך? :bash::s07::kopfpatsch:

צורת הניסוח של כולם כאן לא מקובלת בפורום - אם יש לכם בעיה עם מישהו פנו אליו בפרטי ו/או אלינו ונטפל בעניין!

שימו לב להבא :nono: - ננעל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...