מפרט של מחשב קיים ב-9500 ש"ח - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט של מחשב קיים ב-9500 ש"ח

TECHNICAL_COMPUTER

Recommended Posts

תגיד מה שתגיד, דעתי האישית שאינטל יותר טובים וAMD פחות טובים. לא תצליח לשכנע אותי אחרת (:

תגיד לי למה אתה ילד קטן ולא מבין עניין פשוט מאוד

לא מעניין אותי דעה שלך ומה אתה חושב על .

זה בדוק בעולם כולו יודעים שAMD יותר טובים מי היקרן מאוד.

AMD זולה יותר ויעילה יותר :biglaugh: :biglaugh: ילדון קטן וחסר ידע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה פשוט מעורר רחמים, אבל דיי ,אני לא אגרר לספאם הנחות והמיותר הזה.

תצליח, ואני מקווה שרק תהנה מהמערכת החדשה שלך. :xyxthumbs:

מי ומה אתה מחרבש לי בשכל ....חבר אתה מעורר רחמים שכמותו לא היתה בארץ

ונכון אני נהנה מהמחשב החדש ויודע שעשיתי עיסקה טובה ולא אתה או מישהו אחר ינסה לטרפד אותה.

מה אתה מדבר חבר שנראה לך שזה ספאם למה אתה חושב ככה מה עשיתי לך רק מנסה להגן על כבודי בפורום ומי השפלות הרבות שהולכות כאן בפורום.

:lol: :lol: :lol:חבר אתה מצחיק אבל לא עד כדי כך...........................................................................

אני לא מוותר לאף אחד זה ברור יגיבו אלי בחוצפנות אני יחזיר תגובה חריפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלה בלה בלה אני איש טכני טכנולוגיה טכנולוגיאני סייבר ספרטני, אני צריך מחשב חזק בטירוף כדי להריץ קבצי MP3 ולא לשכוח! להמיר אותם לפורמט החדש!!!! וגם להורדות של כמה ג'יגות ביום. בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה מעבדים מעולים זה חרא אבל אני לא מביא הוכחות כי אני איש טכני. בקיצור, לצרכים שלי צריך מחשב ב 2000 ש"ח ובגלל זה אני קונה מחשב ב 9500 ש"ח (אבל לא לשכוח יש חברים פרוטקציות קומבינות עניינים קניתי אותו בשקל וחצי) בלה בלה בלה

אם אתה , אני דוב פנדה עם ניטים , פוני לצד וזנב באורך 2 מטר.

עכשיו תצא לבחוץ, תשאף קצת אוויר ואל תחזור לפה יותר.

:hizuk:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה , אני דוב פנדה עם ניטים , פוני לצד וזנב באורך 2 מטר.

כוסאמאמאממק ערסס , אם אתה כלכך " מבין " ו-"איש טכני" איך לקחת מפרט כזה זבל ? ושוב אני יגיד זבל! עכשיו במקום לזיין בשכל על כמה אתה לא מבין תעוף לסיים ללמוד את ה-12 שנות לימוד שלך יא דיסלקט מטומטם , עזוב בגרות בכלל למדת? עכשיו כל חברי הפורום הוסיפו את התארד הזה למועדפים וכשמשעמם הם צוחקים עלייך.. כולם פה. במקומך הייתי מתאבד יא טמבל .. ואל תתן את השם שלך בפורום פה כדי שלא ייצחקו עלייך ברחוב .. ואל תאיים פה על אף אחד כי אתה לא יכול לעשות כלום, אז סתום תפה ותעוף מהר מהפורום!

xD@TECH, חסר פה מצחיקים כמוך.

באמת עשית לי את הסופ"ש, תודה רבה :xyxthumbs:

עכשיו תצא לבחוץ, תשאף קצת אוויר ואל תחזור לפה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טרול

חחחחחחחחחחחחחחח

שנים לא שמעתי תמילה הזאת :silly:

זה הפך להיות דיון ספאם

עריכה: וואי Omry איזה מחשב יש לך תיהיה בריא, אתה עשיר בדוק :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי בוא אני אגיד לך משהו חביבי, הידע הטכני שלך הוא על הפנים, ואת זה אפשר ללמוד רק מהגישה שלך. העובדה שאתה חושב שאתה חכם ומצליח לא אומרת שזה נכון, אתה רק אחד נוסף שמתיימר להיות חכם ומצליח, אבל האמת היא שאתה בנאדם ילד, אני אפילו לא מאמין שאתה בן 34 כמו שכתוב בפרופיל כי אתה אדם לא בוגר בגרוש ומתנהג כמו דביל. התגובות שלך הן לא לעניין, אתה לא יכול לתת באנים לאנשים כי אתה עלוב, אתה לא יכול לאיים על אנשים כי שוב להזכירך, אתה עלוב. אתה צוחק על אנשים? אתה בדיחה מהלכת פה, רק התגובות שלך גורמות לאנשים לצחוק עלייך ולרחם עלייך בו זמנית. עשה טובה, קח את עצמך והמחשב המבוזבז שלך ולך מפה, פה זה לא מקום לאנשים ילדותים וחסרי תקנה כמוך.

אין לך שום זכות בעולם לקרוא לי ילד קטן וחסר ידע (ושלא תעז להגיד שיש לך זכות כי אני גם מאמין שאני יותר טוב ממך בעניין האזרחות), אתה לא יודע עליי דבר ואתה גם לא תדע עליי דבר. בנאדם טיפש כמוך לא יכול להגיד לאחרים שהם טיפשים כי העובדה היא שאתה ציפית שכולנו נתלהב על המפרט העלוב שלך וברגע שראית שזה לא קורה התחלת לתקוף את כולם במטרה להגן על המחשב שלך.

עשה טובה, אל תטרח אפילו להגיב, בקצב הזה אתה עוד תקבל באן על טיפשותך ועל הבורות המדהימה שלך שאני לא מבין איך בנאדם יכול להיות כזה בור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל האחרונים שהגיבו כאן בצורה בוטה ומגעילה

תדעו להם שבאמת לא הזזתם לי את הביצים וכולכם כאן סתומים ומניאקים אחד אחד.

זה דיון זה הופך להיות קרב מכות וקללות.

מי אתם בכלל חבורת ילדים בני 10 שלא יודעים להדליק את המחשב.

ולמניאק שאמר לי לצאת ולא לחזור נראה אותך פוגש אותי יפרק לך את הצורה עד שאפילו אמא שלך לא יכיר אותך

ולכל השאר אותו דבר.

רוצים מכות בואו ונראה אותכם גברים פנים מול פנים ולא מאחורי מחשב.

כולכם כאן בטח עבריינים גדולים ויודעים לשלוף אקדחים .

הדעה שלי היא שתסתמו תפה שלכם ותדחפו את המקל לתחת שלכם חבורת כלומניקים שכמוכם.

:lol::xyxthumbs::bash::pissed::jump: יאללה מכות מכות יאללה בואו כבר

תשמעו אני משוגע שמשהו מזלזל בי או נוזף בי או עושה צחוק ממני.אני מפרק ראשים .

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:בטח חושבים שאני צוחק תחשבו על זה טרולים מגודלים שכמוכם

מיועד לכל התגובות האחרונות.[br]פורסם בתאריך: 29.03.2009 בשעה 14:19:26

לכל האחרונים שהגיבו כאן בצורה בוטה ומגעילה

תדעו להם שבאמת לא הזזתם לי את הביצים וכולכם כאן סתומים ומניאקים אחד אחד.

זה דיון זה הופך להיות קרב מכות וקללות.

מי אתם בכלל חבורת ילדים בני 10 שלא יודעים להדליק את המחשב.

ולמניאק שאמר לי לצאת ולא לחזור נראה אותך פוגש אותי יפרק לך את הצורה עד שאפילו אמא שלך לא יכיר אותך

ולכל השאר אותו דבר.

רוצים מכות בואו ונראה אותכם גברים פנים מול פנים ולא מאחורי מחשב.

כולכם כאן בטח עבריינים גדולים ויודעים לשלוף אקדחים .

הדעה שלי היא שתסתמו תפה שלכם ותדחפו את המקל לתחת שלכם חבורת כלומניקים שכמוכם.

:lol::xyxthumbs::bash::pissed::jump: יאללה מכות מכות יאללה בואו כבר

תשמעו אני משוגע שמשהו מזלזל בי או נוזף בי או עושה צחוק ממני.אני מפרק ראשים .

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:בטח חושבים שאני צוחק תחשבו על זה טרולים מגודלים שכמוכם

מיועד לכל התגובות האחרונות.

זאת הפעם האחרונה שאני בכלל מגיב באתר המטומטם הזה שנותנים לאנשים לעשות צחוק מהאנשים אחרים זה ברור

אני רוצה שבעל האתר יחסום אותי לפני שאני חוטף קריזה ומתחיל לקלל אנשים יותר לעומק .

בושה וחרפה לעשות צחוק מאדם שלמד מחשבים שנים ויש לו תעודות מקצוע במחשבים ואתם מה אתם חבורת טיפשים ללא תעודות וידע בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני בטוח לחלוטין ששיקרת בגיל שלך, הגבת פה כמו ערס בן 15 שמנסה להגן על הכבוד האבוד שלו בעזרת מכות. בנאדם בוגר עם השכלה היה יודע שאלימות זאת לא הפיתרון, אבל מן הסתם אתה לא בנאדם בוגר עם השכלה ולכן אתה היית מעדיף לרדת לאלימות.

ברוך השם נפטרנו ממך. ביי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה יותר מצחיק, הת'רד הזה (שנותן משמעות חדשה לביטוי "פסיכי עם תעודות") או האתר שלך (שאם מדובר בפרודיה, אתה גאון):

http://site.2all.co.il/technai/

" @ זכויות יוצרות של אין להעתיק העבריין יענש@ "

אל תפספו את המדור המפורט על "כבלים במחשבים" שמסביר:

"תיכנסו ותופתעו מהעוצמה של האתר שלי"

אגב, אהבתי את התמונה, ואת העובדה שאתה לא חושב שזה צבוע לשים לינק לאתר HWZONE אחרי מה שכתבת פה.

רציתי לשאול בקשר למבצע:

"מבצעים!!!מבצעים לרגל פתיחת האתר!!!

איזה כיף!!!!

1)בדיקה ראשונית לביקור ראשון בחינם.

2)שיעור ראשון בהדרכה בחינם.

נפגש אצלכם בבית שיבוא ויתן להם שירות הכי אמין ומבטיח שיש בתחום!!!!! "

האם לפרק את הצורה עד שאמא שלך לא יכיר אותך זה גם חינם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...