מפרט של מחשב קיים ב-9500 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט של מחשב קיים ב-9500 ש"ח

TECHNICAL_COMPUTER

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר להשיג מחשבים יותר טובים מהמחשב הזה ב5K ש"ח בלי מאמץ. מפרט מבוזבז ומיותר, אבל שיהיה לך לבריאות.

אני אישית לא אוהב את כי כל מחשב שהיה עם מעבד עשה לי בעיות ורק שמחתי שהמחשב לא שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להשיג מחשבים יותר טובים מהמחשב הזה ב5K ש"ח בלי מאמץ. מפרט מבוזבז ומיותר, אבל שיהיה לך לבריאות.

אני אישית לא אוהב את כי כל מחשב שהיה עם מעבד עשה לי בעיות ורק שמחתי שהמחשב לא שלי.

:yelclap:חבר אתה טועה לחלוטין בהרבה יותר טובים מי ויותר חיסכוניים וזולים יותר .

אתה חושב על לפני 7 שנים שהיו באמת אז על הפנים והיום או יותר נכון בשנים אחרונות הם ישתפרו בהרבה מי .

למה ללבזבז כסף על עם יש חלופה מעולה שזה AMD .

תחשוב על זה חבר אולי המחשבים שראית על AMD ישנים מאוד אבל המעבדים החדשים מעולים מאוד.

למה מפרט בזבזני חבר אילו היתה משיג את המחשב זה במקום 9500 ב-5000 ש"ח חדש מהחנות היתה קונה כמו ענק.

היום טכנולוגיות של מחשבים מתקדמות יותר ודרוש מחשב חזק במיוחד

קודם כל עשיתי מחשב להרבה זמן לכמה שנים טובות.[br]פורסם בתאריך: 24.03.2009 בשעה 12:42:07

כל המחשב הזה בשביל flip aero 3d??

שיהיה לך לבריאות...

לא רק לזה חבר אני עובד איתו טכני ובודק תוכנות דיאגנוסטיקה

מוריד תוכן HD בכמויות אדירות ומאמץ טכנולוגיות חדשות וטובות.

בחיים זה ככה עם רוצים להתקדם הלאה..

ועוד המון עיסוקים אני עושה איתו טכניים וטכנולוגיים .

כדאי לך לנסות וללמוד קצת בחיים

צורב תוכן HD לבלו-ריי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק לזה חבר אני עובד איתו טכני ובודק תוכנות דיאגנוסטיקה

מוריד תוכן HD בכמויות אדירות ומאמץ טכנולוגיות חדשות וטובות.

בחיים זה ככה עם רוצים להתקדם הלאה..

ועוד המון עיסוקים אני עושה איתו טכניים וטכנולוגיים .

כדאי לך לנסות וללמוד קצת בחיים

צורב תוכן HD לבלו-ריי

אני לא חושב שאתה בעמדה לחוות דעה על מה העיסוקים שלי ובמה הידע הטכני שלי.

תאמין לי שגם לי יש גישה לכמויות אדירות של תוכן HD וכל מחשב כפולה היום יכול להסתדר עם זה מצויין.

אל תתבאס שקנית מחשב מבוזבז , פרייארים לא מתים הם רק מתחלפים (כנ"ל לגבי אנשים שמתלהבים מעצמם , כמוך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה כאילו אתה לא ממש יודע להתנסח / ממציא עיסוקים,

"בחיים זה ככה עם רוצים להתקדם הלאה.."

קודם כל כותבים "אם" ולא "עם" ,מה שמראה על ידע טכנולוגי מופרז, ודבר שני הוא ,תסביר לי בדיוק מה זה?

"ועוד המון עיסוקים אני עושה איתו טכניים וטכנולוגיים ."

לא הבנתי את הניסוח בכלל, אתה חוזר על זה הרבה, וזה לא ברור, מה ז"א עיסוקים טכניים וטכנולוגיים?

:bash::s07::bash::s07::bash::s07::bash::s07::nixweiss::kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב, כשמביאים לך תוצאות על השולחן שאינטל מביסה את עם המעבדים החדשים שלה בדור הקודם וגם בדור האחרון לא חסר,

אבל מנסים להיות בכוח לשלם על מעבד יותר חלש...

אני לא יודע מה איתך פותח התראד אבל אני עם E4300 שלי מסתדר פשוט מעולה עם סרטי HD..עובד חלק וללא בעיות כלל...

אבל מה שקנית כבר קנית תהנה ותתחדש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק 9500? אני קניתי אתמול מחשב לחבר E5200 הוא יותר מהיר מ920 כי לAMD יש רק 920 מהירות ולאינטל שאני קניתי יש 5200 MHZ

עלה רק 16999.95 המוכר היה גבר איתי עשה לי הנחה הביא לי קרטיס מסך 8500 הבנתי הוא לוקח את גיפורס 3 וVOODOO 5 ביחס על SLI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

נכון, אני פשוט ברחתי מהחדר מרוב שזה היה מצחיק, :P חלפינו אתה הורג אותי לפעמים.

ד"א מה הליכלוך על AMD????? לא הבנתי, :P

אתם מוזמנים לראות ביצועים של מעבד מעפן כמו שלי (5200+ X2 בתדר 2.7), אני מבטיח לכם שלא הרבה מגיעים לכאלה תוצאות במשחקים, בא לי לפתוח דיון שבו כל אחד יעלה וידאושהוא צילם מכל מיני משחקים ונשווה ביצועים, למה סתם ללעוג למעבד מסכן שעוד א ראה כלום בחייו?? :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:silly:

כי יש אנשים שיש להם סטיגמות שנדבקות אליהם, אנשים שללו את עוד מלפני הכל, אני אישית מעדיף כי בזמן האחרון ובמעבדים האחרונים שלהם באמת הם הובילו כמעט בהכל, את המעבד הנ"ל אני לא מכיר אבל כבר שמעתי עליו שהוא לא כמו שציפו ממנו והמחיר לא ממש שווה...אבל זה להחלטת פותח התראד (שנראה לי כבר נעלם :P)

ובאמת כדאי לפתוח תראד כזה, לעשות השוואת ציוני בלבד! יש אפשרות לבדוק את זה? (אני מתכוון תוכנה שבודקת ציון מעבד בלבלד, אולי הוונטז')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שאתה בעמדה לחוות דעה על מה העיסוקים שלי ובמה הידע הטכני שלי.

תאמין לי שגם לי יש גישה לכמויות אדירות של תוכן HD וכל מחשב כפולה היום יכול להסתדר עם זה מצויין.

אל תתבאס שקנית מחשב מבוזבז , פרייארים לא מתים הם רק מתחלפים (כנ"ל לגבי אנשים שמתלהבים מעצמם , כמוך)

חבר אני בעמדה לעשות מה שבא לי אבל אתה ירדת מהפסים איך אתה מעז להגיד לי דברים כאלה .

מי אתה בכלל .אתה יודע מי אני ומה אני עושה ומה אני מסוגל לעשות או מה הידע שלי במחשבים.

איך ומי אתה שפונה אלי בחוצפה כזאת ,בואנה נראה שאתה באמת ירדת או זקוק דחוף לאישפוז .

אני קונה מחשבים לתקופה ארוכה מאוד כל 4 שנים אני מחליף מחשב חדש ושקונה דואג לקנות ככה שהוא יחזיק מעמד המון זמן ויהיה איך שהוא עדכני ביותר.

אבל אתה הגזמת והלכת רחוק מידי תיזהר שלא תלך לאיבוד פרייארים לא מתים הם רק מתחלפים (כנ"ל לגבי אנשים שמתלהבים מעצמם , כמוך.)

בפעם הבאה תקבל סילוק מהפורום אם תגיב בחוצפנות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

^

מה קורה לך?

למה אתה מתעצבן כל כך ? אם אתה יודע מה אתה מבין במחשבים,

האמת? ואני אמיתי, המפרט שלך הוא גניבה לאור יום, זה הכל, אפשר להביא אחד הרבה יותר חזק ב5.5K , אם אתה רוצה אני יכול לבנות אחד ולהוכיח לך, אבל זאת לא הנקודה, כבר קנית, "לא בוכים על מפרט שנשפך,"

אבל להעיף מישהו מהפורום?

באמת? אני עוד לא רואה אצלך יותר מידי דרגות. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר אני בעמדה לעשות מה שבא לי אבל אתה ירדת מהפסים איך אתה מעז להגיד לי דברים כאלה .

מי אתה בכלל .אתה יודע מי אני ומה אני עושה ומה אני מסוגל לעשות או מה הידע שלי במחשבים.

איך ומי אתה שפונה אלי בחוצפה כזאת ,בואנה נראה שאתה באמת ירדת או זקוק דחוף לאישפוז .

אני קונה מחשבים לתקופה ארוכה מאוד כל 4 שנים אני מחליף מחשב חדש ושקונה דואג לקנות ככה שהוא יחזיק מעמד המון זמן ויהיה איך שהוא עדכני ביותר.

אבל אתה הגזמת והלכת רחוק מידי תיזהר שלא תלך לאיבוד פרייארים לא מתים הם רק מתחלפים (כנ"ל לגבי אנשים שמתלהבים מעצמם , כמוך.)

בפעם הבאה תקבל סילוק מהפורום אם תגיב בחוצפנות .

חי בסרט , מי שצריך אישפוז זה אתה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

^

מה קורה לך?

למה אתה מתעצבן כל כך ? אם אתה יודע מה אתה מבין במחשבים,

האמת? ואני אמיתי, המפרט שלך הוא גניבה לאור יום, זה הכל, אפשר להביא אחד הרבה יותר חזק ב5.5K , אם אתה רוצה אני יכול לבנות אחד ולהוכיח לך, אבל זאת לא הנקודה, כבר קנית, "לא בוכים על מפרט שנשפך,"

אבל להעיף מישהו מהפורום?

באמת? אני עוד לא רואה אצלך יותר מידי דרגות. :-\

לא זכור לי שפניתי עליך חבר אז מה אתה מחרבש לי בשכל

מי אתה שתטיף לי מוסר חבר אני לא חייב לך דין וחשבון ובטח לא חייב להסכים עם השטויות שלך שכתבת בתגובה .

אני עברתי בחיים שלי יותר מי 10 מחשבים שונים וכולם היו בנויים על ידי ונמכרו אחרי כמה שנים לאנשים אחרים והם כל -כך מרוצים מהמחשבים שהם רק ממני רוצים לקנות .

:lol: אני צוחק עליך על כל הטימטום שלך בתגובה.ממש בכי של צחוק אתה אמיתי חבר או שחייזר מהכוכב אחר.

אתה רוצנה לבנות לי מחשב או מפרט אני מדריך ומייעץ לאנשים איך לקנות לפטופים ומחשבים ואיזה מפרט לעשות להם .אני יכול ללמד אותך איך לבנות מחשב טוב.

הצחקת אותי חזק חבר.

ועוד משהו תתפלא איך אני יוכל להעיף אותך לא רק מהפורום אלא גם לסגור לך את הרשת

ועוד דבר אחד אני לא מתעצבן אלא לא אוהב אנשים כמוך תחמנים וערמומים[br]פורסם בתאריך: 27.03.2009 בשעה 11:13:45

חי בסרט , מי שצריך אישפוז זה אתה...

:lol: :lol: :lol: :lol: עוד חבר מטומטם שזקוק דחוף לטיפול רפואי מהר ודחוף

תגיד לי חבר מגלומני אתה אמיתי או שאתה מטומטם עם תעודות.

מי שחי בסרט אבל בסרט דמיוני זה אתה והרגע הראת לי כמה שאתה זקוק לאישפוז מהר מאוד.

או כנראה שהמצב שלך אבוד לחולוטין ואין תרופה למחלה האיומה שלך.

רק יגיד לך דבר אחרון אחד תתבגר ילד קטן ומסכן. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

:yelclap: :yelclap: :yelclap:כל הכבוד לטימטום המביש שלך בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...