כל מי שמרגיש שבזק מגבילה/חוסמת אתרי שיתוף - כדאי שיכנס - עמוד 22 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל מי שמרגיש שבזק מגבילה/חוסמת אתרי שיתוף - כדאי שיכנס

malkamir

Recommended Posts

אמין מאיזה בחינה? speedtest בודק את מה שהוא אמור לבדוק, כלומר תקשורת בפרוטוקול HTTP (שום דבר שקשור ל- P2P) מול שרת שאתה בוחר.

מהירות 2500/256, חיבור ללא חייגן, לא , בדיקות נעשו סביב 01:15 שעון ישראל

450227761.png

450228345.png

450228843.png

450229227.png

450230037.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 334
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מת על אלא שנכנסים לשירשור: "כל מי שמרגיש שבזק מגבילה/חוסמת אתרי שיתוף - כדאי שיכנס"

ובאים ביציאה של "תראו אצלי הכול עובד פצצה"

זה כמו לבוא למעבדת מחשבים וכל אחד שבא לשם עם תקלה

לבוא אליו ביציאה "כן אבל אצלי זה עובד" :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי כל החג לא זז מהאפס ק"ב לא זז בכלל ..

דיברתי עם עשיתי בדיקת מהירות והיא יצאה בסדר.

ראיתי שיש לי פורט חסום וזו אולי הבעיה.

מישהו יודע איזה פורטים אני צריך לפתוח ביוטורנט? תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק שלי הוא גם בין-לאומי ולא שמתי לב לבעיות מיוחדות, יש לי חיבור של 4MB ורק היום הורדתי מTL בכל ה500KB שאני יכול,

קודם באמת הייתה תקופה שההורדות היו קצת חלשות וחברים שלי מתלוננים אל TL בזמן האחרון אבל אני לא יודע באיזה ספק הם משתמשים.

בכל מיקרה כל הכבוד אל היוזמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מת על אלא שנכנסים לשירשור: "כל מי שמרגיש שבזק מגבילה/חוסמת אתרי שיתוף - כדאי שיכנס"

ובאים ביציאה של "תראו אצלי הכול עובד פצצה"

זה כמו לבוא למעבדת מחשבים וכל אחד שבא לשם עם תקלה

לבוא אליו ביציאה "כן אבל אצלי זה עובד" :nixweiss:

אמרת שעם יוזר אחר זה עבד לך טוב. זה עם יוזר מאותה חברה ושל אותה חבילה או מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומרים שהבעיה היא בין-לאומי ולי יש זין-לאומי, אומרים שהבעיה היא בTRACER פרטי TORRENTLEECH ואני מוריד מTORRENTLEECH זה רחוק מאוד מהקטע של המחשב. חוץ מזה שסיפור המחשב מצחיק אין לו שום קשר למה שכתבתי, מעבר לזה כתבתי שבעבר גם לי היו קצת בעיות.

רשום שבזק בין-לאומי מגבילים טראקרים פרטיים כמו TL. עם אני מבין את השאלה שלך נכון אתה אומר שהבעיה היא בחבילה... לי יש 4MB בADSL.

אתה מיתקוון שבזק בין-לאומי מגבילים את כל הלקוחות שלא מחוברים עם ADSL ב4MB?

אגב

הסיפור הקלאסי הוא כזה: אדם מדבר בטלפון אם אדם אדם אחר ופטעום נשרפת לו המנורה בחדר והוא אומר לבחור השני שהמורה לא עובדת והבחור בצד השני של הקו אומר שזה לא יחול להיות כי אצלו המנורה עובדת מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא הגבלה של טראקרים זו הגבלה של הפרוטוקול והיא אוטומטית

מי הדביל שבאמת חושב שבזק יבזבזו את הזמן לברור אותם, הם מגבילים פרוטוקולים שהם לא אוהבים, אותו טראקר בהצפנה מוריד נהדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים אתה מדבר בהצפנה מוזרה , לא את הטראקר , אתה יכול להצפין את התעבורה

אני הייתי כבר מזמן נועל את הנושא הזה , זה פשוט טרולינג מה שהולך פה, זה הפך לנושא לא קשור שסתם אנשים אומרים בו את אותם דברים שוב ושוב ושוב ושוב, אני מרחם על הB/W של האתר, מצד שני הבאנר הענקי והמכוער הזה בצד שמאל בטח משלם על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...