ללכת על מסך 19" בכל זאת? עדיין מתלבט - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ללכת על מסך 19" בכל זאת? עדיין מתלבט

Real_Me

Recommended Posts

אמנם כבר העליתי את הנקודה הזו בעבר אבל הפעם הייתי רוצה התייחסות מגובת מקורות ברשת אם אפשר ולא נימוק של העדפה אישית . הנדון : האם קנייה של מסך 19" לא שטוח לדוגמה PROVIEW PX-986N היא אכן מוטעית לעומת מסך 17" שטוח איכותי. הזדמן לי לראות במו עיני את המסך המדובר והתרשמתי לטובה.

לא רק מאיכות התמונה (גודל נקודה 25.) אלא גם מרענון של 1280*1024*75, 1152*864*85, 1024*768*(שכחתי לבדוק) וזה רזולוציות נתמכות לא כאלה שנכפות על המסך. אז אמנם יש מסכים שמגיעים ל-1600*1200*75 אבל האם זה באמת נחוץ?

ובהתחשב בעובדה שזה יכול להיות אינדיבידואלי, האם יש מחקרים ברשת שנעשו על מה התכונות המינימליות שצריכות להיות למסך מבחינת רענון בכדי שלאורך זמן והרבה שעות מסך לא תהיה השפעה שלילית על המשתמש?

האם יש תכונות אחרות של מסך שכדאי מאד לשים אליהן לב? למשל : Synchronization Horizontal : 30 to 86 kHz ממסך אחר.

ולבסוף לגבי הפרוביו המדובר או כל מסך 19" לא שטוח אחר, אם יש מישהו שעובד אתם ויכול לתת פידבק לגבי אמינות ונוחות,אשמח מאד לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ברור, תמיד טענתי שכל אותם מסכים עלובים (כמו ה-Proview 17" כולל צמודים שעלה לבן-דוד שלי 1200 ש"ח לפני כמעט שנה, עוד כשלא היה מסך 19" מתחת לקו ה-2500 ש"ח..) הם מספיקים לחלוטין לאנשים שמשתמשים במחשב רק שעה-שעתיים ביום (למשחקים בעיקר)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי האישית לא כדאי להעדיף מסך 19" גרוע על פני מסך 17" טוב מכיוון שבסופו של דבר המסך הוא החלר שדכו אתה צופה במחשב ואחד החלקים שאסור להתפשר עעליהם במיוחד שזה נוגע לבריאותך (העיניים שלך) חוץ מזה מסך 19" צריך לעשות 1280*1024 ב85 hz בלי שום בעיות כל דבר מתחת לזה הוא פשוט בושה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המסך המדובר , בסך הכול המסך די טוב, איכות התמונה טובה , והיתרון שלמסך יש 3 שנים אחריות ואם מתקלקל לך מחליפים לחדש באחריות מלא ללא שום תיקון. אז בשביל מחיר כלכך זול שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל היבואנים לא מחליפים לחדש אלא מתקנים אז זה לא נכון

ודבר שני קצב הריענון חשוב לעיניים ושווב לקנות מסך טוב

הגודל גם חשוב אבל קודם כל קצב הריענון

יש מסכים של ניורון שהאחריות עלייהם היא בבית הלקוח וזה יתרון

משמעותי למרות שבביצועים הם לא מדהימים

ומסך בגודל 19 אינצ זה דבר כבד אם הוא חוטף מחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

19" טוב מסוגל להציג גם רזולוציה של 1280x1024 ב100 הרץ.

ואני חושב שזו רזולוציה סבירה למדי בשביל מסך בגודל כזה... (אני עדיין הייתי נשאר על 1024x768).

לא רק בגלל שזה מספיק, אלא גם בגלל שה MX 32 MB הצולע שלי לא מסוגל להריץ משחק בצורה נורמלית ברזולוציה שעולה על 1024x768. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכנן ללכת על ה CTX PR960F

עוד חודש של עבודה אחד ואוכל לרכוש אותו ועוד יישאר לי עודף למסטיק אורביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך מצויין,יש לי כימאט חודש את המסך הזה,הוא מסך מעולה...

רק שעד שהוא לא מגיע לטמפרטורת העבודה שלו,בערך כ 20-30 דקות

יש לו בעיות בפוקוס,אבל לזה כימאט לכל המסכים החדשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי האישית לא כדאי להעדיף מסך 19" גרוע על פני מסך 17" טוב מכיוון שבסופו של דבר המסך הוא החלר שדכו אתה צופה במחשב ואחד החלקים שאסור להתפשר עעליהם במיוחד שזה נוגע לבריאותך (העיניים שלך) חוץ מזה מסך 19" צריך לעשות 1280*1024 ב85 hz בלי שום בעיות כל דבר מתחת לזה הוא פשוט בושה

השאלה היא אם הפרוביו הוא מסך 19" גרוע? הבנתי שהוא סביר בלבד מבחינת הרענון, למרות שבינתיים ראיתי שיש לו

1024*768*85 וזו הרזולוציה שבה אשתמש רוב הזמן. האם זה לא רענון נמוך מדי גם יחסית למסכי איכות וגם בכלל

כמדד לצורך עבודה שוטפת? ואם כן האם זו סיבה טובה לפסול אותו?

תודה לבחור ששלח תגובה על נסיון מול המסך ולגבי ההמלצות על מסכים אחרים של CTX אכן טובים אבל יקרים כמעט ב-50%

מהפרוביו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך מצויין,יש לי כימאט חודש את המסך הזה,הוא מסך מעולה...

רק שעד שהוא לא מגיע לטמפרטורת העבודה שלו,בערך כ 20-30 דקות

יש לו בעיות בפוקוס,אבל לזה כימאט לכל המסכים החדשים...

נכון, זה ידוע. אפילו ב XJ500T שלי זה ככה... אחרי שהוא מתחמם זה מסתדר.

בהחלט מסך מצויין לפי מה ששמעתי.

רק שאלה קטנה, הוא בהיר במידה מספקת? כי הדגמים הזהים רק של חברת מאג 786FD/810FD נחשבים לחשוכים יחסית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי איך מה שמופיע כאן :

http://prices.cclcomputers.co.uk/specs/monitors/proview/proview_19.htm

Maximum Resolution 1600*1200

Maximum Resolution with

Plug & Play 1280 * 1024

Recommended Resolution 1280*1024, 85Hz

Maximum Refresh Rate 1600*1200 60Hz

1280*1024 75Hz

1024 * 768 95Hz

800 * 600 120Hz

640 * 480 150Hz

מסתדר עם מה שראיתי בהגדרות המסך בחנות? מה עניין ההגבלה של Plug & Play 1280 * 1024

האם לכרטיס המסך שהותקן במחשב יש השפעה כאן שהגבילה את טווח האפשרויות? שכן כפי שמופיע בקטע הזה

המסך יכול להגיע ל-1024 * 768 95Hz בעוד שאני ראיתי 85 מקסימום. האם ייתכן שבחנות זה דגם אחר ולא

ה-PK-986 אליו מתייחסים הנתונים ברשת? היה נדמה לי שאמרו בחנות שהדגם הוא PK-986N אבל אולי זו טעות כי

לא מצאתי דגם כזה ברשת.

דבר נוסף, לא הצלחתי למצוא שום ביקורת ברשת על המסך. האם הוא עד כדי כך לא שווה התייחסות? אודה

למי שיוכל להפנות אותי לכזו אם ישנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה קודם כול התקלקל לי המסך הזה, תוך כמה ימים שלחו לי חדש תמורת משלוח של 50 ש"ח ולקוחים את הישן או שאתה מביא אליהם להגבעתיים ומחליפים לך במקום, קיבלתי מסך חדש מאריזה , לא מתוקן ולא משופץ , חדש לגמרי.

מסכים של ניורון , חרה של מסכים.

המסך הזה של PROVIEW יש לי אותו, הוא טוב , מחיר טוב , רואים חלק , נקי , והכי חשוב הוא לא כואב לעיניים ואני עובד שעות איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...