בעיה בהארדיסק - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהארדיסק

jcdenton1

Recommended Posts

לפני חודש בערך ההארדיסק שלי התחיל להשמיע רעשים כאלה מוזרים ותקע לי כל הזמן את המחשב ואמר לי שיש לו בעיה לקרוא מההארדיסק. חשבתי שזה ה-IDE שחתכתי קצת עקום אבל אח"כ הבנתי שזה לא ה-IDE ועכשיו המחשב שלי לא עולה ומפיק רעשים מוזרים כאלה. בהתחלה הווינדוס לא עולה וכותב לי DISK BOOT FAILURE. הביוס מזהה את ההארדיסק. האם זה אומר שהוא מת ואני צריך לקנות חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להחליף הרבה IDEים ובכולם יש את אותה הבעיה. עכשיו אני צריך לשכנע את ההורים שלי לקנות הארדיסק חדש :-\

גבר גם לי זה היה... אתה פירמטת???... אני זוכר בול אוהת בעיה... הום רושם לך במסך ארור של אקס פי ענק... אני בעקרון לא עשיתי

שום דבר מיוחד רק פירמתטי אתה ניסית???

(הם יסכימו לחדש?...לול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על לפרמט אבל אני ממש לא רוצה. יש אולי דרך לגבות דברים שאני צריך? (הרבה דברים ששוקלים הרבה).

אני עכשיו נמצא אצל חבר שלי כי בבית אין לי מחשב :(

מה אתם אומרים איך אפשר לגבות הכל לפני שאני מנסה לפרמט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על לפרמט אבל אני ממש לא רוצה. יש אולי דרך לגבות דברים שאני צריך? (הרבה דברים ששוקלים הרבה).

אני עכשיו נמצא אצל חבר שלי כי בבית אין לי מחשב :(

מה אתם אומרים איך אפשר לגבות הכל לפני שאני מנסה לפרמט?

אתה אצל חבר שלך :( :( :( :(

תביא אליו את שלך זה יעבוד אל תדאג הבעיה היא המערכת הפעלה שלך לא במחשב או משהו... או בהארדיסק... תביא אליו ואז גם תפרמט אצלו או משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה עושה לי קולות מוזרים!!! זה לא אומר שהוא מתפגר? ???

הוא עושה לך את זה ממש ממש כל שניה או כל דקה 2 או 3 אני זוכר שלי הוא היה עושה את זה... ולפעמים נתקע או מפעיל את המחשב מחדש.. בלי בקשתי...

בעיקרון תסביר את הרעש אם תוכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה זה היה לעיתים רחוקות וחפעמים היה נתקע.

עכשיו שאני מפעיל את המחשב זה עושה לי את הרעש הזה כל שנייה ובסוף כותב לי BOOT FAILURE.

השאלה היא אם ההארדיסק מת או לא שאני ידע אם שווה לי לנסות לפרמט כי זה הרבה עבודה עכשיו להביא אותו לחבר שלי וכל זה :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה זה היה לעיתים רחוקות וחפעמים היה נתקע.

עכשיו שאני מפעיל את המחשב זה עושה לי את הרעש הזה כל שנייה ובסוף כותב לי BOOT FAILURE.

השאלה היא אם ההארדיסק מת או לא שאני ידע אם שווה לי לנסות לפרמט כי זה הרבה עבודה עכשיו להביא אותו לחבר שלי וכל זה :|

1 אמרתי לך מה אני עשיתי ואת אומר שהיה לך שם דברים כמו שהיה לי...

2 תעשה את זה בשבילך מה לקנות חדש...?

3 "כי זה הרבה עבודה עכשיו להביא אותו לחבר שלי וכל זה" מה עדיף לך לקנות ב 500 או 400 חדש סתם??...

לפחות תנסה מה אכפת לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לגבות תשתמש ב NORTON GHOST מהדיסק הישן לחדש.

הרעשים יכולים לנבוע ממספר סיבות בדרך כלל דיסק שמתחיל להתפגר , או הגדרה סופר שגוייה במאפיינים של הדיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תודה על העזרה. בקיצור אני עכשיו ינסה לפרמט. אם זה יעשה לי בעיה באמצע הפורמט או בהתקנת ה-WIN (אם הוא יעשה תרעשים האלה) אז אני מניח שהדיסק מת ושאני צריך לקנות חדש :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...