עושה רושם ש014 התחילו לחסום - עמוד 11 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עושה רושם ש014 התחילו לחסום

psychuil

Recommended Posts

אני לא יודע מה איתכם? היתה לי בעיה בשעות הערב לפני מס' שבועות של מהירות טורנטים וגם כל האתרים פתאום זיהו אותי כאחד עם פורטים סגורים והתוכנה אמרה שהם פתוחים...

ביומיים האחרונים אותו סיפור.... משעה מסויימת בלילה הכל נפתח אני קם בבוקר רואה שכל האתרים אומרים שאני עם פורטים פתוחים... חוזר בצהריים אותו הדבר... רק בסביבות 7-8 בערב פתאום כולם משנים מגמה... ואז אומרים שהפורטים שלי סגורים (והתוכנה עדיין אומרת שפתוח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בתור אחד שעבד בעבר אצל ספקית - אני ממש צוחק מכל התגובות שלכם התשובה - אתם צודקים ~ ברור ! שחוסמים אותכם - אתם רוצים להוריד סרטים/סדרות/מוזיקה - תשלמו עבוד כל חיבור" מיוחד "

היו לי את כל היוזרים ו BACKBONE לMPLS ל %MPLS ולכל השטויות בכל חייגנים ממרכזי NOK - יש חיבורים מיוחדים שעובדים מצויין עד כדי כך שיכולים להוריד דק10 מלא סדרות וסרטים במידה ואומרים לכם חבילות GAMER הכוונה היא לניתוב של שרתים שלא חוסמים

ככה זה במדינה! ..ותראו שכל הספקיות אותו דבר- החברות רוצות כסף !

עוד משהו - לכל הספקיות יש את החייגנים והיוזרים של כל הספקיות המתחרות יוזרים סמויים כך שאי אפשר לבוא בתענות שאצל ספקית אחרת זה עובד יותר טוב

בלי שום קשר משרד התקשרות שלא מספק UPLOAD כמו שצריך

אני לא נגדכם... רק תקוו שהאינטרנט לא יעבוד בעתיד על הגבלה של נפח בחבילות שלכם ... הכוונה היא כמו שחברות הסלולר הגבילו בעבר על חבילות נפח של גלישה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיימר לא גיימר, חיבור קבוע לא קבוע, ניסיתי את הכל תאמינו לי.

ניסיתי לשנות אלף ואחת הגדרות ביוטורנט, ניסיתי להוריד עם , שום דבר לא עוזר.

הבעייה היא בבזק בינלאומי, אין לי אפשרות לבדוק אם זה עומס או חסימה/הגבלה מכוונת, אבל יש בעייה, ועכשיו לאף טראקר זה אפילו לא מתחבר לי :\.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מ-א-ו-ד מוזר התופעות שאתם מתארים. מציע שתנסו להעלות אותן ב -

פורום רשתות ופס רחב - כאן:

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=20

ולראות אם אולי יש משתמשים נוספים עם בעיות דומות ואולי מישהו מהם שם מצא פתרון. אין מה להפסיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...