תלבושת אחידה - מה דעתכם ? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תלבושת אחידה - מה דעתכם ?

.AloN

Recommended Posts

תשמע, כשהייתי ביסודי, הייתי צריך לקנות

2 חולצות טריקו 100 ש"ח

1 סווטשירט 60 ש"ח

1 סווטשירט עם קפוצ'ון 60 ש"ח

+

שהייתי צריך הנעלה והלבשה רגילים, כי הרי לא אלך

לסרט או לפיצה עם חולצה של בית הספר היסודי, נכון?

אז לדעתי זו הייתי הוצאה כספית מיותרת, מה זה הצורך

לשים עליך מדים?

הם יכולים לעשות דבר כזה, עם כל הכסף שהם גובים,

לקנות לכולם חולצות עם הסמל של הבית-ספר ופשוט

לחלק אותם פריטי לבוש ולתת לתלמיד לבחור האם

ללבוש את זה או לא.

אפילו בצבא אתה לא משלם על המדים, אלא רק

חותם עליהם ומשלם רק אם אתה פוגם במדים

או מאבד פריטים מסויימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תשמע, כשהייתי ביסודי, הייתי צריך לקנות

2 חולצות טריקו 100 ש"ח

1 סווטשירט 60 ש"ח

1 סווטשירט עם קפוצ'ון 60 ש"ח

+

שהייתי צריך הנעלה והלבשה רגילים, כי הרי לא אלך

לסרט או לפיצה עם חולצה של בית הספר היסודי, נכון?

אז לדעתי זו הייתי הוצאה כספית מיותרת, מה זה הצורך

לשים עליך מדים?

הם יכולים לעשות דבר כזה, עם כל הכסף שהם גובים,

לקנות לכולם חולצות עם הסמל של הבית-ספר ופשוט

לחלק אותם פריטי לבוש ולתת לתלמיד לבחור האם

ללבוש את זה או לא.

אפילו בצבא אתה לא משלם על המדים, אלא רק

חותם עליהם ומשלם רק אם אתה פוגם במדים

או מאבד פריטים מסויימים.

בדיוק מה שאמרתי, ולא שהתלבושת האחידה יוצאת זולה במיוחד, באותו מחיר אפשר להשיג בגדים הרבה יותר טובים, איכותיים ויפים

ככה שזה ממש לא חסכון, ואף הוצאה כפולה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי בזמנו לא הייתה תלבושת אחידה, ומצד אחד זה דבר טוב כיוון שאתה יכול כביכל לבטא את עצמך דרך צורת ואופן הלבוש שלך, אך מצד שני אם תחשבו על זה שלבית הספר באותו שבוע אתה לא תלבש את אותו הבגד יותר מפעמיים ואתה לא תאז ללבוש באותו שבוע כל דבר פעמיים זאת אומרת שאתה חייב אפשר להגיד בין ארבע לחמש סטים של בגדים יומיומיים כדי ללכת בהם לבית הספר תסכימו איתי שאף אחד לא יציח לרכוש זאת צמורת הסכומים שצוינו כאן: 220 ש"ח גם אם רכשתה את כל הפריטים כפו שניים עדיין 440 ש"ח לא שווה ארבעה סטים של בגדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד, זאת הוצאה חד פעמים שחוסכת הרבה (מאוד) לילדות (מושפעות) כמו אחותי שכונה בגדים ב 300 ש"ח בחודש!

אני מוכן לשלם כפול עם זה כולל חצאיות לבנות... :la:

את הבגדים היא קונה כדי להשויץ בפני החברות ולא בפני המורות.

ועם החברות היא מתראה גם אחרי הלימודים.

ככה שאם הייתה תלבושת אחידה היא הייתה צריכה גם את בגדי ה"אשווצה" וגם את ה"מדים". :-\

אצלי בזמנו לא הייתה תלבושת אחידה, ומצד אחד זה דבר טוב כיוון שאתה יכול כביכל לבטא את עצמך דרך צורת ואופן הלבוש שלך, אך מצד שני אם תחשבו על זה שלבית הספר באותו שבוע אתה לא תלבש את אותו הבגד יותר מפעמיים ואתה לא תאז ללבוש באותו שבוע כל דבר פעמיים זאת אומרת שאתה חייב אפשר להגיד בין ארבע לחמש סטים של בגדים יומיומיים כדי ללכת בהם לבית הספר תסכימו איתי שאף אחד לא יציח לרכוש זאת צמורת הסכומים שצוינו כאן: 220 ש"ח גם אם רכשתה את כל הפריטים כפו שניים עדיין 440 ש"ח לא שווה ארבעה סטים של בגדים.

דבר ראשון מי שם ***, לי ממש אין בעיה ללבוש פעמים בגד.

ובגדים טובים לא חייבים לעלות ממש הרבה, אם ניקח את אותם הבגדים שבפוקס ונוריד את הכיתוב של "FOX" ונכתוב "BASIC" אז זה יעלה הרבה (מאוד) פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו אחותי שכונה בגדים ב 300 ש"ח בחודש!

חחח בידיוק היום ראיינו אותי לעיתון המקומי של כפר-סבא על הנושא הזה

אני קונה כל חודש-חודשיים חולצות ב300-500שקל, אני לא מוציא כל חודש בקביעות ככה פשוט יש פעם שאני הולך אז אני קונה כמה בגדים

שיספיקו לי ואז נגיד קניתי בגדים ב300שקל אני לא ילך שבועיים אחר כך ויקנה עוד בגדים ב300שקל

אולי רק אם אני יקלוט חולצה יפה או משהו שאני באמת ירצה וירגיש למשל שלבשתי את החלצות של היציאות יותר מדי פעמים וכל מני דברים אני יקנה אותה אבל אני לא יפסיק ללכת עם האחרות...

אני לא מליונר וברוך השם גם לא חסר לי

אבל עדיין

אני שונא את התלבושת הזאת בלי שום קשר לקטע של הפירמות וכל הדברים האלה

אני בטוח שכל אחד יעדיף ללבוש את הבגדים שהוא הולך וקונה לעצמו מאשר חולצות שהבית ספר אומר לך ללבוש.

בקטע שהם אומרים שהתלבושת טובה בגלל הצורה שהבנות מתלבשות

בזה אני יכול להבין את המורים שכל יום צריכים לריב עם בנות על חולצות בטן ובגדים כאלה

אבל מה הקשר לבנים... איזה בן יבוא עם חולצת בטן?!?!

אני עכשיו בכיתה ט' ואף פעם לא שמעתי על מקרה שעשו לבן בעיות בגלל בגדים לא "הולמים"...

ועוד עכשיו גם אסור לגזור את החולצות או לשנות אותם... אני הולך יותר עם גופיות וחולצות צמודות מאשר עם חולצת טריקו שמידה S גדולה עלי שאני בדך כלל הולך עם מדיום ורק עם דברים ממש ממש קטנים לארג' אבל בקושי בקושי...

לפי דעתי זה סתם שטויות ואם עד עכשיו היסתדרו בלי זה יכלו להמשיך בלי זה לפחות עד שאני יסיים י"ב :}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד עכשיו גם אסור לגזור את החולצות או לשנות אותם...

לפי מה ששמעתי אצלנו עשו את החולצות ענקיות (!) ככה כדי שלא ישימו אותן מתחת, זה בטח יראה כמו החולצות שלפעמים מביאים באיזה פעלויות או כל מיני דברם כאלה שהם עד הברכיים.

אצלנו גם בכלל עשו שאסור ללכת עם מכנסיים קצרים :cwm24:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי משנה הבאה תהיה תלבושת אחידה, יותר נכון רק חולצה, שתעלה 9 ש"ח ;D

אבא של חבר שלי מיליונר הוא קונה כל חולצה )זה custom) באיזה 40-50 ש"ח ומוכר לכולם בבי"ס (420 תלמידים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...