תלבושת אחידה - מה דעתכם ? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תלבושת אחידה - מה דעתכם ?

.AloN

Recommended Posts

היום שמעתי ברדיו שמשרד החינוך מגבש הצעה לחייב את כל בתי הספר בארץ בלבוש תלבושת אחידה.

אני בכלליות נגד כל דבר שמחייב אדם לעשות משהו בניגוד לרצונו.

בדיון שהיה ברדיו העלו טענות כגון:

תלמידים מעוטי יכולת לא יכולים לקנות בגדים בעלי מותג ידוע

בנים לא יכולים להתרכז בשיעור כאשר בנות באות לבית הספר כמו לים

והייתי בשוק מזה: מכתב שנערה כתבה ואמרה שהיא לא מסוגלת לעמוד בקצב של האופנה שמתחלפת כל רגע ולשמור על בטן קטנה.

אלו פשוט לא סיבות מצדיקות ואם ההצעה הזאת תתקבל זה פשוט יהיה לחזור אחורה בזמן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח The_Exorcist

מנהיגים את החל מהשנה ביסודי שאחי לומד בו ותיכון שאני למדתי בו, אני מברך את זה רק שחבל שזה כל כך מאוחר.

סוף סוף אנשים יוכלו ללכת במסדרונות המוסד החינוכי בלי להתקל בבנות צעירות בחזיות ותחתונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך. בבית ספר שלנו לא היתה השנה תלבושת אחידה וזה נותן לך הרגשה של בוגר אשר יודע מה הוא רוצה. אומנם יש כמה חוקים מגבילים בקשר לחולצות בטן וגופיות אבל לא הרבה מקשיבים להם וגם אם כן יישמו את זה זה לא קריטי. בית ספר עם חולצות אחידות הוא מגביל לחלוטין! כל האנשים נראים אותו דבר עם החולצות הכחולות או שחורות שלהם, הולכים בשורות ומרגישים כמו חיילים כשאף אחד לא מרשה לך להיות שונה מן השאר. אני אוהב לקום בבוקר ולקחת איזה חולצה שמתחשק לי ללכת איתה. לא תמיד אני מגוון יותר מדי ועדיין שומר על חולצות לא "יפות" מדי או חולצות "רועשות" מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני שירתתי בבית-ספר צבאי (לא למדתי שם) ושם כמובן זה שיא התלבושת האחידה מדים בעעע...

בכל מקרה כמה מדריכים סיפרו שבשיעורי השלמה בחופש שעקרונית התלמידים לא היו חייבים להיות על מדים הם הכריחו אותם בכל זאת כי הם לא יכלו להתרכז מול הבנות שכל אחת יותר ערומה מהשניה

אם ככה זה אצל המדריכים שהם קצת יותר בוגרים אז מה עם התלמידים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אני מסכים איתך. בבית ספר שלנו לא היתה השנה תלבושת אחידה וזה נותן לך הרגשה של בוגר אשר יודע מה הוא רוצה. אומנם יש כמה חוקים מגבילים בקשר לחולצות בטן וגופיות אבל לא הרבה מקשיבים להם וגם אם כן יישמו את זה זה לא קריטי. בית ספר עם חולצות אחידות הוא מגביל לחלוטין! כל האנשים נראים אותו דבר עם החולצות הכחולות או שחורות שלהם, הולכים בשורות ומרגישים כמו חיילים כשאף אחד לא מרשה לך להיות שונה מן השאר. אני אוהב לקום בבוקר ולקחת איזה חולצה שמתחשק לי ללכת איתה. לא תמיד אני מגוון יותר מדי ועדיין שומר על חולצות לא "יפות" מדי או חולצות "רועשות" מדי.

במוסד חינוכי לא צריכה להיות לך דעה בכלל, תבוא איך שאומרים לך לבוא, תלמד איך שאומרים לך ללמד, לא טוב לך אז אל תלך בכלל.

אם אתה הולך תכבד את החוקים גם אם הם לא נראים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעע בתיכון שאני לומד בו אנחנו מחוייבים לבוא עם תלבושת אחידה זאת אומרת רק חולצה וזה ככה כבר 3 שנים זה לא ממש עוזר בשהו חוץ מזה שלא צריך לחשוב בבוקר מה ללבוש....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במוסד חינוכי לא צריכה להיות לך דעה בכלל, תבוא איך שאומרים לך לבוא, תלמד איך שאומרים לך ללמד, לא טוב לך אז אל תלך בכלל.

זה בדיוק הנקודה, שבית הספר הוא דבר חובה וחייבים לעבור אותו אם רוצים להמשיך בחיים, אז ככה שזה לא צריך להיות מעין מוסד פרטי שיש מנהל שקובע חוקים מגבילים, כל אדם צריך להחליט בשביל עצמו ומה כל כך מפריע באיך שאדם מתלבש ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק הנקודה, שבית הספר הוא דבר חובה וחייבים לעבור אותו אם רוצים להמשיך בחיים, אז ככה שזה לא צריך להיות מעין מוסד פרטי שיש מנהל שקובע חוקים מגבילים, כל אדם צריך להחליט בשביל עצמו ומה כל כך מפריע באיך שאדם מתלבש ?!

הוא לא דיבר על בי"הס !

ובכל אופן גם אצלינו בביה"ס חשבו על זה , אבל הם יודעים שהם בחיים לא יצליחו להעביר את זה...

אני היום בכיתה י' , ומאז שהייתי בכיתה ז' הם עדיין מנסים למגר את "תופעת כפכפי הים" אתם זוכרים את כפכפי REEF ?

אלו... ;D

וזה לא ממש עוזר להם , תלבושת אחידה ?

NO WAY אני שם כסף שאנשים לא יבואו עם זה , ואלה ש"יתפשרו" בטח יגזרו את החולצות ויעשו דווקא....

הבטחה שלי - כל עוד אני בביה"ס הזה תלבושת אחידה לא תהיה בו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שיעשו חוק שאומר "אסור לבוא עם חולצות חשופות" אבל שלא יעשו חוק שאומר כל הבית ספר צריך ללכת עם החולצות הכהות ומדכעות הללו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אותנו דופקים עם תלבושת אחידה בשנה הבאה :cwm23:

הם עשו "וועדה" שהייתה מורכבת ממורים, הורים ותלמידים (ממועצת תלמידים). או שהתלמידים בגדו (יתכן מאד), או שפשוט לא שמו עליהם קצוץ :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

גם אותנו דופקים עם תלבושת אחידה בשנה הבאה :cwm23:

הם עשו "וועדה" שהייתה מורכבת ממורים, הורים ותלמידים (ממועצת תלמידים). או שהתלמידים בגדו (יתכן מאד), או שפשוט לא שמו עליהם קצוץ :'( :'(

תוציא אותם להורג על אשמת בגידה.

הם עושים לכם טובה גדולה, אולי סוף סוף תתחילו ללמוד להתנהג כמו בני אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...