תלבושת אחידה - מה דעתכם ? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תלבושת אחידה - מה דעתכם ?

.AloN

Recommended Posts

הבעיה היא שמורים חושבים שמותר להם כל מה שאסור לנו.

אנחנו חייבם תלבושת אחידה והם לא

להם מותר לעשן ולנו לא

ואם נשאל "למה זה?" אז נקבל תשובה כמו: "יש הבדל גדול בין התלמיד למורה!"

איזה הבדל בדיוק??!!!

במה לעזאזל המורים יותר טובים מהתלמידים?? אני אתפלא אם לרובם יש תעודת בגרות בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אצלנו רוצים שנה הבאה להתחיל עם תלבושת אחידה, פשוט מעצבן. אצלנו גם ככה אסור לבוא עם חולצות בטן, חצאיות מיני והמיני-גופיות האלה, אז בשביל מה צריך תלבושת אחידה? כבר היו כמה מקרים שבהם אמרתי "זה לא מצחיק, ההנהלה באמת רוצה לגרום לנו לסבול", אבל זה באמת משהו חדש.

כל הקטע עם המותגים זה בולשיט. מה ילבשו אחרי בית ספר ובימי שישי? את התלבושת האחידה? אף אחד לא מכריח אף אחד אחר לקנות בקסטרו או בשאר חנויות השוד, אני יודע שאני באופן אישי קונה שם רק מתנות לאחרים. מי שרוצה להוציא את הכסף שלו על מותגים יעשה את זה גם ככה, ומי שאין לו כסף להוציא על מותגים או חושב שזה שטויות בכל מקרה לא עושה את זה.

עכשיו, לכל המודאגים שבנות חצי ערומות מסיחות את דעת התלמידים. הרבה יותר פשוט לא להרשות לבוא עם בגדים מסויימים, מאשר לכונן תלבושת אחידה. זה נושא מגוחך גם ככה, למי שלא מצליח לחשוב מהמוח במקום מה*** כשצריך יש בעיות שהמעבר לתלבושת אחידה לא יפתור ::)

לא קורה שום נזק אמיתי מתלבושת אחידה, אבל גם לא קורה שום נזק אמיתי מלא לשים על אנשים מגבלות מטופשות. להיפך, יש לזה תוצאות יותר טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלנו רוצים שנה הבאה להתחיל עם תלבושת אחידה, פשוט מעצבן. אצלנו גם ככה אסור לבוא עם חולצות בטן, חצאיות מיני והמיני-גופיות האלה, אז בשביל מה צריך תלבושת אחידה? כבר היו כמה מקרים שבהם אמרתי "זה לא מצחיק, ההנהלה באמת רוצה לגרום לנו לסבול", אבל זה באמת משהו חדש.

כל הקטע עם המותגים זה בולשיט. מה ילבשו אחרי בית ספר ובימי שישי? את התלבושת האחידה? אף אחד לא מכריח אף אחד אחר לקנות בקסטרו או בשאר חנויות השוד, אני יודע שאני באופן אישי קונה שם רק מתנות לאחרים. מי שרוצה להוציא את הכסף שלו על מותגים יעשה את זה גם ככה, ומי שאין לו כסף להוציא על מותגים או חושב שזה שטויות בכל מקרה לא עושה את זה.

עכשיו, לכל המודאגים שבנות חצי ערומות מסיחות את דעת התלמידים. הרבה יותר פשוט לא להרשות לבוא עם בגדים מסויימים, מאשר לכונן תלבושת אחידה. זה נושא מגוחך גם ככה, למי שלא מצליח לחשוב מהמוח במקום מה*** כשצריך יש בעיות שהמעבר לתלבושת אחידה לא יפתור ::)

לא קורה שום נזק אמיתי מתלבושת אחידה, אבל גם לא קורה שום נזק אמיתי מלא לשים על אנשים מגבלות מטופשות. להיפך, יש לזה תוצאות יותר טובות.

אצלנו יש גם איסור על חולצות בטן, אבל מה? למורות לא איכפת. תאמינו לי זה מגעיל לראות מורה עם מיליון ואחד קמטים כותבת על הלוח ופתאום החולצה עולה... בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע

כמו כן, יש לנו איזה מורה שבאה עם חצאיות מיני בלבד, כאלה שאפילו בקושי מסתירות את כל התחתון, and no one is giving her any shit!

הבתי ספר ראסמי מנסים לרצוח אותנו נפשית, לא יודע מה איתכם, אבל אם השטויות האלה ממשיכות אני פורש ממערכת החינוך של מדינת והפעם for real!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

כששואלים למה הנוער של היום הוא הדור הכושל של המחר , התשובה ברובה מסתכמת לדבר אחד : עודף ליברליזם.

תלבושות אחידות? hell yea.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם בתלבושת אחידה, זאת ממש לא דרך לשלוט על הנוער...לא צריך לשלוט על אף אחד...כי אף אחד לא יוצא משליטה.

צריכת סמים מבחינתי זאת לא יציאה משליטה, רק דברים כמו פשע וכוליי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והעולם התקדם מאז, והצורך בתלבושת אחידה עזב את העולם הזה לתלמידי בתי הספר.

בית ספר זה לא , זה לא פנימיה, לא צריך תלבושת אחידה אבל צריך מגבלות.

אסור לבוא עם ביקיני זה מובן, אסור עם חולצות בטן וחצאיות קצרצרות מובן.

תלבושת אחידה? hell no

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא מבינים את זה כמו שצריך לנו בביה"ס יש תלבשות אחידות מאז כיתה ז'(עולה לי' עכשיו) ופשוט באים כרגיל ואם מורה תופסת אותך אתה אומר שהתלבושת בתיק והולך לשים לפעמים המורה שוכחת ממך ואתה לא שם תלבושת ;D

ולפי דעתי זה משנה כי אצלנו רוב הילדים באים כרגיל וגם הבנות רק שרואים מורה מתלבשים

לסיכום זה כזה עניין גדול אם זה רק חולצה כמו אצלנו קונים 7 חולצות אחת לבנה כל השאר צבעים אחרים וזהו

נ.ב

גם אצלנו לא אהבו את זה אבל אין מה לעשות :-\

נ.ב2

גם לפי דעתי צריך לשים את אותם החוקים שיש על התלמידים על המורות >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בית ספר זה לא , זה לא פנימיה, לא צריך תלבושת אחידה אבל צריך מגבלות.

אסור לבוא עם ביקיני זה מובן, אסור עם חולצות בטן וחצאיות קצרצרות מובן.

תלבושת אחידה? hell no

בית ספר זה מוסד חינוכי עים חוקים.לא נוח לך עים החוקים לך תנקה את הרחובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש לי זכות להגיד מה דעתי על החוקים האלה.

והבית ספר הוא מוסדר חינוכי, לא .

אין שום צורך ממשי בתלבושת ממספיק סיבות שכר ציינו פה.

רק בגלל שכמה אנשים זקנים לא אוהבים את סגנון הלבוש של היום לא אומר שדור שלם ישנה את סגנון הלבוש שלו.

וכמו שאמרתי מגבלות צריך לשים אבל לא למחוק את הזכות הבסיסית ללבוש מה שאני רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש לי זכות להגיד מה דעתי על החוקים האלה.

והבית ספר הוא מוסדר חינוכי, לא .

אין שום צורך ממשי בתלבושת ממספיק סיבות שכר ציינו פה.

רק בגלל שכמה אנשים זקנים לא אוהבים את סגנון הלבוש של היום לא אומר שדור שלם ישנה את סגנון הלבוש שלו.

וכמו שאמרתי מגבלות צריך לשים אבל לא למחוק את הזכות הבסיסית ללבוש מה שאני רוצה.

בדיוק כך!

כיום אנשים לא מבינים שרצונות כמו אלה הן לא יותר מגחמות של אנשים זקנים וחסרי כל חשיבה רחבת אופקים.

מה ההגיון בללכת עם תלבושת אחידה?

פעם היו חוקים שאסור לחשוף את העור בכלל, פעם העלו מכשפות למוקד אבל החוקים הללו משתנים וחוקים לא הגיוניים ימשיכו להשתנות עם הזמן, במיוחד כמו חוקים כפייתיים אשר אומרים לי מה ללבוש, לאכול, לשתות, לעשון ולצרוך באופן כללי, כל עוד אני לא פוגע בזכויות הטבעיות של הכלל והפרט אין שום טעם שיאסרו עליי לצרוך דבר זה או אחר, בין אם זה בגד, פריט לבוש או איזה סיגריה, במיוחד אם אני בנאדם מעל גיל 18 (ויש כאלה לא מעט בתיכונים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך

אצלי בבית ספר יש תלבושת אחידה מהסיבה העקרית ש"ישנם אותם אלו שלא יכולים לקנות מותגים"

קודם כל אני מאמין שיש בכל בית ספר כאלו, ואני לא מדבר אל עלו כאל עם או מנסה לתת תווית, אני מדבר על אותם שההורים או הם בעלי הכנסה נמוכה, וזה ברור לחלוטין שהם מנסים ליצור שיוויון בין התלמידים.

אבל!!!

כל זה הוא BS אחד גדול,

אלו שיש להם בעיות כלכליות ברמה כזאת הם מיעוט עצום,

הרוב לא אמורים לסבול, וכן אני מתכוון לסבול בגלל שרק 3 חולצות במשך כל השנה זה סבל, לא מבחינת יופי אלה גם נוחות וכלכלה כפי שצוין פה שהם עולות דיי הרבה.

וצריך חולצה לכל ארוע לא לשכוח!!!

בקיצור בתי הספר בארץ בעיקר התיכונים סתם מז***ים שכל, הם פשוט רוצים ליצור רישמיות בפני "the powers to be" וזהוא!

שהבנים יתרכזו בלימודים ולא בבנות!

אוי תעשו לי טובה!

האמת ובשיא הרצינות, יש לי חצי בנים מהכיתה שבאים לבית הספר רק בגלל הבנות אז תגידו תודה!

בנות היום רוצות להראות סקסיות וגם בנים (מה לעשות יש כאלה...) לא תשנו את זה! תביא חולצת בית ספר, נעשה לה MODE וזהוא, קיבלתם חולצה חשופה!

GET A GRIP FAST!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק כך!

כיום אנשים לא מבינים שרצונות כמו אלה הן לא יותר מגחמות של אנשים זקנים וחסרי כל חשיבה רחבת אופקים.

מה ההגיון בללכת עם תלבושת אחידה?

פעם היו חוקים שאסור לחשוף את העור בכלל, פעם העלו מכשפות למוקד אבל החוקים הללו משתנים וחוקים לא הגיוניים ימשיכו להשתנות עם הזמן, במיוחד כמו חוקים כפייתיים אשר אומרים לי מה ללבוש, לאכול, לשתות, לעשון ולצרוך באופן כללי, כל עוד אני לא פוגע בזכויות הטבעיות של הכלל והפרט אין שום טעם שיאסרו עליי לצרוך דבר זה או אחר, בין אם זה בגד, פריט לבוש או איזה סיגריה, במיוחד אם אני בנאדם מעל גיל 18 (ויש כאלה לא מעט בתיכונים).

אדוני רחב האופקים למה באנגליה באוניברסיטאות היוקרתיות ביותר הפרופסורים הזקנים חסרי כל חשיבה רחבת אופקים

מחייבים את הסטודנטים ללבוש חליפות ותלבושת אחידה?

הנוער של היום שמבייש את מדינת ברמת הידע שלו במתמטיקה צריך במקום לילל על תלבושת

צריך לדעת שאין לו זכויות.הזכות היחידה שיש לו זה ללמוד.

תלך למילון תלמד את המישפט אין חכם כבעל ניסיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...