תלבושת אחידה - מה דעתכם ? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תלבושת אחידה - מה דעתכם ?

.AloN

Recommended Posts

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אישית לא רואה שום קשר בין תלבושת אחידה לבין התנהגות נאותה בבית הספר...

יש אנשים שלא מכבדים את המורים שלהם בלי קשר למה שהם לובשים.

אם כבר, יש קשר שהוא בעצם הפוך, חיוב תלמידים להגיע לבית הספר עם תלבושת אחידה יכול ליצור פרובקציה אצל התלמידים להתמרד יותר כנגד הממסד של בית הספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו לבוא בתלבושת אחידה (רק חולצה למזלי) הפך כבר לDEFAULT , אבל גם ככה הבנות מסתובבות כל היום בחוטיני ומכנסיים שנראים כאילו הם הולכים ליפול לה , אי אפשר להתרכז ככה בשיעור ! כל הבנים מסתכלים על הבנות והמורות מתחילות לחטוף תג'ננה , אני חושב שבקרוב יעשו אצלנו תלבושת מלאה . באאאה , SCHOOL SUCKS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמערכת החינוך תטפל קודם כל בבבעיות החינוך הירוד שהנוער מקבל(?!) בב"ס של היום >:(

אחרי זה מצידי שיפתרו את בעיית הלבוש, לא אכפת לי שיגבילו בלבוש מסויים(ליתר דיוק שיגבילו את החוסר הלבוש מסויים),

כי ב"ס זה לא ים, זה מקום ש"אמורים" ללמוד בו משהו :cwm13:.

גם ככה נסבול את התלבושת האחידה במשך שלוש שנה בצבא(למרות שבצבא יש לזה הצדקה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח... לצערי גם אצלנו בביצפר מנהיגים תלבושת אחידה מתחילת שנה הבאה.

ולפי דעתי זה בכלל לא חסכון!

מה חסכון בזה? זאת הוצאה כפולה!!

הרי נצטרך לקנות גם את ה"מותגים" וגם את התלבושת אחידה שעולה אותו מחיר כמו המותגים ועשויה מבד חרא.

הרי מה תצאו עם החברה עם תלבושת אחידה? לא.

אתם תצאו עם הבגדים הנורמלים שלכם, אז במילא צריך לקנות אותם.

ואם לא הייתה את התלבושת אחידה אז היו קונים רק את ה"מותגים" והם היו גם לבית-ספר וגם ליציאה!

איך לא לקחו את זה בחשבון??

ומה שאמרו לנו שזאת החלטה של ההורים! בולשיט! ההורים שלי ועוד הרבה נגד זה לגמרי! ההורים שלי עברו את זה והם יודעים שזה חרא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בקשר להיא שאומרת שנמאס לה לרדוף אחרי אופנה ולשמור על בטן קטנה יש לי משהו להגיד לה,

הוד שרלילותך, אף אחד לא אמר לך לקנות את הבגדים הכי חדשים ואם את נלחמת על בטן קטנה בשביל בצפר אז את תגדלי אנורקסית מטומטמת, את לא שווה התייחסות..

2. כל מי שבוכה ומתלונן שהוא לא יכוול לקנות מותגים ידועים הוא טמבל מפונק שלא מעריך שום דבר

אני הולך עם בגדים ג'נריים כל החיים שלי ואני מבסוט ולא מעניין אותי כי אני לא שם ז*ן על אף אחד ואני לא חייב לאף אחד שום דבר במיוחד לא בגדים

אז יאלללללה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בקשר להיא שאומרת שנמאס לה לרדוף אחרי אופנה ולשמור על בטן קטנה יש לי משהו להגיד לה,

הוד שרלילותך, אף אחד לא אמר לך לקנות את הבגדים הכי חדשים ואם את נלחמת על בטן קטנה בשביל בצפר אז את תגדלי אנורקסית מטומטמת, את לא שווה התייחסות..

2. כל מי שבוכה ומתלונן שהוא לא יכוול לקנות מותגים ידועים הוא טמבל מפונק שלא מעריך שום דבר

אני הולך עם בגדים ג'נריים כל החיים שלי ואני מבסוט ולא מעניין אותי כי אני לא שם ז*ן על אף אחד ואני לא חייב לאף אחד שום דבר במיוחד לא בגדים

אז יאלללללה

אתה יותר מידי מושפע ממחשבים... ;D

ובקשר לoverload גם אני בדעתך ;D {כמובן חצאית מיני... 8)}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו לא יקבלו את הילדים שלא יקנו את החרא האחיד הזה לבית ספר, זה לא אמור להיות לא חוקי או משו כזה?

לא מספיק שהמקום דמוי בית כלא הזה גורם לכולם לחשוב אותו דבר הוא גם גורם להם להראות אותו דבר? f*ck it.

מקסימום אני מקים שם מרד אסירים שהם יצטערו שהם בכלל חשבו על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשנה שחלפה(וטוב שחלפה) נערך אצלנו משאל בקרב התלמידים לגבי התלבושת, כמעט כולם הצביעו נגד התלבושת האחידה, ולאחר איומים בסקילה שיניתי את הצבעתי מבעד לנמנע(איזה צעקות חטפתי בכיתה לא הייתה הצבעה חשאית), ונכון להיום בשנה הבאה לא תהיה אצלנו תלבושת אחידה מכיוון שגם רוב המורים נגדה, אגב מעולם לא הייתה בבית ספרנו תלבושת אחידה.

בעקרון אני בעד תלבושת אחידה מכיוון שלא הצליחו עד כה לאכוף איזשהו תקנון לגבי לבוש ובשנה האחרונה הבגדים "התכווצו בכביסה" ובית הספר באמת מתחיל להראות כמו בית זונות(סלחו לי על הביטוי), עד לא מזמן זה לא הפריע כי רק הבנות התלבשו כך :) אבל כשחלק מהבנים החלו לחשוף חוטיני בשיעור(אני לא צוחק היו כמה) התחיל להיות מפחיד להכנס לשיעור ואני חושב שבצב שהיה אצלנו בסוף השנה עדיף לחזור לתלבושת אחידה בתנאי שהיא תראה סבירה(יש לי עדיין טרומה משנה אחת עם ה"ירוקים של איילון")

אני מקווה שהצלחתי להבהיר בצורה סבירה את עמדתי(אני מת מעייפות יכול להיות שאערוך את ההודעה אח"כ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בגדים ג'נריים"

מה הבעיה ? משפט תקין לכל דבר.

ג'נרי = "חסר מותג "ולא קשור בכלל באופן ספציפי למחשבים

אני למדתי בפנימיה צבאית, אני יכול להגיד לכם שלא קורה שום נזק מזה שמסתובבים במדים.

זה בטוח לא יכול להזיק, מקסימום ישפר את המשמעת והסדר.

אבל אם כבר, שיהיו גם מדים למורים, שיראה מכובד מכל הבחינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...