מסך דק עד 1000 שקל - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך דק עד 1000 שקל

OPEL CORSA

Recommended Posts

^

אבל למה סתם לדבר שטויות כי זה מה שקראת איפשהו וזה מה שאומרים כאן?

עזוב דעות קדומות, זה נכון פאנל TN נחות יותר מ S-IPS / E-IPS וכו'.. אבל זה לא אומר שאין מסכים טובים ,לי יש אחד ואני מרוצה ממנו מעל למצופה,

מה התקציב המדוייק שלך? מה השימושים ? ותשנה את הכותרת למשהו נורמלי לפני שינעלו לך .

לפי חוקי הפורום:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=276784.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אבל למה סתם לדבר שטויות כי זה מה שקראת איפשהו וזה מה שאומרים כאן?

עזוב דעות קדומות, זה נכון פאנל TN נחות יותר מ S-IPS / E-IPS וכו'.. אבל זה לא אומר שאין מסכים טובים ,לי יש אחד ואני מרוצה ממנו מעל למצופה,

מה התקציב המדוייק שלך? מה השימושים ? ותשנה את הכותרת למשהו נורמלי לפני שינעלו לך .

לפי חוקי הפורום:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=276784.0

חביבי, 4 מסכי TN החלפתי בחודש האחרון . זה זבל של מסך. אבל מה לעשות שהישראלים אוהבים שיהיה דק וזול זה העיקר וכנראה אתה אחד כזה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראלים, שמישראלים... ברחבי העולם רוב האנשים קונים מסכי TN ובכלל לא מודעים להבדל.

ולפותח הדיון - באמת תשנה את הכותרת כדי שתהיה אינפורמטיבית ותכיל את דגמי המסכים שאתה מתלבט ביניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו יבגני .. אתה חושב שאתה מבין כלכך במסכים וישר אומר ש-TN זה גרוע?

אני מתערב איתך שעכשיו הוא ישאל בכלל מה זה TN ומה זה .

הרבה יותר מחצי אוכלוסיית העולם המשתמשת במסכי LCD הם בעלי TN . ולא רק שהם לא מודעים לכך,האיכות טובה מאוד ואף אחד לא מתלונן. אם יש לך כסף לך תקנה . במחיר של אפשר לקנות שני מסכי 22 TN עם איכות מדהימה.

ועכשיו לנושא-

המסך Benq שהציעו לך מעולה. ראיתי אותו בעצמי לפני שרכשתי את המסך האחרון שלי והצבעים שלו מעולים.

אני חושב שהיום כבר לא כדאי לקנות מסך 19 (או בכלל מסך קטן מ-22 או 20 לא רחב.)

בתקציב של עד 1200 הייתי ממליץ לך ללכת על T220. איכות מדהימה ללא ספק עם עיצוב מרשים. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תערוך בבקשה את ההודעה ותשנה את הכותרת כדי שתהיה יותר אינפורמטיבית (תכיל תקציב ו/או את דגמי המסכים), או שהדיון יינעל.

אם ברצונך ללמוד יותר על מסכי LCD, יש מדריך מפורט בסטיקי. אם ברצונך רק לקבל המלצה, אז ראה את הערתי הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הכסף שתחסוך בקניית המסך הזה תצטרך גם ככה להשקיע במשקפיים/טיפול ראייה. אז למה לא לקנות כבר משהו נורמלי? כיום יש מסכים לא רעים בכלל בגדלים טובים ב500 שקלים יותר, והיות שמסך מחליפים פעם בכמה שנים טובות אני לא רואה סיבה למה לא להשקיע קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מסך ישן ורשום 19-inch Flat panel active-matrix TFT LCD Display

לא רשום TN , VA , IPS

19-inch Flat panel active-matrix TFT LCD Display

19.0" SXGA 1280x1024

Screen Size: 19.0"

Response Time: 5 ms

Pixel Pitch: 0.294mm

Contrast: 800:1

Brightness: 320 cd/m2

Includes D-Sub input connectors

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שאם קיים התקציב עדיף לקנות מסך S- ושאר פאנלים איכותיים יותר, מאשר מסכים בעלי פאנל נמוך.

אבל, המסכים בעלי הפאנלים שאינם מסוג TN הם יקרים משמעותית, ונפוצים פחות. כשאני קניתי את המסך שלי, X95F, הייתה לי התלבטות קשה, האם להשקיע 1800 ש"ח במסך 19" 8MS איכותי או ב22" 2MS TN. בסוף בחרתי במסך ה19 עם פאנל M-PVA.

השאלות הן:

1. מה השימוש?

2. כמה חדה האבחנה שלך? או במילים פשוטות, כמה אתה פוץ?:) סתם.

גרפיקאים ואנשים בעלי "אבחנה גבוהה" ישקיעו בדרך כלל בצג בעל פאנל "מתקדם" יותר.

אנשים שקונים מסך פשוט לשימוש ביתי של וקצת משחקים, מן הסתם לא יוציאו סכומים גדולים בהרבה.

במסכים כמו במסכים רק על ידי ראיה אפשר לדעת אם המסך נותן תמונה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...