Tom Clancy's H.A.W.X - הכל כאן - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Tom Clancy's H.A.W.X - הכל כאן

klayton

Recommended Posts

• תגובות 352
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

FLARES זה מה שהמטוס פולט כשיש איזשהו טיל המגיע אליו..זה משוגע מהמטוס כדי לבלבל את הטיל..בגלל שזה חם זה מבלבל את הרדאר של הטיל וגורם לו לחשוב כאילו המטוס זה בעצם ה FLARES..ואז הוא מתפוצץ עליהם במקום על המטוס.

לא שזה ממש משנה, מאחר וכל קשר בין המשחק למציאות מקרי בהחלט, אבל flares משמשים נגד טילים מונחי אינפרא אדום ,כדוגמאת ה- AIM-9 Sidewinder. נגד טילים מונחי ראדר כדוגמאת AIM-120 AMRAAM משתמשים ב- chaffs, שזה מכל קטן שמתפוצץ ויוצר של חלקיקי אלומיניום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים אני חושב שהוא נוראי.

אני (מנסה) לשחק עם ה-XBOX360 CONTROLLER ואין שם שליטה על ה-DEADZONE או SENSETIVITY או כלום (או שפספתי).

וזה פשוט לא מגיב עד שלא ממממששש מזיזים את האנלוגי לצדדים

בכל מקרה, לא התרשמתי מהמשחק, אתה רק מחכה ל-LOCK ויורה טיל. זה קצת... בנאלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים אני חושב שהוא נוראי.

אני (מנסה) לשחק עם ה-XBOX360 CONTROLLER ואין שם שליטה על ה-DEADZONE או SENSETIVITY או כלום (או שפספתי).

וזה פשוט לא מגיב עד שלא ממממששש מזיזים את האנלוגי לצדדים

בכל מקרה, לא התרשמתי מהמשחק, אתה רק מחכה ל-LOCK ויורה טיל. זה קצת... בנאלי

זה FLIGHT ARCADE...

אם אתה מחפש יותר ריאליזם יש לך אפשרות לכבות את הAUTO FLIGHT INSTRUCTOR לחוויה נעימה יותר.

משחק שווה ביותר שיחקתי בדמו שלו באמת נהניתי נפל לי התחת

אח שלי טייס הביא לי את הסרבל שלו ללבוש למשחק כל כך נהניתי ריאלסטי ! :jump1:

וואלאק אתה מושפע :) באמת משחק טוב שמח שעוד אנשים נהנים ממנו.

לא שווה לשחק בו על 22" שחקו בו על 24" ומעלה ותראו איזה כיף זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור ל-ARCADE, אני דווקא מעדיף ARCADE, אבל יש גבול.

וכמו שאמרתי, פשוט המשחק לא מכוייל כמו שצריך ל-360, זה נוראי לשחק איתו, אני אנסה את המקלדת, אולי זה יהיה יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח מישו פה ניסה בדמו לרדת למרחק אולטרא קצר מהאדמה? אני הצלחתי להגיע ל7 מטר ALTITUDE.... איזה קורע זה... זה לא F22 זאת מכסחת עצים!

אגב עוד דבר מפגר שכשניסיתי לפוצץ טנק עם המקלע ובטעות לחצתי על W כי חשבתי שזה S והייתי בזווית של 90 מעלות לאדמה וכשהגעי לגובה 2 מטר עדיין לא ראיתי שום טנק@!!! סתם תווית שרשום עלי "TANK!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...