Mass Effect 2 - הכל כאן - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect 2 - הכל כאן

LazyBoy

Recommended Posts

ומי אמר שהדעה שלך שווה משהו? כל ביקורת ציינה שהמשחק אם היה FPS בלבד, היה גם ככה מעל לממוצע, יש cover system טוב, הנשקים מרגישים אחלה, חסר קצת גיוון אבל זה משהו ש-2 יפטור בצורה הרבה יותר טובה, אפשר לסיים את המשחק ע"י לירות בכל מה שזז בלי התעמקות בשום דבר RPGי, והוא עדיין יהיה לא רע בכלל.

לא מבין למה אתה צריך לתקוף אותו ("ומי אמר שהדעה שלך שווה משהו?"), אבל בכל אופן די ברור שכל מי ששיחק ב MASS EFFECT ואהב אותו (כמוני למשל), אהב בעיקר את העלילה הסוחפת, הדמויות המעניינות, אפשרויות הבחירה שהמשחק העניק לך - וכן, גם בגלל הקרבות הכיפיים.

אי אפשר להגיד שחלק הקרבות לא היה משמעותי, אבל אם הייתי מחפש משחק שרק רצים בו ויורים בכל דבר שזז - תאמין לי שיש משחקים הרבה יותר מוצלחים בתחום הזה.

מדובר במשחק RPG קודם כל, ובמשחק יריות אחר כך. זה דבר מובן מאליו.

אגב, לפי מה שהמפתחים אמרו בראיון ב ME2 למחסה יהיה פחות חשיבות בקרב ולא תהיה חייב לסמוך על זה - לדעתי החלטה לא נכונה כי זה דווקא מה שהפך את הקרב למעניין והעניק לו תחושה של ריאליזם (עד כמה שמד"ב\פנטזיה יכול להיות ריאליסטי). אם לא יהיה צורך לקחת מחסה ולתכנן צעדים זה יהפוך את הקרבות למשעממים למדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר...

מי?

יש את שפרד אנחנו כבר יודעים שהוא חי,

יש איזו כוסית לא מוכרת,

ויש את היצור הזה שאני לא זוכר את השם של הגזע, אבל זה לא בהכרח אותו אחד מהמשחק הראשון (כי הרי היה אפשר להקריב אותו). יותר מסתבר שזה אותו GRUNT שהציגו אותו בטריילר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה הסגנית וויליאמס בכל הסיפור? (אם אני זוכר את שמה נכון) במקרה שהצלתי אותה במשחק הראשון?

אני מסופק אם מישהו מהדמויות מהמשחק הקודם שהיה ניתן לגרום למותם (ישירות או בעקיפין) יחזרו למשחק הזה. אני לא מאמין שהם ישקיעו בדמות ראשית אם יש אפשרות שלפי השמירה שלך בכלל לא תופיעה במשחק.

אבל אולי עוד נופתע לטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

הגיע הזמן להקפיץ את הדיון על Mass Effect 2.

הולכים להיות ב ME2 מדובבים ברמה קולנועית, ביניהם הרה שחקנים מוכרים מסרטי בדיוני.

אחד המפורסמים הוא הנשיא מהבית הלבן - מרטין שין.

http://kotaku.com/5423288/mass-effect-2-is-full-of-stars

500x_masseffect2voicemontage_01.jpg

אחרי ששיחקתי ב dragon age יש לי ציפיות בשמיים מהמשחק הזה!

ויש לי הרגשה שהם יתממשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...