Mass Effect 2 - הכל כאן - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect 2 - הכל כאן

LazyBoy

Recommended Posts

מקווה שיהיה לי זמן לשחק בו...מדהים

אגב מה הקטע עם שפרד הוא מת או לא? בסוף הסרטון אחד היוצרים אומר "גם הבעיה עם שפרד והאם הוא מת".

בוויקי פדיה רשום שהוא חייב להמשיך את שלושת המשחקים...אז מה לעזאזל..

אולי מת וחזר לחיים איכשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 2 שבועות מאוחר יותר...

^

אמרתי או לא אמרתי? הם כל כך צפויים שזה מגעיל..האם כל העוסקים במשחקים,שמתהדרים בימינו ב"תסריטאים" ו"בימאים" יכולים להיות יותר צפויים?

למרות שאהבתי מאוד את הראשון,המשחק הזה מחוק מבחינתי,אין ספק שEA ידאגו שיהיה מדובר בשכפול מדוייק של המשחק הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מתכוון מבחינת משחקיות והעולם..שלא ממש שינו משהו, אפילו הגרפיקה בטח.

מצדי שיהיה כמו הראשון, העיקר ש EA לא יהרסו אותו ושתהיה לו משחקיות ועלילת המשך מעניינת, אני רק מקווה ששפרד לא מת או הפך לאחד מן ה GETH. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מתכוון מבחינת משחקיות והעולם..שלא ממש שינו משהו, אפילו הגרפיקה בטח.

מצדי שיהיה כמו הראשון, העיקר ש EA לא יהרסו אותו ושתהיה לו משחקיות ועלילת המשך מעניינת, אני רק מקווה ששפרד לא מת או הפך לאחד מן ה GETH. :P

תסתכל על הסרטון עמוד קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתכלתי והוא נראה לא רע בכלל..אמנם מאוד דומה לקודם אבל לא חושב שיש צורך לשנות משהו לא ככה?...

אם לא יכולים לשפר אותו EA האלו, שלפחות לא יהרסו אותו...

אבל על שפרד היא אומרת בסרטון "shepherd? but you are dead" משהו כזה...זתומרת שהוא חזר איכשהו, ולא נדע עד שנשחק?

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אומרת שבמקום לקחת את הסדרה לכיוון *טיפה* מעניין כלשהו עם כל הסיום של המשחק הקודם והטיזר שתיאר את שפרד כKIA-הם פשוט יחזירו אותו לחיים בצורה הכי פשוטה שיש,כאילו כלום לא קרה בכלל.

ועל זה נאמר-FUCK THAT SHIT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדוגמן והמדובב של שפארד חתומים על 3 כותרים, זה היה דיי ברור שהוא לא בדיוק ימות.

מה שכן רוב הקרבות שנחשפו עד עכשיו התחוללו בCitidel כולל עם דברים שנראים כמו Geth מתקדמים, ככה שזה יהיה מאוד מעניין מה בדיוק העניין יהיה במשחק השני.

מה שעוד יותר מעניין שהמשחק השני מתבסס על קוי עלילה שהיו בספרים, ככה שהsmoking man של ME יהיה במשחק השני סוף סוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי נו באמת, על מה לעזאזל אתם מתבכיינים? מדובר בסה"כ משחק מחשב. ואוו, אז תשחקו בגיבור ששיחקתם במשחק הראשון, ביג פאקינג דיל. תנו למשחק צ'אנס, הרי כל מה שחשוב בסופו של דבר זה אם הוא מהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אומרת שבמקום לקחת את הסדרה לכיוון *טיפה* מעניין כלשהו עם כל הסיום של המשחק הקודם והטיזר שתיאר את שפרד כKIA-הם פשוט יחזירו אותו לחיים בצורה הכי פשוטה שיש,כאילו כלום לא קרה בכלל.

ועל זה נאמר-FUCK THAT SHIT.

אי אפשר לדעת אולי יעשו משהו באמצע או בתחילת המשחק שקשור להחזרה שלו לחיים

אבל בתאכלס אתה צודק אם לא היו מפרסמים מה קרה לאחר שהוא הוכרז כ KIA זה היה הרבה יותר מותח ומושך! בזה אני מסכים וחבל, למשל עכשיו שאני יודע שהוא ישחק במשחק אז זה קצת מבאס את הקטע של המתח :P

אגב יש ספר / סרט על המשחק הזה? משה ושאני לא יודע לגביו? אם יש ספר שווה לקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אם בתחילת המשחק שפרד היה נשאב בטעות לתוך מנוע של חללית ומתפוצץ למליראדי מולקולות בגלל תאונת עבודה, אז הייתי אומר שהם היו נועזים עם העלילה.

אבל זה לא קרה.

באסה.

לא נורא, נראה מעולה. השאלה הטובה - זה יוצא גם למחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הזה לא היה כאן אילולא המשחק היה יוצא למחשב.

הפעם,בניגוד למשחק הראשון,הוכרז מההתחלה שהמשחק מפותח גם למחשב וגם לבוקס..אמנם גם הקודם היה פורט מעולה,אבל מעניין לדעת האם העניין יגרום לשינוי כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...