Mass Effect 2 - הכל כאן - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect 2 - הכל כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואלה אם בתחילת המשחק שפרד היה נשאב בטעות לתוך מנוע של חללית ומתפוצץ למליראדי מולקולות בגלל תאונת עבודה, אז הייתי אומר שהם היו נועזים עם העלילה.

אבל זה לא קרה.

באסה.

לא נורא, נראה מעולה. השאלה הטובה - זה יוצא גם למחשב?

מה בדיוק נועז בזה? הם כתבו עלילה ל3 משחקים עוד לפני שהתחילו לפתח את הראשון, שפארד הוא אחת מהדמויות הכי טובות שעולם המשחקים ראה, בעיקר כיוון שהיא תבנית ריקה כמעט מהכל. כל העניין בME שאתה מפתח את הדמות איך שאתה רוצה לאורך כל שלושת המשחקים, הם אמרו עוד מהמשחק הראשון לשמור את השמירות שלך. אני לא רואה שום דבר נועז או מעניין בעובדה שצריך להתחיל הכל מהתחלה, ההיפך העניין שהדמות מהמשחק הקודם וכל ההחלטות הקריטיות(איזה מהדמויות נשארו איתך בסוף, וכמובן הבחירות האחרונות בסוף, אם להציל את המועצה, ומי צריך להיות הנציג האנושי בה) יהיו חלק אינטגרלי וישפיעו על ההתפתחות של המשחק החדש.

הקונספט הזה מעניין הרבה יותר מלהרוג חצי מהדמויות כל פעם שרוצים להוציא משחק חדש, שזה טריק שנועד לאנשים שלא יודעים לכתוב תסריטים עם המשכיות ובתור טריק שיווקי טהור זול כדי לא לגרום למשחק להיות זר מידי לשחקנים שלא שיחקו בראשון.

זה מה שקורא לאנשים שחיים על הוליוודיים זולים וסדרות כמו גיבורים וLOST, נתקענו נהרוג חצי מהקאסט, נתקענו שוב הפתעה הם לא באמת מתו ועכשיו הם חוזרים.

זה מזכיר לי את העונה האחרונה של BSG - הגרלת הלוטו השבועית ומי שזוכה הופך להיות הסיילון התורן.

עלילה ארוכה עם המשכיות טובה זה מה שהופך את המשחק לסאגה ולא לFPS ממוצע עם אלמנטים בינוניים של RPG.

לך תבקש מטולקין שיהרוג את פרודו אחרי הספר הראשון כי זה נועז יותר, ותגיד לי איך סטירה מגופה מרגישה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עושה מי שלא שמר את השמירות מהראשון? אני מניח שבתחילת המשחק יתנו לך לבצע שור של בחירות ול פי זה יתחילו את המשחק השני - לא? אחרת איך יבצעו "המשכיות עלילה"?

אני מאוד מקווה שהפעם לא יהיו את כל הבעיות שהיו בראשון ל (גרפיקה/צללים נוראיים, משחקיות רפטטיבית מאוד וכו), אם ישפרו את ה 2-3 בעיות שהיו בראשון זה יהיה אחד ההמשכים הכי טובים שיצאו לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עושה מי שלא שמר את השמירות מהראשון? אני מניח שבתחילת המשחק יתנו לך לבצע שור של בחירות ול פי זה יתחילו את המשחק השני - לא? אחרת איך יבצעו "המשכיות עלילה"?

אני מאוד מקווה שהפעם לא יהיו את כל הבעיות שהיו בראשון ל (גרפיקה/צללים נוראיים, משחקיות רפטטיבית מאוד וכו), אם ישפרו את ה 2-3 בעיות שהיו בראשון זה יהיה אחד ההמשכים הכי טובים שיצאו לדעתי.

זה המחלה של מנועי U3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חותם כאן ועכשיו ששום סטאטס מהמשחק הראשון לא ישמרו(כי אז אתה מגביל פחות או יותר את קהל היעד לאלו שקנו ושיחקו במשחק הראשון),וגם ההחלטות הגורליות עצמם יצטמצמו בסופו של דבר לקו עלילתי זהה,עם שינויים מינוריים ביותר.

PROVE ME WRONG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדשות בנוגע למשחק?

http://e3.gamespot.com/story/6210673/mass-effect-2-ea-press-conference-impressions

מתאים קצת לתגובה שלך uppermc ,

אולי יהיה מעט שינוי, רשום גם שכדאי לשמור את ה SAVE מהמשחק הקודם...

רק מה, לא רשום כמעט כלום בנוגע לשאר הדמויות שהיו איתך מהשחק הקודם, אצלי למשל קרה ששפרד והאישה ההיא לא זוכר את שמה סיימו ביחד, ושקאידן הזה מת.

מה קורה לאחר מכן לא נראה לי שנדע עד המשחק השני...:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

טריילר חדש, ראיון עם המפתחים, עוד קצת מידע חדש:

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-reveal-mass-effect/52551

החזירו את הפיצ'ר שהבטיחו לנו במשחק הראשון ולא קיימו: היכולת להפסיק אנשים באמצע השיחה באופן אלים! (אין מי שמשחק RPG במחשב ולא היה רוצה מדי פעם לעשות את זה לדמות משעממת שמתחילה להטריח אותך בדיאלוגים חסרי טעם :lol:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא הצלחתי לשחק במשחק הראשון.

התחלתי אותו פעם ראשונה - היה מעולה וכיפי.

ואז הלכתי לשבועיים לצבא וכשחזרתי הרגשתי לא מחובר לעליה.

עשיתי את זה עוד פעמיים ככה וזה פשוט בלתי אפשרי לשחק במשחק הזה בזמן שאתה משרת. אם אתה עושה הפסקה של שבועיים בכל פעם שאתה משחק בו אתה פשוט מאבד לגמרי את רצף המשחק ופשוט מוחק אותו מתוך תסכול.

אני אתחיל לשחק בו עוד 3 חודש טפו טפו טפו בלי נדר :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הולך להיות ה-FPS הכי טוב שיצא אי פעם.

ואם אפשר יהיה להזמין את Wrex ל-squad שוב, זה יהיה גם המשחק הכי טוב שיצא.

בקשר לFPS אני חושש שאתה טועה. חלק היריות במשחק הזה חלש יחסית לאחרים. מה שעושה אותו שדבר הם האלמנטים של הRPG

(זאת רק דעתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לFPS אני חושש שאתה טועה. חלק היריות במשחק הזה חלש יחסית לאחרים. מה שעושה אותו שדבר הם האלמנטים של הRPG

(זאת רק דעתי)

ומי אמר שהדעה שלך שווה משהו? כל ביקורת ציינה שהמשחק אם היה FPS בלבד, היה גם ככה מעל לממוצע, יש cover system טוב, הנשקים מרגישים אחלה, חסר קצת גיוון אבל זה משהו ש-2 יפטור בצורה הרבה יותר טובה, אפשר לסיים את המשחק ע"י לירות בכל מה שזז בלי התעמקות בשום דבר RPGי, והוא עדיין יהיה לא רע בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...