[לוג] µbox - איזה עיצוב? - עמ' 3 (23.03.09) - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[לוג] µbox - איזה עיצוב? - עמ' 3 (23.03.09)

iakovl

Recommended Posts

טוב,

לפני כמה חודשים החלטתי שאני צריך מערכת נוספת לחדר שתשמש אותי כשרת הורדות וגם כאחסון חיצוני במקום הקשיח שהיה לי... אחרי קצת מחשב הזמנתי עם קצת עזרה חלקים למערכת ITX

בשעה טובה ומוצלחת ביום שני גם הוצאתי אותם מהמכס ועכשיו נתחיל בלוג

החלקים:

לוח - Intel D945GCLF2 - http://www.intel.com/products/desktop/motherboards/D945gclf2/D945gclf2-overview.htm

זיכרון - סטיק בודד של גיגה

ספק - PICO PSU 90W - http://www.mini-box.com/picoPSU-90;jsessionid=0a01074e1f431dc794157c0f467e9a59d4784a7298d7.e3eTaxeKbh0Te34Pa38Ta38NbNj0?sc=8&category=981

צריך לקנות עוד כמה דברים לפני שאני מתחיל להריץ את כל הנושא.

בגדול יש לי עוד כמה חלקים שאני צריך לארגן אבל אני מקווה להריץ מהר את הפרויקט בשבועות הקרובים.

הפרויקט יתמקד בעיקר בהכנת המארז (מה עוד יש להכין חוץ מזה?)

המטרה של הפרויקט היא לבנות מחשב קטן עם כמות הרעש הכי מינימלית שאני יכול להשיג

הנה קצת ביניים

sa400005zl0.th.jpgsa400009bo0.th.jpgsa400010my2.th.jpgsa400015hg8.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פשש... יפה יעקב! :D

אני מאמין שאתה יודע מה אתה עושה ומודע לכל החסרונות של שימוש בעץ- לא מוליך חום ואז המארז יתחמם.

בנוסף לזה, באיזה עץ אתה בדיוק תשתמש? בעבר כשניסיתי לבנות גם כן מארז מעץ אז היה לי בעיה מבחינת העובי של העץ. ניסיתי בהתחלה בסיס וגג מעץ שכבות עבה (המארז היה בסגנון מארז HTPC), לאחר מכן ראיתי שהדיקט לא מי יודע מה מבחינת העבודה, לחתוך אותו עם מסור חשמלי/ לא חשמלי זה בעיה כי הוא מאוד עדין והיה קושי רציני לחתוך בו. אחר כך חשבתי אולי לעבוד לעץ שכבות ושם בערך הפרויקט הזה נעצר.

אני מקווה שיש לך את כל הכלים לעבודה שכזו כי אחרת זה יהיה לך מאוד קשה לעבוד עם העץ. במיוחד מסור סרט יעזור לך אם אתה רוצה לחתוך עיגולים של 120 למאווררים וכאלה.. (אתה לא יודע כמה נאבקתי כדי ליצור עיגול שכזה עם אילתורים וגם אז לא יצא לי עיגול מושלם.)

הרבה בהצלחה בפרויקט ויאלה עידכונים! :xyxthumbs: (ושנה את השנה ל-09)

דני, מי לא זוכר אותך מפוקט (ז"ל)!? 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק מגניב ברמות.

אני מחכה כבר לראות איך הפרויקט הזה מתקדם!

אחד הפרויקטים היותר מעניינים.

התכנון שלך הוא שלא יהיו מאוררים בכלל (חוץ מאולי למעבד?)

אם תבנה את זה בסוף בלי מאוררים זה יהיה מגניב לאללה, מחכה בקוצר רוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...