צריך הדרכה ב-OC ל-I7 920 + DOMINATOR 1666 + GIGABYTE EX58-UD5 + GTX295 - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך הדרכה ב-OC ל-I7 920 + DOMINATOR 1666 + GIGABYTE EX58-UD5 + GTX295

liloli

Recommended Posts

אל תשתגע עם מאווררים וכו..שכן שילוב של שני מאווררים חזקים PULL/PUSH יספיק..לא צריך כפול וכו (ובכסף שאתה "זורק" על מאורורים תחסוך לקירור מים)..

לגבי OC לכרטיס המסך יש לך מדריך באתר..והמון מידע בפורום..

http://hwzone.co.il/guides/oc_vga/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחלה OC במתח סבירים ביותר עם יציבות מוכחת. :xyxthumbs:

לא הייתי דואג עד כדי כך לטמ"פ - מאחר ובד"כ לא צפוי שתשתמש בעומס דומה בעבודה יומיומית על המחשב.

רציתי לדעת למה בחרת במכפלה של 17 ל UNCORE? האם 16 באמת לא היה יציב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה OC במתח סבירים ביותר עם יציבות מוכחת. :xyxthumbs:

לא הייתי דואג עד כדי כך לטמ"פ - מאחר ובד"כ לא צפוי שתשתמש בעומס דומה בעבודה יומיומית על המחשב.

רציתי לדעת למה בחרת במכפלה של 17 ל UNCORE? האם 16 באמת לא היה יציב?

אם מכפלה של 16 הייתי צריך לתת ל-QPI/VTT =1.355 וזה כבר שינה את כל סידרי עולם :bash: ושוב לעלות למעבד מתחים וכ'ו, והוא לא עבר את הבדיקות, והגיע ל-98 מעלות.

שאלה לי לגבי הממשק הזה ל-OC לכרטיס מסך Coolbits שמומלץ במאמר באתר הזה. איך אני מתרין אותו הורדיתי את זה GURU3D ויש שם רק קובץ coolbits_forceware. ( Registration Entries איפה אני אמור להניח אותו ע"מ שיתן לי את האופציה להמרת הכרטיס במנהל ההתקן? ואיך אני ניגש לזה לאחר שאני ממקם אותו ופותח אותו?

כיצד אני מריץ לופ ב- 06 ? ומזה להריץ 5-6 לופים במקביל?

תודה רבה.

[br]פורסם בתאריך: 21.02.2009 בשעה 15:03:40

אל תשתגע עם מאווררים וכו..שכן שילוב של שני מאווררים חזקים PULL/PUSH יספיק..לא צריך כפול וכו (ובכסף שאתה "זורק" על מאורורים תחסוך לקירור מים)..

למה אתה קורא מאווררים חזקים?

אני לא ממש מוצא בארץ את המאווררים שקיימים בלינקים להשוואות מאוורים שקימים כאן. ורובם גם מוכתרים לטובים ביותר עפי יחס רעש , סיבוב, ודחיפה, אותי הרעש לא מעיניין מה שחשוב שיקרר שידחוף הרבה אוויר, רציתי להזמין את ה-Scythe ULTRA KAZE 120X38MM 3000RPM 133CFM אבל הוא 38mm ואני חושש שהוא גדול מידי ולא יכנס לי בגלל הזיכרונות ממול.

אתה יכול להמליץ על מאוור חזק?? חזק מאוד!?

תודה

אמהה. מים לפי מה שהבנתי המערכות הזולות לא שוות יותר מקירור אוויר טוב והמערכות היקרות 2500 + כבר יקרות מידי ומה גם הלא ממש מוצא חן בעיני הרעיון שיתנדנד לי פה איזה מיכל מים מחוץ למחשב. ואני גם דיי נוטה לפרק ולהזיז את המחשב שלי לעיתים תכופות ככה שזה לא ממש בטיחותי.

הרצתי בדיקת 06 לא ממש יודע איך לתעסק שם אם ההגדרות אז לא שיניתי כלום חוץ מהרזלוציה, ואילו התוצאות בתמונות.

מה זה אומר? זה טוב? לא טוב?

ועוד בדיקה שהרצתי לאחר ששיניתי כמה נתונים בבדיקה (אין לי מושג מה שיניתי רק העלתי כמה דברים) והוספתי מבחנים, ניתן לראות בתמונה. תוצאות אחרות. מזה אומר כל התוצאות האלו? אילו הגדרות צריך לתת לו ב-setting ?

תודה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור מים נורמלי מחו"ל..יעלה לך באזור ה1500+- שקלים.. ;D מיכל מים חיצוני ? למה ? אתה יכול למקם את המיכל במארז ואפילו לא להשתמש באחד..

בכל מקרה זה בחירה שלך..

והS FLEX שציינת צריכים להספיק..מאווררי 38מ"מ חורעשים ברמה בלתי סבירה והגיונית (גם אם זה לא ממש חשוב)..

תישאר עם שני מאווררים בתצורה PULL/PUSH וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיצד אני מריץ בדיקת מאמץ לאורקלוק לכרטיס מסך בתוכנת RTHDRIBL? :kopfpatsch: ?

חייב עזרה בזה דחוף.

הדיקה שעשיתי עברה?? (חצי שעה של בדיקה לפי הממדריך).

יש תמונה אשמח אם מישהו יוכל לייעץ לי לגבי ההגדרות של התוכנה והאם הם נכונים בבדיקה שלי או שצריך להריץ שוב ולתקן את ההגדרות?

תודה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה את הרזולוציה למה שאתה משתמש ביום יום..ואפשרי להגידר גם בFULL SCREEN..

על כל מקרה יש לך גם את ..שתיתן לך גם נקודות..ככה תדע את השיפור..

כמו כן אם אחרי חיפוש ועיון בסטיקי/פורום לא תמצא תשובות..

פתח התרד חדש בנושא הOC לכרטיס המסך שלך, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...