צריך הדרכה ב-OC ל-I7 920 + DOMINATOR 1666 + GIGABYTE EX58-UD5 + GTX295 - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך הדרכה ב-OC ל-I7 920 + DOMINATOR 1666 + GIGABYTE EX58-UD5 + GTX295

liloli

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם הכל יציב מה טוב..אבל הטמפ' לא ממש סבירות..קח בחשבון שבקיץ הם יקפצו למעלה באופן משמעותי..

ולגבי ההרצה של התוכנה...כמה שיותר זמן יותר טוב.. ;D

כן כן את עיניין הזמן הבנתי ש"כמה שיותר יותר טוב" ;D השאלה מה מספיק? והאם כדאי להפסיק אותה ולעבור לבדיקה השנייה בפריים BLEND? ולכמה זמן?

ומה הלאה במידה והמערכת יציבה במצב כזה איך אני מביא אותה למצב של יציבות לפי הנתונים שאני מבקש והאם זה אפשרי?

הכי חשוב לי ב-OC שאני ינצל את כל מהירות הזיכרות הזיכרון 1600 נכון לעכשיו הוא בתדר של: 175X8=1400?

ומה עוד ניתן לעשות למערכת? ניתן לתת תדר גבוהה יותר? האם זה ידרוש להעלות את המתחים? ולכמה? ואת תדר הזיכרונות וה-UNCORE?

שוב...אני אומר על תקפוץ ישר ל 175.

תנסה להתחיל מ BCLK של 150. תריץ SMALL FFTS ל 20-30 דקות. בדוק את הטמ"פ.

במידה ועובר תעלה את ה BCLK בעוד 5 יחידות ושוב תבדוק...תמשיך עד שתיתקע ואז תודיע לנו.

מזה אומר עד שתיתקע אתה מתכוון שאני עכשיו יעלה את ה-BLCK ל-180 ויריץ בדיקה ובמידה והיא נתקעת לעדכן או ש-88 מעלות זה מספיק על 175X21?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני בד"כ בדיקת יציבות סופית של PRIME SMALL FFTS למשך 6 שעות. - זה מספיק בשבילי.

לאחר מכן אני בודק עם BLEND.

אם אתה רוצה להשיך לנסות למשוך את המעבד - בבקשה - הטמ"פ אכן גבוהות אך די צפויות לבדיקה קשה כל כך כמו SMALL FFTS.

לכן הייתי ממליץ לבדוק את נושא הקרור שלך לעומק לפני שאתה ממשיך....האיורור במארז רק מאורר אחד - די צועק שפר אותי :-X

בנוסף לאחר שפתרת את נושא סילוק החום מהמארז - אתה תמיד יכול לשקול להוסיף מאוורר לגוף הקירור בקונפיגורציית PUSH PULL.

במידה ואתה מחליט להשאר עם התדר העכשוי למעבד - והוא יציב ב PRIME SMALL FFTS. נתחיל לבדוק מה לעשות עם הזכרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את עיניין סילוק החום מהמארז אני יפתור ע"י הוספת 3 מאווררי 8 אחד למעלה 2 בחלון ועוד אחד 120 מאחור וואוסיף מאוורר נוסף לגוף הקירור בקונפיגורציית PUSH PULL אבל כל זה יקרה רק חודש הבא ולבינתיים.

המחשב הראה יציבות למשך שעה וארבעים ב-PRIME SMALL FFTS

כרגע בודק אותו ב-BLEND אני יתן לו בדיקה למשך שעה ובמידה ולא יהיו בעיות אני אפסיק אותו, ונתחיל להתעסק בעיניין הזכרונות.

ולאחר שנסיים את הכל אני אתן לו בדיקה של 12 שעות על PRIME SMALL FFTS

במידה ותוצאות בדיקת ה-BLEND יהיו תקינות מה עלי לעשות ע"מ להתחיל אם הזיכרונות אני אמור לשנות להם את המכפלה ל-12?

ואת המתח ל-1.65?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה QPI\VTT שלך עומד על 1.355?

סתם מוסיף עוד חום....DEFAULT זה 1.2.

מציע לחזור על הבדיקה לאחר הורדת QPI\VTT במידה ולא תקין תעלה עד 1.32 - לא צריך יותר מזה בשלב זה לדעתי.

לגבי הזכרונות . ב BCLK של 175 אם תשתמש במכפלה של 10 אז מהירותם תעלה ל 1750 - מעל המהירות המוצהרת שלהם. - ניתן לנסות אבל זה דורש הרבה בדיקות, שיחרור תיזמונים, העלאת המכפלה של UNCORE גם כן ל 20 וקבלת תדר סופי של 3500 לUNCORE...זה די יחייב אותך להעלות אתגם מתח QPI\VTT - כלומר תוספת חום.

או שתוכל להשאיר אותם על תדר של 1400 ולהדק תיזמונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה QPI\VTT שלך עומד על 1.355?

סתם מוסיף עוד חום....DEFAULT זה 1.2.

מציע לחזור על הבדיקה לאחר הורדת QPI\VTT במידה ולא תקין תעלה עד 1.32 - לא צריך יותר מזה בשלב זה לדעתי.

לגבי הזכרונות . ב BCLK של 175 אם תשתמש במכפלה של 10 אז מהירותם תעלה ל 1750 - מעל המהירות המוצהרת שלהם. - ניתן לנסות אבל זה דורש הרבה בדיקות, שיחרור תיזמונים, העלאת המכפלה של UNCORE גם כן ל 20 וקבלת תדר סופי של 3500 לUNCORE...זה די יחייב אותך להעלות את גם מתח QPI\VTT - כלומר תוספת חום.

זה לא אני העלתי את המתחים ל1.355 אני כיוונתי אותו ידנית בביוס ל-1.1750 כמו ב-DEFAULT הוא גם מראה שם יש TARGET ON 1.175 אבל הוא עובד POWER ON 1.355 , כרגע אני מריץ את הבדיקה BLEND והוא מראה לי target on 1.1750 ו- power on 1.1750

סיימתי את הבדיקה BLEND לאחר 40 דקות עם 88 מעלות מקסימום וללא שגיאות יש תמונה.

מה עושים הלאה עם הזיכרונות לכמה אני אמור להעלות אותם? ניסיתי להעלות רק את המכפלה X10 הלוח לא נתן לעשות את זה והחזיר אותי להגדרות המקוריות והחזרתי זאת שוב ל X8 ע"מ שאוכל להדליק אותו, אני צריך לתת לו גם מתח גבוהה יותר 1.65 בנוסף לX10?

תודה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הזכרונות . ב BCLK של 175 אם תשתמש במכפלה של 10 אז מהירותם תעלה ל 1750 - מעל המהירות המוצהרת שלהם. - ניתן לנסות אבל זה דורש הרבה בדיקות, שיחרור תיזמונים, העלאת המכפלה של UNCORE גם כן ל 20 וקבלת תדר סופי של 3500 לUNCORE...זה די יחייב אותך להעלות אתגם מתח QPI\VTT - כלומר תוספת חום.

אלה בגדול 2 האפשרויות שעומדות בפניך.

תוכל לחפש באינטרנט עוד מידע על מה בדיוק הצליחו לעשות עם הזכרונות שלך.

בכל מיקרה לאחר בחירת אופציה וביצועה תצטרך להריץ MEMTEST ו בדיקת BLEND לאישור יציבות של הזכרונות.

ניסיתי להעלות רק את המכפלה X10 הלוח לא נתן לעשות את זה והחזיר אותי להגדרות המקוריות והחזרתי זאת שוב ל X8 ע"מ שאוכל להדליק אותו, אני צריך לתת לו גם מתח גבוהה יותר 1.65 בנוסף לX10?

תודה.

לא - אל תיתן מתח גבוה מ 1.65 לזכרונות - זוכר אמרנו שזה יכול לגמור על המעבד שלך!

אם אתה רוצה לנסות להמהיר את הזכרונות נסה את הבאים:

1. העלה מכפלה של זכרון ל 10.

2. העלה מתח לזכרון עד ל 1.65.

3.העלה מכפלה של UNCORE ל 20.

4. שחרר תיזמוני ל משהו כמו 10.10.10.24

5. העלה QPI\VTT בשלבים עד 1.35.

תיראה אם עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח השרשור

אני בעל אותה חומרה

עבדתי עם אותו מדריך ל=OC

תוך 5 דקות הגעתי ל- 4 GHZ

לצערי יש הרבה כאן עוזרים שיותר פוגעים מה שעוזרים

ותזער אין כלל אותה חומרה והם טועים

ראה תמונה שלי

לשאלות תשאל ובאם אתה ב- RAID

ספר לי איך הצלחת ? בפרטי

http://img526.imageshack.us/img526/8274/35403851pp5.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלתי את המכפלה של הזיכרון X10=1750

העלתי את המתח של הזיכרון ל-1.600

העלתי את המכפלה של ה-UNCORE ל-X20=3500

שחררתי תזמונים ל-10.10.10.24

והעלתי QPI/VTT ל-1.255

עלה המחשב לווינדוס תוכנת ה-REALTEMP הראת לי 47 מעלות כמע בכל ה-4 ליבות התחלת בדיקת PRIME SMALL FFTS

וכעבור 5 דקות מסך כחול .

מה לעשות להעלות את ה-QPI/VTT יעזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אדיג לך מה, לפני שהספקתי לענות לי העלתי את המתח של QPI/VTT ל-1.295 ולא נגעתי עדיין במתח של הזיכרונות שנשאר על 1.600 ולבינתיים המערכת רצה כבר כמעט חצי שעה בבדיקת PRIME SMALL FFTS על מקס' 87 מעלות בליבה אחת בכל שלושת הליבות הנותרות מקס' 83 מעלות.

מצורפת תמונה של הבדיקה אם ההגדרות החדשות זה לאחר כחצי שעה של בדיקה עדיין לא הפסקתי אותה. נראה לי שיש בעיה בבדיקה יש שני מבחנים שהפסיקו 3 ו-8 ניתן לראות בתמונה. מה זה אומר שהוא לא עבר את הבדיקה?

אפשר להפסיק את הבדיקה ?

עדיף להוריד את ה-QPI/VTT ולהרים את המתח של הזיכרונות ל1.650 ?

בשביל למתוח את התזמונים ל-8-8-8-24 אני צריך להעלות את המתח של הזכרונות ל-1.650?

תודה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצורפת תמונה של הבדיקה אם ההגדרות החדשות זה לאחר כחצי שעה של בדיקה עדיין לא הפסקתי אותה. נראה לי שיש בעיה בבדיקה יש שני מבחנים שהפסיקו 3 ו-8 ניתן לראות בתמונה. מה זה אומר שהוא לא עבר את הבדיקה? - כן הבדיקה נכשלה

אפשר להפסיק את הבדיקה ? כן

עדיף להוריד את ה-QPI/VTT ולהרים את המתח של הזיכרונות ל1.650 ? כן

בשביל למתוח את התזמונים ל-8-8-8-24 אני צריך להעלות את המתח של הזכרונות ל-1.650? סביר להניח שכן - ראה הערה בהמשך

כל כך הרבה "כן" ניראה שאתה תופס כבר את העניינים. ;)

בשיטוט ברשת מצאתי את הבא:

http://benchmarkreviews.com/index.php?option=com_content&task=view&id=258&Itemid=67&limit=1&limitstart=5

בהנחה שאלו הזכרונות שלך?

הם הצליחו להביא את הזכרונות למהירות שאנו מעונינים אם תיזמונים הדוקים ללא העלאת מתח. - יש תקווה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קי ניסיתי כל מיני אופציות

הורדתי את ה-QPI/VTT ל-1.255 והרמתי את המתח לזכרונות ל-1.6400 (אין 1.6500 הוא ישר מדלק ל-1.6600) .

הוא לא נתן להדליק.

אח"כ שמתי על QPI/VTT 1.295 הוא הגיע לווינדוס ונכשל בבדיקה

אח"כ QPI/VTT 1.355 נכשל בבדיקה לאחר 5 דקות

מה הלאה? אולי להעלות את המתח של המעבד מ-1.250 ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...