המקש רווח עושה בעיות רציניות ובלתי נסבלות - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המקש רווח עושה בעיות רציניות ובלתי נסבלות

Mister-G

Recommended Posts

המקש רווח שלי לא בסדר!

:(((

סתכלו ניקיתי היום את המקלדת, הוצאתי את המקש רווח, נכון יש שם ברזל כזה? אין לי מושג למה הוא, לא משנה הוצאתי אותו

ניקיתי..

החזרתי אותו בדיוק כמו שהוא היה..

אני מחזיר את המקש רווח, ופתאום משני הצדדים שלו כשאני לוחץ אז הצד השני מורם כזה.......

(יש ברווח אחד ראשון שנכנס אליו באמצע ושניים מכל צד לייצב אותו..)

קיצר אמרו לי שהם לא מחוברים טוב, מה אני אעשה ניסיתי כל דרך להכניס אותם כמו שצריך וזה תמיד ניראה אותו דבר אבל כשאני לוחץ הבעיה חוזרת... ורק אם אני לוחץ מהאמצע אז זה טוב :(

כי באמצע יש איזון :-(

עזרה? :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניקית גם מתחת לכפתורים??? הוצאת אותם?

מה הקטע? לא אמורים להוציא אותם מהמקום (מקסימום נדפקה המקלדת קונים חדשה- 40 שקל הכי פשוטה)

מנקים כדי שהמקלדת תראה יפה אז מנקים רק מלמעלה......

ולא מומלץ לשתות קולה מעל המקלדת או לאכול מעליה (לא רק לא לשתות קולה גם כל דבר אחר לא מומלץ)

תהנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אחרי כמה זמן הבנתי שצריך לחבר את הברזל לאזיקונים קטנים מאוד על מקש הרווח (מה שלא אמרתם לי) ורק אחרי זה לחבר את זה לצ'וקצ'יקים כשזה על מקש הרווח.

טריק מעצבן ;D

תודה בכול אופן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע כל מקלדת זה עובד אחרת אין שום סיבה בעולם להתבאס מזה שלא אמרו לך איך זה בגיוק אצלך במיוחד שאין לי מושג על מה אתה מדבר ופירקתי לפחות 10 מקלדות שונות לגמרי בחיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אחרי כמה זמן הבנתי שצריך לחבר את הברזל לאזיקונים קטנים מאוד על מקש הרווח (מה שלא אמרתם לי) ורק אחרי זה לחבר את זה לצ'וקצ'יקים כשזה על מקש הרווח.

טריק מעצבן ;D

תודה בכול אופן

נו אמרתי לך בgaymer אתה פשוט לא מקשיב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...