בעייה בצורב! בבקשה תעזרו - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בצורב! בבקשה תעזרו

Kostya

Recommended Posts

שלום לכולם!

יש לי צורב AOpen CD-RW 32x 12x 48 CRW3248

(הצורב "בן" קצת יותר משנה)

הוא עבד מצויין אבל אם המחשב היה דלוק יותר מיום יומיים אז היו בעיות אבל קטנות המגש לא יצא או שהוא לא הרגיש את הדיסק, אז איתחלתי את המחשב והוא עבד מצויין.

אתמול היתי צריך לצרוב דיסק אני מכניס דיסק ריק והצורב לא מרגיש אותו, איתחלתי את המחשב והוא עדיין לא מרגיש (הוא מנסה לקרוא אבל לא מצליח) כך הבנתי שזה רציני.

נזכרתי שלפני יומיים כשעבדתי במחשב הצורב התחיל לנסות לקרוא את הדיסק (ידעתי לפי המנורה על הצורב ובחלונות XP יש עכבר מיוחד כשהוא קורא מהדיסק) הבעייה שלא היה דיסק בתוך הצורב ולא עבדתי עם שום תוכנה הקשורה באופן כלשהו לצורב (כמובן שלא שיחקתי עם הכפתורים על הצורב).

יש לי אניטיוירוס 2003 של סינמטק גרסה המקצועית ואני מעדכן אותה כל הזמן (אני מעדכן קבוע גם את מערכת ההפעלה).

עידכנתי כבר מזמן את ה- FirmWare לגירסה אחרון עד לכתיבת שורות אלה שהיא 1.17 והוא עבד מצויין איתה.

וגם כן מה מוזר זה כבר קרא לי פעם אבל עם צורב אחר CD-RW 12x 8x 32x SW-212

אבל עם הצורב הזה זה קרה תוך חצי שנה של עבודה וגם כן הוא כודם כל הפסיק לצרוב (רק קרא) ואחר כך גם הפסיק לקרוא והצורב שיש לי אכשיו בכלל הפסיק גם לקרוא וגם לכתוב!

בבקשה תעזרו לי אין לי מושג למה זה קרה ואין לי כבר אחריות, אני לא מהאנשים עם תקציב ללא הגבלות

אולי אתם יודעים למה זה יכול להיות אבל כמובן שאני מעדיף איך לתקן את הבעייה!

הפסקת חשמל זה גם לא יכול להיות יש לי אל-פסק...

תודה רבה מראש לכל העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הSW212 ולפעמים הוא עושה לי את הבעיה הזאת שהוא לא מזהה דיסק ריק אבל אני מכניס דיסק אחר (מאותו סוג) והוא עובד בסדר יש לי אותו כבר שנתיים בערך...

בקשר לבעיה שלך תנסה לעשות מה שעשיתי. אם זה לא עוזר אז תבדוק תוכנות צריבה שונות או לנסות להתקין דייברים ישנים יותר לצורב שאתה יודע שעבדו איתו בלי בעיות.

אני לא אמליץ לך לעשות משהו כמו להתקין או לפרמט חס וחלילה אבל יש אפשרות שהתקנה מחדש תעזור (תעשה את זה רק כמפלט אחרון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל ממה זה יכול להיות?

הדבר היחיד שעשיתי פיזית זה לחיצה עדינה על הכפתור והכנסת הדיסק ולא יותר מזה!

אם זה היה לפחות רק בצורב אחד היתי מבין אבל זה חוזר כבר פעם שנייה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להשתמש בזה, הצורב שלי גם עשה לי בעיות, ותאמין לי עד שהבנתי שמה שהיה הבעייה זה בעייה כל כך מפגרת, באמת..

סיבה אחת הכי גדולה שאני יודע למה שהצורב לא קורא לך דיסקים זה בגלל שעשית FIRMWARE מבלי לבטל UDMA ו AUTO PLAY

זה השערה, אולי ביטלת אולי לא, אבל בכל מקרה הבעייה שלי היה עם ה AUTO PLAY, אמרתי ננסה בלי, וזה עבד, עבד, אבל אחרי כמה זמן פלאק, הצורב עשה בעיות, לקח לי זמן להבין מה הבעייה. עכשיו התשובה לבעייה שלך, תנסה לא יקרה כלום אם מנסים, ואני גם ניסיתי, ונפתר הבעייה :)

תעקוב אחרי ההוראות , דרך אגב, אני רשמתי מילה במילה :

o.k, i will explain>

here are the is the detailed msg of how to fix Auto Play without using it, but it will fix the problem i had :

only in WinXP Pro

Start > Run > gpedit.msc

Computer Configuration

Administrative Templates

System> Turn off Auto Play . option, click twice and set to Enabled and select CD ROM Drivers.

do the same with the USER , same.

now, the autplay only runs in the Registry >

Start > Run > Regedit

HKEY_LOCAL_MACHINE

SYSTEM

Currect Control Set

Services

RESTART COMP and Try

==========================================

CDROM > u will see Auto play , change it 1Default On / 0 off

===========================================

this will cencell it, and some problem related with, and the gpedit.msc was to fix so u will see the Names of the Discs,

i hope that Help . o.ki ?

עכשיו , החלק האחרון בקשר ל 0 1, אל תשנה את זה בנתיים, תעשה קודם את הראשון ואם לא עובד תנסה את השני

סליחה שזה באנגלית, רשמתי את זה ב FOURM באנגלית, אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם לא עובדים גם במחשב השני אז זה ברור שיש בעיה בכוננים.

דיסק ניקויי יכול לעזור אם הם יכירו בו, כי אחרת הוא לא יעבוד.

אפשרות שניה היא לפתוח את הכוננים ולנקות את העינית עם מקל אוזניים, עדיף לערוך ניסויים על הכונן הישן יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם העינית התלכלכה אז פעולות הצריבה והקריאה היו נפסקות מיד ובאותו זמן אבל הוא אומר שקודם הצורב לא ביצע את פעולת הצריבה כמו שצריך ורק לאחר מכן הוא הפסיק לקרוא טוב.

תקן אותי אם אני טועה בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר??

הכוונה שלי היתה שאם העינית מתלכלכת כלכך שהצורב לא יכול לצרוב אז הוא גם לא יכול לקרוא כי העינית עושה את שתי העבודות ביחד.

לא ככה?? בבקשה תפרט קצת יותר למה התכוונת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר??

הכוונה שלי היתה שאם העינית מתלכלכת כלכך שהצורב לא יכול לצרוב אז הוא גם לא יכול לקרוא כי העינית עושה את שתי העבודות ביחד.

לא ככה?? בבקשה תפרט קצת יותר למה התכוונת

הוא אמר שהצורב לא מזהה דיסקים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...