Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 135 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

אני בפנים אבל..

זה תלוי באיך ההצעה תיראה בסוף, כלומר איך השרתים יתנהלו, סוגי משחקים וכו'

אם ישנה אפשרות שהשרת יהיה פתוח (אפילו לא תמיד) אבל למשל אם הוא מלא אז לקוח משלם יכול להכנס ע"ח לקוח לא משלם זה יכול להיות פתרון טוב

זו אפשרות שעקרונית ניתן לעשות, השאלה היא האם חברות האירוח מאפשרות את זה, למשל ע"י הגדרת רשימת חשבונות מיוחסים בשרת ככה שאם מישהו מהרשימה מתחבר אז הוא נכנס והשרת מנתק שחקן לא משלם. ככה לא יקרו מצבים שהשרת ריק כשבא למישהו לשחק.

עוד משהו, אני לא חושב שאדמינים צריכים לשלם יותר. אמנם יהיו להם יתרונות נחמדים כמו בחירת מפות או סוג משחק אבל יהיו להם גם לא מעט מטלות, לא?

זה נראה לי מתקזז. אם כבר אז אפשר גם לומר שישלמו פחות (:

בכל מקרה אם מישהו יאיר את עיני במה זה כרוך להיות אדמין של שרת משחקים אני אודה לו מאוד.

(אל תדאגו אני לא לוטש עיניים לתפקיד. ספק אם יש לי זמן לזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני דווקא חושב שאדמין בשרת שכזה צריך להיות קצת יותר קשוב לכל מה ששאר האנשים באותו רגע רוצים ולאו דווקא מה שבא לו.

זה כמו שכסיימון מארח בMW2 אז הוא לרוב שואל את החבר'ה מה הם רוצים לשחק.

כל הבחירות האלה צריכות להיות על פי רצון הרוב (כמובן שיש צורך בגיוון מסויים).

לגבי הסוגייה בחשבונות מיוחסים , לא יודע אם זה אפשרי או לא אבל זה נשמע ממש מרושע (למרות שבדר"כ אני בעד פתרונות מרושעים) , בנאדם יושב ומשחק ופתאום מעיפים אותו מהשרת בגלל שמישהו "מיוחס" רוצה לשחק?

לפי מה ייקבע זה שיעוף? בקיצור, נראה לי בעייתי מידי.

אפשר בשעות של שפל לפתוח אותו ל"ציבור הרחב" ובשעות מסויימות לנעול אותו רק לחברים משלמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שצריך להיות קשוב, זו לא דיקטטורה, אבל מן הסתם כל עוד אין בקשות אחרות זורמים עם מה שהוא שם.

לגבי חשבונות מיוחסים, נכון, זה יכול להיות ממש מעצבן, אבל לא מעצבן כמו לשלם ולא לשחק (:

להעיף את מי שהתחבר אחרון אמור להיות יותר קל לעשות מאשר להעיף באופן רנדומלי

שוב, אמרתי שאני לא יודע אם נותנים את האפשרות הזו, אני רק יודע שהיא ניתנת לביצוע ולדעתי, אפילו שהיא מרושעת היא הבאלאנס הכי טוב בין להשאיר את השרת חי ובין לדאוג שמי שמשלם לא יגלה שהוא בחוץ וצריך לחכות.

בכל מקרה זה באמת משהו שאפשר לפתור אחרי שבכלל נראה אם יש מספיק אנשים שמעוניינים.

לגבי המחיר, אם זה באמת כ"כ נמוך (ואפילו אם זה יותר גבוה) זה נראה לי שווה את זה אפילו אם אני משחק רק פעם בשבוע, מה שכנראה יקרה.

אפילו יותר משווה את זה. אם מגיע סוף שבוע ואני יודע שאני לא צריך לצוד שרתים פנויים עם פינג נמוך זה הרבה יותר נחמד.

והערה לסוף: פתרונות מרושעים זה לא תמיד רע. בד"כ כל מה שמרושע מגניב יותר. קח למשל את ליל כל הקדושים מול פורים :hat:

* לגבי תשלום לא שמתי לב ממש אם דיברתם על זה. אני מניח שאי אפשר לשלם כ"א בנפרד ושצריך מישהו שיקנה את זה על שמו.

אני חושב שהכי נכון יהיה לסדר העברת תשלום מראש לאותו בן אדם. למשל להחליט שמשלמים מראש עלשלושה חודשים/ חצי שנה / שנה (מה שיוחלט)

כדי לא ליצור מצב בעייתי שכל חודש צריך לאסוף מכולם כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המחיר, אם זה באמת כ"כ נמוך (ואפילו אם זה יותר גבוה) זה נראה לי שווה את זה אפילו אם אני משחק רק פעם בשבוע, מה שכנראה יקרה.

אפילו יותר משווה את זה. אם מגיע סוף שבוע ואני יודע שאני לא צריך לצוד שרתים פנויים עם פינג נמוך זה הרבה יותר נחמד.

+1
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספרתי כבר 8. עוד מישהו?

trumpeldor

xtazy_mike

nucleo

lost-spirit

nike

johnie

ironhide

rroonnii

אני מניח ש-20 זה מספר יציב ומרגע שנספור 20 אז אפשר להתחיל להתעניין ולברר לגבי פונקציות של שרתים (מה שאמרתם על סלוטים שמורים - אני יודע שהיה את זה ב-BF2, לא יודע אם זה יהיה גם כאן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק עם יהיה שמור אני מוכן להצטרף, אני לא מוכן שפתאום הוא יהיה עמוס על ידי ילדי FXP .

במצב כזה היו כבר כמה שרתים ישראלים -אז זה לא נותן לי כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח ש-20 זה מספר יציב ומרגע שנספור 20 אז אפשר להתחיל להתעניין ולברר לגבי פונקציות של שרתים (מה שאמרתם על סלוטים שמורים - אני יודע שהיה את זה ב-BF2, לא יודע אם זה יהיה גם כאן).

בוא נגיע קודם ל16 ואז נראה הלאה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נייק,

יש כמעט מאה קונים בקניה הקבוצתית, אני מניח שרובם לא מתעניין בזה אבל אם נפרסם שם קניה קבוצתית לשרת משחק (אולי אחרי שניתן להם כמה שבועות להתמכר) יכול להיות שיצטרפו עוד לא מעט אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני-

זה כל הרעיון, שלא נשחק עם ילדי FXP וכו'.. שנשחק אנחנו.

בכל מקרה כרגע רואים מי שמעוניין.. אם יהיו מספיק אז נברר לגבי הפונקציות של האדמינים ונראה אם יש אפשרות לשמור סלוטים.

נ.ב. ערכתי והוספתי אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני-

זה כל הרעיון, שלא נשחק עם ילדי FXP וכו'.. שנשחק אנחנו.

בכל מקרה כרגע רואים מי שמעוניין.. אם יהיו מספיק אז נברר לגבי הפונקציות של האדמינים ונראה אם יש אפשרות לשמור סלוטים.

נ.ב. ערכתי והוספתי אותך

אתה לא מוותר עלי :lol:

אבל אם זה לא יהיה שמור, אז הרבה יכנסו ואז יהיה מצב שאני לא יוכל להכנס או מצבי משחק עם ילדים לא רצויים.

טוב נראה מה יהיה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הוא יהיה נעול? ,במצב כזה יש בעיה כי אז צריך לארגן שעה מסויימת של משחק כדי שכולם יכנסו.

אני לא אוהב לשחק בשרת ריק אפילו של 16 איש.

בכל אופן נחכה ונראה מה יהיה אפשר לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני אם היה שמור ב BF2 אני מניח שיהיה גם פה

אבל גם אם לא אני מניח שכן תהיה את האפשרות לשנות סטטוס משרת פתוח לשרת סגור כשנרצה לארגן משחקים לחברי הפורום בלבד

בדומה למה שקורה ב MW2 רק בלי הכאב ראש של IWnet

בכל מקרה, לא מוותרים עליך, נעשה רשימה וכשנראה שיש אנשים נברר את כל הפרטים. אח"כ אם למישהו לא יתאים אז נעשה בו לינץ' אבל לא נחייב אותו להשתתף :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...