Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 134 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

יש לי radeon 4870 512 mb והמשחק רץ לי חלק על ההגדרות הכי גבוהות ברזולציה של 1680 על 1200

יש לי שאלה, איך אני יודע איזה בשימוש במשחק? וכמה FPS יש לי?

הגראפיקה במשחק יפה מאוד , אך עדיין לא התלהבתי כל כך מהמשחקיות , כל פעם שיש סרטונים לדוגמא זה עושה מסך שחור לאיזה שנייה ואז מעלה תסרטון , אין המשכיות כזאת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Xtazy-Mike

רעיון טוב, אבל השאלה היא קודם כל האם יהיה שימוש בשרתים. נניח שיש כאן בפורום 40 אנשים שיהיו מוכנים לשלם בעבור שרת; הרי לא כולם ישחקו כל הזמן, יתכן שרוב הזמן השרת יהיה ריק ובחלק מהזמן יהיו בו רק 5 שחקנים. אז.... מה התוכניות לשרת כזה? מה אנחנו מצפים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון , לא כולם משחקים כל הזמן , אני לדוגמא משחק רק בסופי שבוע כי אני באוני' כל השבוע.

בעיקרון , דולר או פחות מזה בחודש לא ממש מפריע לי לשלם בהנחה ואני יודע שיש אנשים טובים שמשחקים בשרת ושתיאורטית תמיד אמור להיות לי מקום (כי רק מי ששילם ישחק)

מה התוכנית? אני לא סגור על איך זה עובד אבל אפשר יהיה לראות מתי יש שעות שפל ואולי לפתוח אותו לכולם ולסגור אותו עם סיסמא בשעות שרובנו רוצים לשחק.

מה הציפייה? הציפייה היא לרמת משחק גבוהה (הרי 90% מאלה שישלמו הם חבר'ה רציניים) ובעיקר שיהיה כיף , מאותו סוג שקיווינו והתפללנו שיהיה לפני שיצא MW2

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I accept the challenge :xyxthumbs:

איך אתם רוצים לעשות זאת? להעביר דולר דרך פייפאל לחשבון של מישהו נשמע לי הכי הגיוני.

כמובן זה כרוך בכך שיהיו סלוטים שמורים לאלו ששילמו ובמידה ואין מקום ומישהו ששילם מעוניין להתחבר אז זה יכניס אותי על חשבון אחר לא כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I accept the challenge :xyxthumbs:

איך אתם רוצים לעשות זאת? להעביר דולר דרך פייפאל לחשבון של מישהו נשמע לי הכי הגיוני.

כמובן זה כרוך בכך שיהיו סלוטים שמורים לאלו ששילמו ובמידה ואין מקום ומישהו ששילם מעוניין להתחבר אז זה יכניס אותי על חשבון אחר לא כך?

בוא נסגור את פרטי התשלום והעברות הכספים לסוף.

קודם כל צריך לראות כמה אנשים בכלל מעוניינים , יכול להיות שאנחנו ממש מעט.

אני חושב שצריך לבנות רשימה בכפולות של 16 שחקנים , אם יהיו יותר שחקנים מסלוטים פנויים , יכול להיווצר מצב שלמישהו לא יצא לשחק בדיוק שהוא רוצה וזה אחרי שהוא עוד שילם על זה.

ככה , תמיד מי ששילם יוכל לשחק , גם אם יש 3 שרתים של 16 איש בתיאוריה תמיד אמור להיות לו סלוט "שמור".

דבר שני , צריך לבדוק האם השרת עובד על סגנון משחק מסויים או שניתן לשנות את זה (במיוחד בשרתים של ה16 שיש סגנונות שהם עד 16 שחקנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו קצת הזוי (או שאולי זה אני) אבל בביקורת של GT הם אמרו שגירסאת הPC מפגרת וויזואלית אחרי הקונסולות, לא קצת מוזר??

אפשר לשנות. האדמין קובע אם זו מפה קבועה, מוד קבוע וכו'..

חזרה לסוגיית השרת , אדמין זה עוד משהו שצריך לקבוע , צריך מישהו רציני שיוכל לקחת על עצמו את התפקיד ולוודא שהכל רץ כשורה.

זה אומנם לא תפקיד אסטרונומי אבל צריך אנשים רציניים.

לגבי המודים (אני מניח שאתה מתכוון לסגנונות משחק , הרי אין מודים -MOD) , ישנם מודים שמוגבלים ל16 שחקנים (אאל"ט)

שלא ייצא מצב שמשכירים שרת של 32 שחקנים וחצי מהמודים לא ניתן לשחק כי הם מוגבלים ל16 שחקנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל צריך לסכם שיהיו 2 -3 אדמינים לא יותר שלא יהיה בלאגנים , ושיהיו אנשים שישימו טיפה יותר אחרת זה לא הוגן , אגב אני בעניין - ואני מוכן גם לתרום טיפה יותר מדולר לחודש כדי להיות אדמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לכולם להשתמש ב

[HWz]

כפריפיקס, אנחנו התאחדנו מבתוך המסגרת הזאת, פרסום קצת לאתר... מה רע?

אני כשיחקתי ב BF2 בארה"ב שמתי את הפריפיקס הזה.

*אף אחד לא מכריח אותם לשים אותו, אני מניח שזה גם יהיה בסדר מבחינתו של סימון, פשוט תשקלו את העיניין.

לפני שנחליט אם אנחנו רוצים שרת למשחק, צריך לבדוק כמה דברים.

א', כמה שרתים ישראליים יש במשחק? אולי יש מספיק לא צריך..

ב', כמה משתתפים יהיו? יש הרבה שנמצאים בצבא, בלימודים, בעבודה האם זה באמת הכרחי? לבדוק כמה זמן באמת נשחק במידה ויהיה לנו שרת.

בעיקרון אני בעיניין אני חושב שזה רעיון טוב מאוד, יש לי חשבון , ואני חושב שאפשר לארגן שכל מי שרוצה להשתתף בתשלום יכול פשוט לשלוח כסף דרך פייפאל עצמי ולא דרך בן אדם אחד.

ככה גם מי שלא ישלם כל חודש לא יהיה לו סלוט שמור.

במידה ויהיה שרת מי יהיה אחראי עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הנק' הראשונה שהעלית (כמות השרתים הישראלים) , האמת , לא איכפת לי כמה יש , שיהיו 100 שרתים ישראלים , נכן להתנסות שלי בMW2 כל הישראלים למעט חברי הפורום (קצת חנפנות) משחקים מגעיל , אני מעדיף לשחק עם חבר'ה רציניים שמבין את עיקרון עבודת הצוות שעליו מושתת המשחק.

לגבי ב' , כבר העליתי את הנק' הזאת , צריך להתחיל לאסוף רשימה של אנשים שמעוניינים.

לגבי זמן המשחק , בשביל דולר בחודש לא איכפת לי כמה אני או אחרים ישחקו , זה שולי , זה עולה לי כמו חצי כוס קפה באוני' (זה ממש זניח)

לגבי אדמינים , תלוי שוב בכמות האנשים/שרתים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה להשתתף בתשלום חודשי כל עוד יהיה לי סלוט שמור.

אינני מעוניין להיות אדמין שכן בקרוב מאוד אני אתגייס ולא אוכל באמת לנהל את העניינים.

החבר'ה שרוצים להיות אדמינים לדעתי יש לכך מספר קרטריונים:

1. רציניים.

2. בעלי זמן לשמור על הסרבר מפני וכו', בעיקר בשעות הערב ואחה"צ.

3. כמובן שהזכות להיות אדמין תגיע גם עם השקעה כספית גבוהה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה לא היה ברור מדבריי אבל באחת ההודעות הקודמות רשמתי שאני חושב שהרשימה צריכה להיות בכפולות של 16 ולא 20, 23, 25 וכד' של שחקנים

(אפשר גם כפולות של 15שחקנים) ואז בוודאות יהיה למי ששילם סלוט קבוע.

לגבי הקריטריונים:

על 1 , רשמתי את המילה "רציניים" כל כך הרבה בנידון... חחחח

על 2 אני מסכים בהחלט למרות שאני חושב שזה ברמה של היפרניה , לא?

את 3 אני לא מבין למה התכוונת , אני לא חושב שהאדמין צריך לשלם יותר מהשאר (או לחילופין לשלם לו) מישהו צריך לקחת על עצמו אחריות (במידה והוא רוצה) ושאותו מישהו יהיה מקובל על שאר החבר'ה שמשלמים ובזה לסגור את סוגיית האדמין, זה לא תפקיד רמטכ"ל או משהו כזה , כולה אדמין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין השרת, גם לי אין בעיה לתת דולר בפייפאל כל חודש

אבל בואו קודם כל נגיע לבעיית שרתים...

אולי לא נצטרך בכלל להגיע לנקודה הזו

אגב, 50% pre-load בסטים, פשוט ללטף את המודם !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...