Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 140 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

עדן, אם זה לא ייצר בלאגן אז לדעתי הגיוני שלכל מי ששילם יהיו האפשרויות הבסיסיות שמייק נתן פה אבל אלו דברים פחות עקרוניים שעוד נפתור

אלפא, :xyxthumbs:

למרות שאני לא יודע על מה עוד נדבר פה (:

המשחק לא יצא, כבר ראינו את כל הטריילרים ואין לנו את הבטא ???

אגב, הבנתי שהדוג טאגס נשארים לנו

מישהו יודע אם רשימת החברים נשארת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קניתי את המשחק בגירסת הLE עכשיו מהאתר game.uk, ראיתי מקודם אדם מפה שרכש את המשחק גם דרך האתר הזה.. שאלתי היא האם הם אמינים, מהו זמן המשלוח, הם שולחים בקופסא המקורית או בOEM?!??

רשום שם שאני במצב הזמנה preorder..איך יכול להיות אם המשחק יצא כבר?! :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את המשחק בגירסת הLE עכשיו מהאתר game.uk, ראיתי מקודם אדם מפה שרכש את המשחק גם דרך האתר הזה.. שאלתי היא האם הם אמינים, מהו זמן המשלוח, הם שולחים בקופסא המקורית או בOEM?!??

רשום שם שאני במצב הזמנה preorder..איך יכול להיות אם המשחק יצא כבר?! :s05:

תמתין הוא צריך לשלוח לך למייל שהכרטיס אשראי ופרטיו תקניים ואז תקבל מספר הזמנה עם לינק למעקב ותראה מה המצב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לאחר שנברתי ברשת במהלך השעות האחרונות אחר הדרך היעילה ביותר לעשוק אתכם ( ;D ), הגעתי למסקנה שהפזיזות שלי מוציאה אותי חומוס לפעמים, אבל בקטנה - מי שלא עושה (או יותר נכון, מנסה), לא טועה.

וברצינות - נכון לעכשיו, בגלל ש דורשים פרוצדורה מעט הזויה (ולא צפויה) בשביל לאפשר לי לנהל את התשלום מכם בצורה נוחה (וגם ההצלחה/יעילות של דרך זו הינה בסימן שאלה) - אני נאלץ לחפש דרך אחרת לכסות את עלות החכירה החודשית, מרבית הסיכויים שלא תמצא אחת כזו (אלא אם כן אחליט לפרוש לזנות, אבל אני קצת שעיר בשביל זה) - נכון לעכשיו תוכלו לשחק בסרבר בפאנן עד סוף החודש הנוכחי.

במידה ותמצא דרך כלשהי, תיהיה לגיטימציה מבחינתי לפתוח ת'ראד ייעודי לשרת. לבינתיים אספק לכם את כל הפרטים הרלוונטיים בשביל שתוכלו להתנסות בו ישר עם קבלת המשחק.

כתובת השרת : 212.150.254.12:19567

שם השרת : HWz BC2 Public Server (16) - Israel

סוג השרת : Ranked

השרת מקונפג, מעודכן וערוך לתמיכה ב DAY 1 DLC. נצטרך לראות איך זה יהיה בפועל.

סורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו...?

זה קצת בעייתי לרדוף עצמאית אחרי 16-32 משתמשים כל חודש בציפיה לקבל מכל אחד 1.33 דולר. אני צריך דרך שפויה בה אוכל ליצור סוג של Subscription אליו משתמשים יוכלו להירשם וייגבה מהם הסכום אוטומאטית בכל חודש, עם האפשרות של כל משתמש "לנטוש" בכל עת שייבחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלפא, לדעתי הדרך הטובה ביותר היא שאנשים ישלמו לך מראש לחצי שנה או שנה

אני גם רואה שהאתר מקבל תשלום דרך פייפאל אז נעביר לך תשלום ל X חודשים מראש לחשבון ומשם יירד לך כל חודש להיפרניה

לא?

נייקי, אתה מעדיף נייק (ישראלי) או נייקי (אמריקאי)? ;D

בכל מקרה, אני מקווה שלא איכפת לך שלקחתי לך את הבאנר וערכתי אותו

bcztemp.gif

ה BCZ זה סתם בצחוק, Bad Company ZONE, וזה זמני עד שנמצא tag לקהילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לרדוף אחריהם-

כל אלו שיהיו ברשימה (במידה ותהיה כזו כל חודש) שולחים בתחילת/אמצע (מה שיקבע) כל חודש את הסכום לפייפאל שלך + רושמים בהודעה פרטית מה המייל שאיתו הם שלחו לך. מי שלא משלם - אין לו reserved slot. ברור שעדיף שזה יהיה אוטומטי :\

ואני ועוד כמה אחרים אמרו שהם מוכנים לשלם יותר מפעם אחת, אז נניח 2 או 3 דולרים.

+ מה שאמר Nucleo- שוב, בהנחה שזה יעבוד ונרצה להמשיך את זה חודשים רבים.

אגב מה המייל שלך בפייפאל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...