Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 91 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

אני לא יכול לשחק רוב הזמן, אם היה הזאת תהיה ב-retail אני יהיה מאוד עצוב.

היום שיחקתי טיפה בבוקר ובשעות האחרונות בכלל לא ניתן...

איזה תופעה מופיעה אצלך?

בהתחלה חשבתי שזה פורטים אבל הכל פתוח וגם ניסיתי DMZ וביטול הפיירוואל של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ב-retail לא יהיו בעיות. חוץ מזה שאמור לצאת עדכון לבטא בקרוב, וזה ממש לא הולך להיות עדכון קוסמטי אלא של יציבות ושל בעיות בסיסיות כאלו ואחרות.

אגב- שמעתי שב-retail תהיה אפשרות בהגדרות המשחק לקבוע שפה. כך לא נצטרך לומר ברוסית "תן לי ammo" כשמסמנים חבר קבוצה ולוחצים Q. זה ממש מעצבן. אני מסמן כל המשחק את כלי הרכב של האויב עם ה-tracer וכמעט ולא ניצלו את זה חברי הקבוצה. אם זה היה באנגלית אז זה היה יותר ברור. מן הסתם שיש אנשים שיודעים רוסית אבל יותר אנשים יודעים אנגלית. אמנם יותר מגניב שזה ברוסית, זה יותר אותנטי ואני מעדיף את זה ככה, אני אישית למדתי כמה מילים (רימון/צלף וכו') מהמשחק, אבל יש דברים יותר מסובכים שעדיף לי שיהיו באנגלית.

ומהלינק שנתנו פה לרשימת השינויים (הדיי ארוכה עלי להודות) היה מצויין שתיווסף הודעת טקסט באנגלית בנוסף לקריאה ברוסית.

עדיין לא יכול לשחק :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המידע ברשת הבעיה של הניתוקים קשורה ל-"TCP Time out" נמוך מדי.

למי שיש לו את האפרות הזו בראוטר יכול לנסות, לצערי אין לי את האפשרות אבל נראה לי שאפשר לערוך את זה גם ברגיסטרי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי אף פעם אין בעיות חיבור.

היום שיחקתי בין 14:00 ל 16:30 ללא שום בעיות.

לדעתי מי שיש לו בעיות, זה בעיות ספק, אולי תנסו להתחבר ללא התחייבות (אפשר להתנתק מתי שרוצים) דרך ספק אחר (לא בזב"ל, שרוב אלו שיש להם בעיות נראה לי מחוברים דרכם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...