Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 86 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המטרה של התוקפים היא להרוס את הMCOM בדרך כזאת או אחרת , כל הקטע שממשיכים הלאה רק אחרי שהתוקפים כובשים שתי נק' A וB, איך זה ייקדם את המשחק אם תוכל לתקן MCOM בתור מגן??

ברגע שאתה נותן אפשרות להרוס MCOM בצורה מידית, אתה מוריד את אלמנט ה-"defand the bomb" שהוא חלק מהמשחק. לא מספיק רק להגיע ל MCOM, צריך גם להטמין פצצה ולבלום התקפות יריב על מנת להגן.

במשחקים שאנחנו משחקים היום, לוקח לשחקן 15 שניות מתחילת השלב להגיע ל MCOM, לשים C4, ולהתפוצץ. אז תיקח 3-4 ניסיונות כאלה, וזהו...

מצד שני שיעשו איזון ויתנו לי בתור מהנדס אפשרות לתקן את ה MCOM אחרי שהוא ספג נזק מטנק\C4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שאתה נותן אפשרות להרוס MCOM בצורה מידית, אתה מוריד את אלמנט ה-"defand the bomb" שהוא חלק מהמשחק. לא מספיק רק להגיע ל MCOM, צריך גם להטמין פצצה ולבלום התקפות יריב על מנת להגן.

במשחקים שאנחנו משחקים היום, לוקח לשחקן 15 שניות מתחילת השלב להגיע ל MCOM, לשים C4, ולהתפוצץ. אז תיקח 3-4 ניסיונות כאלה, וזהו...

מצד שני שיעשו איזון ויתנו לי בתור מהנדס אפשרות לתקן את ה MCOM אחרי שהוא ספג נזק מטנק\C4.

מה זה "ספג נזק" ? אתה רוצה לבנות את הבניין מחדש?

יש את העמדה שמפעילים את ההשמדה , או שתמנע את ההשמדה או שלא...

כבר רשמו פה , הבטא זה לא מדד , יהיה הרבה יותר קשה להשמיד את הMCOM ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה "ספג נזק" ? אתה רוצה לבנות את הבניין מחדש?

יש את העמדה שמפעילים את ההשמדה , או שתמנע את ההשמדה או שלא...

כבר רשמו פה , הבטא זה לא מדד , יהיה הרבה יותר קשה להשמיד את הMCOM ...

מייק אתה בטוח שאתה מבין על מה אתה מדבר איתי?

אני לא מדבר על לבנות את הבניין מחדש ברגע שהוא הושמד כתוצאה מהפעלת הפצצה שיכול לעשות כל שחקן בקבוצה היריבה.

אני מדבר על תיקון נזק שנעשה כתוצאה מהתפוצצות של C4 או פגיעת טנק בבניין שגורם לקריסה שלו.

צורת ההשמדה של ה MCOM באמצעות ה C4 הורסת את המשחקיות... ואם נותנים אפשרות להרוס אז למה אין איזון ונותנים לי מצד שני לתקן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צורת ההשמדה של ה MCOM באמצעות ה C4 הורסת את המשחקיות... ואם נותנים אפשרות להרוס אז למה אין איזון ונותנים לי מצד שני לתקן

נכון ובגלל זה יהיה מאוד קשה להשמיד MCOM באמצעות C4 במשחק המלא...

זה יהיה ה"איזון"....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש MCOMs שמאוד קל להשמיד ויש כאלה שלא. אני חושב שמספיק שיעשו שצריך 15+ C4 בשביל להשמיד תחנה והכל יהיה מאוזן. (ואכן כך יהיה כפי שאמרתי קודם)

לא צריך אפשרות לתקן את ה-MCOM כי זה לא יהיה פייר, זה טבעי שהתחנה סופגת נזק ואפילו הרבה פעמים מחברי קבוצת ההגנה בעצמם! קרה לי שפגעתי בתחנה כמה וכמה פעמים.. ולפעמים התחנה כבר ספגה הרבה נזק ואני זרקתי רימון והיא חוסלה.. או שהתחנה הייתה בתוך מבנה ופגעתי בטעות במבנה שהתרסק עליה. :s07:

בלי קשר לזה, משהו שחשבתי עליו.. בתחילת המשחק כשהתוקפים מגיעים עם Quad bikes, קחו אחד, שימו עליו C4 ולכו לעשות מכונית תופת על הטנקים שלהם :lol:

נ.ב. התומפסון קצת מעפן במשחק הזה, ב-ET/RTCW הוא היה יותר טוב :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שראוי לעשות שיהיה אפשר לתקן את התחנות. מצד שני שהתיקון יהיה איטי וממש לא כמו שמתקנים טנקים

בלי קשר לזה, משהו שחשבתי עליו.. בתחילת המשחק כשהתוקפים מגיעים עם Quad bikes, קחו אחד, שימו עליו C4 ולכו לעשות מכונית תופת על הטנקים שלהם :lol:

ולהבדיל מכשעושים את זה על התחנות, זה לגיטמי לדעתי גם כשיצא המשחק (:

אחד שם C4 ואחד נוהג.

רק לרשום אללה אכבר בצ'אט :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...