Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 112 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:lol: שקרים -אהבתי. [אל תיקח קשה -זה היה בצחוק]

מסתכלים לפי הרוב -לרובם מוצג הפינג .

לדעתי זה צריך להסתדר לך לבד, מה כל השרתים עם - ?

ניסית להכנס דרך היסטוריה [יש שם הרבה שרתים גם שלא נכנסת אלהם לפני כן]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחכות קצת יותר משבוע [אחרי סיום הביטא], תן לידים קצת לנוח ;) .

מה,כבר לא נימאס לך מהפה המושלגת הזאת?

אם היה בביטא מפה מדברית צפופה -זה לא היה נימאס - כי זאת המפה לפי דעתי שתמשוך קהל רב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קניתי מהסטים את הlimited edition, לא היה בא לי בכלל על שום מולטיפלייר FPS אבל חבר שלי אמר לי שהוא טוב וזה ואם אני מצטרף אליו ולעוד שני בני דודים שלו אז אנחנו יכולים לעשות סקווד ראש אז קניתי ושיחקתי קצת בבטא ואני חייב להגיד שזה משחק די מהנה, במיוחד לנוכח זה שיש שם רכבים והגרפיקה יפה וזורמת כזאת וזה די מוזר לנוכח זה שיש לי כרטיס שנחשב לא כל כך חזק ובכל זאת אני יכול להריץ את המשחק די טוב על 1920X1200 עם פרטים על גבוה בלי AA (אויש כאילו שיש לי זמן להסתכל על הקצוות של דברים בזמן שיורים עליי)

אני מקווה שכשישוחרר יהיה יותר כיף אפילו

מישהו יכול להסביר לי קצת... האם בסוף באמת יש רק את ה4 קלאסים האלה? (דווקא זה יצא טוב כי כל אחד מאיתנו לקח את מה שהוא רצה)

ואיזה דברים מגניבים עוד יהיו במשחק המלא?

איך עובד הקטע של הרמות ופתיחת הנשקים וכו'

תודה לעוזרים, באתר עדיין אין הרבה מידע כי יש שם הרבה שיט של בטא, ואין לי עצבים לחפש כי אני באמצע לימודים לתאוריה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קניתי מהסטים את הlimited edition, לא היה בא לי בכלל על שום מולטיפלייר FPS אבל חבר שלי אמר לי שהוא טוב וזה ואם אני מצטרף אליו ולעוד שני בני דודים שלו אז אנחנו יכולים לעשות סקווד ראש אז קניתי ושיחקתי קצת בבטא ואני חייב להגיד שזה משחק די מהנה, במיוחד לנוכח זה שיש שם רכבים והגרפיקה יפה וזורמת כזאת וזה די מוזר לנוכח זה שיש לי כרטיס שנחשב לא כל כך חזק ובכל זאת אני יכול להריץ את המשחק די טוב על 1920X1200 עם פרטים על גבוה בלי AA (אויש כאילו שיש לי זמן להסתכל על הקצוות של דברים בזמן שיורים עליי)

אני מקווה שכשישוחרר יהיה יותר כיף אפילו

מישהו יכול להסביר לי קצת... האם בסוף באמת יש רק את ה4 קלאסים האלה? (דווקא זה יצא טוב כי כל אחד מאיתנו לקח את מה שהוא רצה)

ואיזה דברים מגניבים עוד יהיו במשחק המלא?

איך עובד הקטע של הרמות ופתיחת הנשקים וכו'

תודה לעוזרים, באתר עדיין אין הרבה מידע כי יש שם הרבה שיט של בטא, ואין לי עצבים לחפש כי אני באמצע לימודים לתאוריה

אז ככה - יש דברים שאתה משיג ע"י עליית רמות שאלו הם בדרך כלל אקדחים , ונשקים כמו שוטגאנים שאתה יכול לבחור בכל CLASS , כמו כן יש את הנשקים ששיכים לכל קלאס בנפרד , ז"א ע"מ להשיג F2000 בASSUALT עליך לצבור מספר מסוים של נקודות כאשר אתה משחק בתור ASSUALT , הריגות עם הנשק הראשי , אסיסטים וכו' , אותו דבר לגבי כל שאר הקלאסים והנשקים.

אם לא הבנת עוד משהו אל תתביש לשאול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...