Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 110 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היום במשחק הקצר ששיחקנו חשבתי שהיה ממש מתאים לצרוח במיקרופון כמו חזיר בשחיטה כשניסית לקדוח בי בלי הפסקה :lol:

באופן עקרוני אני ממש שונא לשחק עם מיקרופון וגם אין לי אחד אבל ללא ספק זה יתרון משמעותי כשלא צריך לרשום ואפשר באופן אינטואיטיבי לתאם, לבקש, להודיע וכו' וכו' (:

בעיקר במשחק שיש בו כזה דגש על קבוצתיות.

אני מניח שקבוצה עם כיתה אחת או יותר שמשחקת קבוצתי ועם מיקרופונים גם אם היא פחות "טובה" במשחק מהקבוצה השניה, תהיה כמעט בלתי מנוצחת.

אם יהיה לי זמן להשקיע במשחק ותהיה פה קהילה קרובה כמו בMW2 אני אשקול לקנות לי מיקרופון

בנתיים אני כמעט לא מוצא משחקים קבוצתיים בכלל

בכל מקרה, לעניין, בינתיים בכל המשחקים ששיחקתי, עדיין לא ראיתי צוות מסוקים טוב כמוכם (:

אה, ואני עד עכשיו לא עליתי עדיין על מסוק ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הקדיחה- כן, זה היה מצחיק. אני אוהב את הדימיון שבין המשחק למציאות בלעשות שטויות כאלו. כשקדחתי בך היה המון דם!!1

על המסוק- תנסה, מה יש לך להפסיד.. אחרי הכל זה כמו טנק וכמו כל כלי אחר, זה חלק מהקרב וזה יכול להטות את הכף.

שיחקתי עכשיו מדיק, בידיוק נכנסתי לשרת בבסיס ההגנה האחרון. פיצצו את A ואמרתי לקבוצה "all to bravo!" כי אני הייתי לבד בפנים. אחרי דקה כולם בתוך המבנה :lol: זרקתי קופסה של MEDIC ואני שומע צלצולים בלי הפסקה ורשום +10 heal ושוב ושוב ושוב.. (זה +10, נכון? אני מתבלבל. אם זה מהצוות אז זה +20.. לא?)

כמעט ניצחנו, היו להם רק 30 כרטיסים.. רק אין לי מושג מה קרה, פתאום היה רשום YOU LOST. :o הרי הייתי ליד ה-MCOM אז איך לעזאזל? נראה לי שאחד מהקבוצה שלי פיצץ את זה עם C4. :facepalm:

ואגב, marksman headshot זה לא קשור לאם עשית על הבן אדם Q לפני כן. בדקתי את זה היום. ולא, עדיין אין לי מושג מה ההבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה כן זה

אם אני לא טועה במשחק החל מהמרחק הזה צריך לכוון טיפה מעל לראש

למרות שלא ניסיתי לאמוד מרחקים ברצינות, נראה לי שזה בערך המרחק

ערכיה:

בעצם נראה לי שזה יותר לכיוון ה300-400 אז זה לא זה, אתה צודק

לא יודע. מאוחר, הראש לא עובד :screwy:

עוד עריכה:

אולי זה באג אבל אם תסתכל בסרטון שהעלתי בזמנו אז אני מקבל מרקסמן על הדשוט שנתתי במרחק של פחות מעשר מטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט ניצחנו, היו להם רק 30 כרטיסים.. רק אין לי מושג מה קרה, פתאום היה רשום YOU LOST. :o הרי הייתי ליד ה-MCOM אז איך לעזאזל? נראה לי שאחד מהקבוצה שלי פיצץ את זה עם C4. :facepalm:

אם הקבוצה מגיעה ל MCOM האחרונים אז היא מנצחת, ניראה לי שזה באג :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה מרקסמן זה עם מה שנקרא bullet drop, כשלוקחים בחשבון בליסטיקה

פגיעה מרחוק כשמכוונים טיפה מעל הראש, חמש פעמים ויש סיכה

גם אני חושב שזה ככה , טיפה מעל הראש

ודניאל וכל מי שמשחק פה , יש לי שרת ונטרילו שלי עם מספיק מקומות ל2-3 צוותים להכנס אז אם אתם רוצים שלחו הודעה במסן

mf888@hotmail.co.il

כשיהיה משחק נכנס כולנו לונטרילו ונשחק

גם טימספיק 3 יש אם הרב ירצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF????????????????????????????????????????????????????????????? :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

אני ניכנס למשחק, הוא עושה לי STAS UPDATING איזה 20 דקות ואז אני קולט שאני שוב רמה 1!!!!! מזה? היה איפוס?

זהו נישבר לי, עד עכשיו לא מתחבר לשום שרת ומאבד חיבור כל שנייה...

אל תגידו לי שזה הראוטר, כל שאר משחקי הרשת שאני משחק בהם עובדים מצויין, אפילו MW2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...