Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 109 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

טוב זה העיף אותי מהמשחק ועכשיו הוא נותן להתחבר אבל אחרי שאני בוחר את החייל שלי הוא נשאר על updating status שעות

נייק תגיד, מה הרג אותך שם כשרק הצטרפת בהתחלה וביקשת ממני להחיות אותך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כתבתי לך.. הספרינט לא עבד לי. זה קורה פעם בכמה ימים בצורה רנדומלית, אין לי מושג למה. יתכן שזה דווקא המקלדת ולא המשחק.

בפעם האחרונה שזה קרה מישהו החייה אותי אחרי שהתאבדתי ואחרי כמה שניות זה חזר. בכל מקרה הבנתי שאין קשר אז אני לא אבקש שוב (:

המשחק הראשון היה משעשע כשהיינו בהתקפה. מתחילת המשחק ועד סופו הייתי עם ה-UAV.

האמת שסתם השתטיתי ולא שיחקתי ברצינות. המטרה שלי הייתה לחסל כלי , עוד 5 ואני מקבל ribbon נוסף. קיבלתי כבר 90% מה-ribbons. (הצבעונים שמקבלים לפי משימות מיוחדות, נניח 500 headshots או 100 repairs.)

פול גז- :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחת נתתי למישהו שלוש פעמים והוא עדיין לא קם

גם רשמתי את זה אם שמת לב

יכולים להיות רק 2 הסברים לזה. הראשון הוא שלא דייקת בהחייאה. השני והיותר סביר הוא שניסית להחיות את הגופה הלא נכונה. לפעמים כשמישהו מת מפיצוץ או מטנק.. רואים במפה את הסימן שהוא מת ונמצא שם אבל הוא יכול להיות 20 מטר משם. תחפש גופה שרואים מעלייה את הסימן שיש במפה. (קו כזה של דופק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ

אני לא זוכר אם ראיתי את הסימון על הגופה עצמה אבל אני זוכר שבמפה הסמן שלי היה בדיוק מעליה

אם מתו שם שני אנשים ואחד עף לעזאזל אז יכול להיות שטעיתי

ממש קשה לא להצליח לכוון על גופה, זה לא מה שקרה (:

*

ריסט למחשב

ריסט לראוטר

ריסט למודם

עדיין לא ממש מתחבר

ועכשיו אני שוב לא אשחק כל השבוע :bash:

אוף עד שיש לי זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.. אבל את רובם קיבלתי כשסתם שיחקתי, לא נכנסתי למשחק בשביל להשיג אותם. היו רק כמה שכמעט סיימתי אז עשיתי במיוחד.

מתן- היה אחלה משחק. קיבלתי 52 פינים (הסמלים שיש למטה) כולל כוכב זהב :xyxthumbs:

(וכמעט שברנו את השיא של 72)

bfbc2game20100220222216.th.jpg

(וזה השיא שלי מבחינת ניקוד [6370])

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין קבוצות במשחק הזה מדהים, יצא לי היה להיות כמה פעמים בקבוצות ממש גרועות יותר מדי פעמים נאלצתי לנסות להגן על MCOM לבד או פוצצתי אחד לבד,וכמה טובות שזורמות דרך המפה או מגינות טוב.

הכי עצוב זה כאשר איזה squad טוב משתלט על הגבעה אחרי החלק הראשון של המפה, וכמו מפגרים מהתוקפים מסתערים עליהם אחד אחד, כמו צאן לטבח.

אגב יש דרך לעזוב squad אחד ולהצטרף לאחר תוך כדי משחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח כן.. באג מטופש. כמעט בכל סקרינשוט שהביאו כאן בדיון תמצא דברים דפוקים כאלו.

ותודה, אבל בלי מתן (Juggernaut) לא הייתי עושה את זה. הוא טייס מעולה. אנחנו צריכים מתישהו לשחק עם מיקרופון ולהיות יותר מתואמים, זה יהיה ממש קטלני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...