איטיות בבזק בנלאומי V2 . עכשיו הגיע תור הצפון לסבול ? - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איטיות בבזק בנלאומי V2 . עכשיו הגיע תור הצפון לסבול ?

Yehudaa

Recommended Posts

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שקר וכזב...ובליחצה כאן מתקבל עמוד לא קיים, לפחות אצלי.

במקרה שלי, העסק בו אני מועסק נתקע לכמה שעות בלי ומאז אכן האיטיות מורגשת גם בעבודה וגם בבית..

קיצר הרוחב פס פה כמו גומי, הספקיות מותחות ומותחות יבוא יום והוא ייקרע, אני מחכה ליום הזה :smile1:

היום שלחתי מייל מייל לשירות הלקוחות של וביקשתי שבהתאם לאמנת השירות שלהם יזכו אותי בגין יום גלישה, בעקבות כך שביום חמישי האחרון לא ניתן היה להתחבר לאינטרנט במשך מספר שעות.

נעניתי במייל שאקבל זיכוי בסך 5.70 כולל מע"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לקוי של נטוויז'ן 013 ונשאר לי איזה 4 חודשים עד שתקופת ההתחייבות תסתיים, החיבור והשירות שלהם הוא פשוט גרוע ואני מחכה עד הרגע שבוא אני אשתחרר מהם והיעד היה בינלאומי ועכשיו אתם אומרים שגם שם זה חרא! אז זה מצב האינטרנט הכללי בארץ? זו בושה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב

אז הייתי בבזק בינלאומי

עזבתי לשלושה חודשים לסיבוב הופעות ב012\ברק\אורנג'

וחזרתי לפני שבוע

תאמינו לי, כמה שהאינטרנט זוחל - פשוט אין לאן לעבור..

הגם אורנג' בחגיגה הזאת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקח לי כמה דקות לעבור לדף הזה בכלל

לעוד מישהו יש הורדות איטיות ברפידשר? ואני מדבר על שעות הבוקר (2-5).

זה פתטי, כמה דקות על 180 ק''ב ואז מהירות זוחלת לחצי שעה של 20 ק''ב. במקרה הטוב.

אין צורך להגיד שהמחשב שלי נקי...עוד מישהו סובל מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בבזק בינלאומי תופעה מוזרה שלמרות שהמהירות תקינה ( מהירות הורדה ) אתרים מסויימים לא עולים פשוט השרת של בינלאומי לא מתקשר עם שרתים אחרים או שיש איטיות בעליה של אתרים

יש לי הרגשה שיש להם בעיה ועומסים עצבניים על השרת כל הזמן יש להם הקלטה שמתקשרים לשירות טכני " תקלה זמנית ".

הבעיה שהם מאשימים את אם זה תשתית ואם זה הראוטרים שלהם

דרך אגב למי שיש ראוטר שחור סימנס בדקתי את זה והוא מודם בעייתי מאוד ועושה הרבה בעיות לרוץ ולהחליף אותו ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב למי שיש ראוטר שחור סימנס בדקתי את זה והוא מודם בעייתי מאוד ועושה הרבה בעיות לרוץ ולהחליף אותו ..

לי יש את המודם ההוא ואני לא אוהב אותו וכידוע הקשוחה שיש בוא היא איזה שהוא משהו מאולתר של בזק ומאוד קשה למצוא לו עדכונים אמינים, אני לא מנסה לדון באיזו שהן תיאוריות קונספירציה ברור שמה שחברות האינטנט בארץ עושים throttling וחוסמים פורטים וזה מורגש יותר בשעות היום מאשר בלילה.

אתה יכול להמליץ אולי על משהו יותר טוב מודם+נתב איכותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקח לי כמה דקות לעבור לדף הזה בכלל

לעוד מישהו יש הורדות איטיות ברפידשר? ואני מדבר על שעות הבוקר (2-5).

זה פתטי, כמה דקות על 180 ק''ב ואז מהירות זוחלת לחצי שעה של 20 ק''ב. במקרה הטוב.

אין צורך להגיד שהמחשב שלי נקי...עוד מישהו סובל מזה?

לקח לך כמה דק' עד שHWZONE עלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...