איטיות בבזק בנלאומי V2 . עכשיו הגיע תור הצפון לסבול ? - עמוד 7 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איטיות בבזק בנלאומי V2 . עכשיו הגיע תור הצפון לסבול ?

Yehudaa

Recommended Posts

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המהירות תלויה במהירות שאני מקבל באותו רגע עכשיו אני מקבל חיבור של כביכול 7.5 מגה עם פינגים יותר נמוכים הורדה של בערך 900

ו

Received Signal Strength: -0.9 dBmV

SNR: 37.1 dB

Power Level: 50.0 dBmV

כנראה שהכתובת שהבאת לי היא לMOTOROLA SB ולי יש THOMPSON ביקשתי והם הבטיחו לי שיביאו לי את ה SB אבל כשבאו להתקין אמרו שנגמר להם המלאי ושהם לא מחזיקים אותו יותר (ממש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתונים נראים בסדר.

אם הבדיקה מול האתר של HOT לא תקינה, אז הבעיה לא בבזק בין לאומי. כנראה שהאזור שלך בכבלים עמוס.

אתה גר באזור עם בניינים עם הרבה קומות ?

בכל מקרה אתה צריך להתקשר לכבלים ולהציק להם עד שיפתרו את הבעיה.

לא יכול להיות שלא תקבל את המהירות המקסימאלית מול אתר הבדיקה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר באזור עם בניינים בגובה ממוצע של 6 קומות בשבועיים הראשונים אחרי שהתחברתי אליהם היו אצלי כבר 4 טכנאים. הטכנאי הבכיר היה פעמיים ואפילו לא נכנס הביתה ואמר שזאת בעיה ידועה באזור שלי ושהיא תיפטר תוך שבועיים (זה היה בספטמבר) אחר כך אמרו לי שהיא תיפטר עד ינואר 100% ועדיין,כלום נמאס לי מהטלפונים איתם

בנוסף לכך יש אתרים שלוקח לי 3 דקות לטעון למשל www.rapidshare.com שעד לפני שבוע נטען בסדר לגמרי עכשיו לוקח לי לפחות 3 דקות לטעון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכבלים כל תדר הוא בעל יכולת העברה של 50 מגה ביט.

הקו מלא כאשר:

- אתה חולק את התדר עם 5 משתמשים של 10 מגה, שמעמיסים את הקו

- אתה חולק את התדר עם 10 משתמשים של 5 מגה, שמעמיסים את הקו

- אתה חולק את התדר עם כ 50 משתמשים במהירויות שונות בשימוש ממוצע.

אם בכל בנין 6 קומות, ובכל קומה 4? דירות. חצי מהמשתמשים בבזק וחצי בהוט. ארבעה בנינים שחולקים תדר יחנקו אותו.

יתכן שכל השכונה שלך על תדר בודד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בעיה של HOT. הם מחויבים לפי הרישיון של משרד התקשורת למנוע עומסים על התדרים.

הם זאת ע"י פיצול המשתמשים לתדרים שונים, והקטנת הסגמנטים ע"י המרה אופטית בכל תחילת רחוב/אזור.

זה דורש מהם ציוד ועבודה, אבל אתה צריך להתעקש שיפתרו את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בכל בנין 6 קומות, ובכל קומה 4? דירות. חצי מהמשתמשים בבזק וחצי בהוט. ארבעה בנינים שחולקים תדר יחנקו אותו.

יתכן שכל השכונה שלך על תדר בודד.

יש בעיה אחת, והיא שאתה מניח שכל הבניין שלו מנצל את כל רוחב הפס באותו זמן.. מה שלא כל כך סביר..

הגלישה גם על הפנים אצלי שום דבר לא נפתר

עריכה: תמונה להמחשה של המהירות משרת בעיר שלי

410187386.png

upload תקין והורדה לא תקינה

1. אני לא מבין מה לא בסדר בבדיקה. מה המהירות שלך בכלל?

2. בדיקות מהירות בתוך הארץ לא אומרות כלום.

3. בדיקות של SpeedTest עוד יותר לא אומרות כלום (הכל שם יורד מהפרוקסי של הספקיות בארץ. מה זה עוזר שבSpeedTest מקבלים 9000 מגהביט לשניה וכשאתה בא להוריד דרייבר מATI אתה מוריד על רבע מהמהירות שלך במקרה הטוב).

4. חבל לשלם על 5 מגה בשביל לגלוש בוואללה ובynet - אבל זה פחות קשור לדיון..

5. תמשיכר לפתוח כל שני וחמישי דיון על האיטיות של 014 בצפון, 012 בירושלים, 013 בדרום.. זה לא הולך להשתנות בזמן הקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני חשבתי שאני היחיד שאוכל את הלבלב שלו בגלל האיטיות בבזק בינלאומי.

מאז יום שלישי האחרון(סופת ברקים השמידה את הסימנס השחור שלי) אני לא יכול לשחק פוקר בצורה נורמלית (סטאן גיימס פוקר). יש לי מודם ישן בדמותו של AZTECH 600E שחשבתי שהוא מקור הבעיה, מסתבר שלא.

הפכתי עולמות בשביל לסדר לי כמה שעות משחק נורמליות והמסקנה: בלתי אפשרי.

אני חושב שלסיכום נותר לי רק לומר, צרת רבים חצי נחמה.

נחכה לימים טובים יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...