מדוע אינני מצליחה להתקין את הצורב?? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדוע אינני מצליחה להתקין את הצורב??

לרה

Recommended Posts

קיבלתי צורב חדש עם כבל שנקרא ID flat cable pin 1

ויש לי סידי רום שאינני רוצה להסיר. ניסיתי להתקין כמו שמראים בהוראות אבל כל פעם משהו לא עובד

בשלב מסוים המחשב שלי לא זיהה את הסידי רום ואת הצורב בשום מקרה הוא לא זיהה.

לדעתי חסר לי כבל שמתחבר ל- DC INPUT connector אם כן מאיפה משיגים אחת כזה ואם לא אז איך מחברים את הצורב???

שיחקתי עם המצבים של master , slave

לא נראה לי שהבעיה בהם... :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית טיפה בלאגן...

את מוציאה מאחורה של ה-CD או 2 או 3 כבלים , מחברת אותם לצורב , בדיוק כמו שהיו מחוברים ל-CD.

אח"כ תסתכלי על ה-master ועל ה-slave , ותגדירי אותו דבר בצורב :)

אם לא ראית איך זה היה מחובר...או שהסתכבת , אז זה באמת קצת מסתבך...ותצטרכי לרשום פה עוד כמה דברים על המחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשעשיתי את זה (כלומר הוצאתי מהסי די את ה2 כבלים שלו ) הסי די הפסיק לעבוד...

ניסיתי כל כך הרבה וריאציות כבר ::) שזה הופך להיות מצחיק...

ואני לא רוצה לקחת את המחשב לטכנאי כי זה יעלה לי כסף...

אני אפרט: החלטתי לעשות את הסי די ראשי ואת הצורב "עבד" וחיברתי לצורב (הוריאציה האחרונה) רק את הכבל הרחב שאיתו הוא הגיע אבל הוא לא נפתח (המגש של הצורב) והמחשב לא מזהה שיש לו חומרה חדשה.

הכבל שאני חושבת שחסר לי צריך להיכנס ל- DC INPUT CONNECTOR והוא זה שגורם למגש הצורב לצאת...

הקיצר באמת הסתבכתי.... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלחי על התגובה אבל את מצחיקה אותי , אני אסביר , טלביזיות ומכשירי חשמל עובדים על חשמל , גם מחשב עובד על חשמל ואם לצורב לא מגיע מתח איך בדיוק את מצפה שהוא יעבוד ? , על אוויר ? ???, לכי לחנות מחשבים תגידי להם אני רוצה כבל מתח לצורב (אם אני זוכר נכון אז קוראים לזה חיבורי מולקס) והם גם יסבירו לך איך לחבר את זה , למרות שלא צריך להיות גאון הדור בשביל לחבר כבל חשמל ;D.

מקווה שלא לקחת את זה אישית או נפגעת מזה אם כן , אני מצטער .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה חושב שיש סיכוי שהיא תפגע מזה אולי תערוך...?

אוקיי , לעניין :

מאחורה יש חיבור של 4 פינים שהוא החשמל , כאילו חיבורים צריכים להיות "זרוקים" לך בתוך המחשב , קחי אחד פנוי וחברי אותו .

הוא נכנס בכיוון אחד בלבד כאשר החוט האדום מבין ה-4 צריך להיות בצד ימין כאשר מביטים על הצורב מקדימה ! (כלומר קרוב לכבל השטוח הרחב של ה-IDE.

הכבל השני הוא ה-IDE , הארוך השטוח...תשימי לב גם לכיוון שלו , האדום שלו אמור להיות צמוד לאדום של החשמל....

עכשיו , שימי את הצורב SLAVE ואת הסידי בתור MASTER.

את החשמל את צריכה לחבר לשניהם , כמו כן את כבל ה-IDE...!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאבי .ל. היקר : אם הייתי מבינה גדולה במחשבים אז לא הייתי נכנסת לפורום הזה או לפחות לא הייתי רושמת את השאלה ששאלתי - הגיוני לא? אני גם לא ידעתי שה"כבל" הזה הוא שמחבר לחשמל. אני לא רואה בזה שום דבר מצחיק...

ל- nuxer תודה על העזרה המפורטת אני אנסה את זה, אך יש לי שאלה לפני כן: יש לי חיבורים כאלה "זרוקים" האם יש הבדל איזה אני אקח? כי הוא "זרוק" אבל לא לגמרי יש לו בצד עוד חיבור לחשמל ואחד מהם מחובר לדיסק קשיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...