כל פעם שאני משחק משחקים חדשים המחשב נתקע! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל פעם שאני משחק משחקים חדשים המחשב נתקע!

stingeR-

Recommended Posts

בכל פעם שאני מפעיל משחק עם דרישות טובות...

אני משחק בו איזה חצי שעה עד שעה רצוף וחלק...

אבל לפעמים (זה קורה כמעט כל פעם) המשחק נתקע באמצא ועלי לעשות RESET למחשב על מנת להפעילו מחדש.

למה זה קורה??

הצעות?

יכול להיות שהבעיה נגרמת מחימום יתר של כרטיס המסך שלי או של רכיב אחר במחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קרה לי עד לא מזמן, והייתי צריך להחליף מעבד.

תנסה להריץ תוכנות כבדות או , כדי לראות אם המחשב נתקע גם בהם. אם כן - זה המעבד 100 אחוז.

מה גורם למעבד להתחמם? לזה יש אלף ואחת סיבות...... וכמה שנרצה, וכמה שתשאל יפה ;) , לא נוכל לדעת דרך הפורום מה הסיבה ככה סתם.

חוץ מזה - אני רואה שאתה עושה - אז בטח שאתה מבין דבר או שניים על זה שמעבד מתחמם, למה הוא מתחמם ואיך בודקים את הטמפ'....כן, ותנסה להוריד את המהירות של המעבד ;D אולי זה יעזור ::)

בהצלחה....... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את האוברקלוק מזמן מכוון שהלך לי מאוורר הוולקנו אז החלפתי לרגיל שבא עם המעבד...

עכשיו זה קורה רק במשחקים חדשים ורק אחרי שאני משחק איזה שעה רצופה...

זה לא נראה לי המעבד מכוון שהטמפרטורה שלו אחרי שאני משחק איזה שלושתרבע שעה היא לא יותר מאשר 56 וברגיל כככה הוא על 51-52..

לדעתי זאת בעיה חמורה של ...

למה?

בגלל שיש לי רק מאוורר אחד מקדימה למארז שמכניס אוויר אבל מאחורה אין לי מה שיוציא את האוויר החם...

יש לי רק את המאוורר של הספק(שלא עוזר בכלום...)

שאני פותח את המארז הכל בסדר(חשוב לציין)

יש דרכים אחרות לעשות כאן שנויים קיצוניים כי אני לא רוצה להשאיר את המארז כל הזמן פתוח....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לגוע בסינק שעל הכרטיס מסך שלך

אם הוא רותח אז מצאת את הבעיה

תבדוק גם עם PRIME95. תעשה לופ של שעה וחצי ואם המחשב לא נתקע אז אתה יכול להיות בטוח שזה לא המעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...