זמן סוללה ב-T61 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זמן סוללה ב-T61

Zeliran

Recommended Posts

אני מריץ את המחשב ב 50% בהירות, ללא , ושום תוכנות כבדות ואני מצליח לקבל רק שעתיים/שעתיים וחצי עם סוללת 6 תאים.

הסוללה בת חצי שנה בלבד.

האם נראה לכם הגיוני? ברוב הביקורות שראיתי באינטרנט רשום שהצליחו להגיע לאזור ה-3:30 שעות עם קינפוג דומה. כשאני בודק ב Power Manager אז הוא טוען שמצב הסוללה טוב, וכשאני מטעין אותה הוא גם טוען שהטענתי אותה עד הסוף..

הסוללה עדיין באחריות, יש מקום לנסות להחליף אותה? או מה אפשר לעשות?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אכן נמוך מהמצופה.

האם המעבד עובד במצב חיסכון בחשמל (תדר מופחת) או שהוא עובד בתדר מלא? תוריד ותפעיל CPU-Z ותראה את מהירות השעון של המעבד כשהיא במנוחה.

יש לך מסך 14" או 15"? איזה כרטיס מסך? מובנה של או nVidia? האם מדובר ב-T61 או T61p?

מה ה-Power manager אומר לגבי ה-Full Charge Capacity של הסוללה שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צרפתי תמונת מסך של התוצאות ב CPU-Z

בעיקרון פרופיל ניצול החשמל נמצא על Power Source Optimized

מסך 14 רחב, כרטיס מסך 140, יש אפשרות לבטל אותו ולהשתמש ב integered? או שזה "או זה - או זה" ובכלל אין לי את המובנה של אינטל? (בכל מקרה בדקתי בביוס, ואני רואה שהוא מוגדר על Internal video card ולא external pci .. יכול להיות שאני טועה מעט במינוחים מהביוס)

ה-Full Charge Capacity עומד על 56.09Wh, וזה אחרי שעשיתי היום reset לסוללה

תודה

תיקון

התמונה הקודמת של CPU-Z היתה לא נכונה (לקחתי אותה כשהמחשב בכלל היה מחובר לחשמל...), בכל מקרה, הנוכחית היא העדכנית

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הכרטיס של זה יותר הגיוני שזמן הסוללה יהיה נמוך יותר, למרות שעדיין הייתי מצפה לכיוון של 3 שעות ולא 2-2.5.

התמונה של ה-CPUZ לא לגמרי מראה את המצב, שכן נראה כאילו המעבד תקוע במצב ביניים.

במקום לצלם את התמונה, פשוט תפתח את CPUZ ותחזיק את המחשב במצב של מנוחה במשך דקה-שתיים. שים לב האם מהירות השעון נשארת קבועה או קופצת, ובאיזה ערך היא נמצאת רוב הזמן.

כמו כן, תפעיל את מנהל המשימות (Ctrl+Shift+Esc) ותראה בטאב התהליכים מהו אחוז ניצול ה-CPU בזמן זה והאם יש תהליך כלשהו שצורך כמות ניכרת של CPU.

בנוסף - האם Bluetooth/Infrared פעילים? האם יש התקני מחוברים למחשב? האם ה-LAN מחובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין איזשהו פרוסס שטוחן CPU, וערכתי את הבדיקה כשהבלוטות'+wifi היה מכובה, ובלי שום דבר מחובר ב ..

אני אבדוק אם אפשר לעשות משהו עם התמיכה של למרות שאני בספק .. אבל חוץ מזה, יש לי מה לעשות בנידון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...