מאז שסיימתי קורס טכנאים בג'ון ברייס (mcdst) אני מרגיש די חרא - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאז שסיימתי קורס טכנאים בג'ון ברייס (mcdst) אני מרגיש די חרא

drorhazan

Recommended Posts

• תגובות 155
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הועברה למי?

אינסוף ת'רדים שכאלה נפתחים שוב ושוב, על ידי אותו משתמש, ועם אותה הפואנטה -

א. להשוויץ[?!] שיש לו דיפלומה מג'ון ברייס[כעת הוא הבין שהיא לא שווה דבר]

ב. להתבכיין שאף אחד לא מקבל ולא נענה לבקשותיו לעבודה.

ג. כמה שהוא שמח שהכיר את HWZONE שכן הוא הדפיס את כל החומר והמאמרים של האתר [creepy :-X ]

לא יודע מה איתכם, אבל לדעתי זה מזמן עבר את גבול הספאם.

אז נכון הוא לא מקלל מישהו, ונכון שהוא לא מתווכח עם מנהלים, אבל שוב ושוב הוא פותח דיונים שמובילים לזה שאנשים

נותנים לו פידבקים וטיפים והוא בכל זאת בשלו.

אם זה לא ספאם, אז ספאם מהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה לכל מתלבטי הג'ון ברייס.

לכו לעשות תואר. לא שווה לעשות מיליון קורסים מתקדמים ומקדמים אחרי ההתקדמות הבסיסית וקידום שלאחר הקידום אחרי התקדמות מינימלית בתחום. לא משתלם. מהנדס שהשקיע 50 אלף ו4 שנים לא רואה ממטר את כל הקורסים של ג'ון ברייס ממטר. וגם אם כן, יוצא מכל הקורסים האלה אחד מכל 200 מסיימים שבאמת יצליח ויפיק מזה תועלת.

לכו לעשות תואר אמיתי ותעזבו את כל התעודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרור, אני מציע לך לעזוב את הפורום, זה לא בריא לך.

אני לא מכיר אותך אולם מהתגובות שלך באתר יש לי חדשות טובות וחדשות רעות.

הרעות - יש לי חשש שאתה סובל מהפרעת אישיות גבולית:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%A4%D7%A8%D7%A2%D7%AA_%D7%90%D7%99%D7%A9%D7%99%D7%95%D7%AA_%D7%92%D7%91%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%AA

זו הפרעת נפש קלה שקוראת ל1 מתוך 50 אנשים. ספציפית נראה שיש לך OCD:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%A4%D7%A8%D7%A2%D7%94_%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%93%D7%A0%D7%99%D7%AA-%D7%9B%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%AA%D7%99%D7%AA

הטובות - אפשר לטפל בזה. נשמע שטיפול פסיכולוגי יכול לעזור לך יותר מכל הסמכה מקצועית. הטיפול יוכל לשקף לך איך אתה נראה ע"י אנשים אחרים ולעזור לך להשתלב בחברה, בין אם במסגרות מקצועיות ובין אם במסגרות חברתיות.

אני מקווה שתיקח את דברי ברצינות ותלך לדבר עם איש מקצוע, יש גם אפשרויות לעשות זאת דרך קופת חולים כך שהעלות אינה גבוהה במיוחד.

יש הרבה הומור בת'רד הזה, אבל מסתתר מאחוריו סיפור עצוב לדעתי, ולכל אותם מנהלים שהגיבו פה - קשה לי להאשים אתכם ואני לא שופט, אבל סה"כ האתר הזה צריך לעזור לאנשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...