מאז שסיימתי קורס טכנאים בג'ון ברייס (mcdst) אני מרגיש די חרא - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאז שסיימתי קורס טכנאים בג'ון ברייס (mcdst) אני מרגיש די חרא

drorhazan

Recommended Posts

טכנאי אחרי שהולך לעבוד בנטויז'ן/באג זה קצת כמו מתכנת שהולך לעבוד במיקרוסופט.

אל תתמסד כל כך מוקדם, רוב האנשים אחרי מעדיפים לעבוד במקומות קטנים יותר - גם בהייטק צריך טכנאים ולדעתי שם נהנים יותר.

אני לא מבין מה הבעיה במתכנת שהולך לעבוד במיקרוסופט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 155
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עצה לך : תלמד על הדברים בחפיף

אל תלמד לי מזה DDR# לעומק פרטי פרטים ומה ההבדל בין זה לבין DD הרגיל ובלה בלה......

תדע דברים בסיסים דברים שיעזרו לך למצוא עבודה בתור טכנאי

אם אתה נכנס יותר מדי לפרטי פרטים

אתה כבר מהנדס....

וזה אתה לא , לכן , בחפיף

אתה יודע איזה חלקים אתה צריך להרכיב מחשב תכיר תקלות תתקן תסדר תתעסק וזהו

אם מדי פעם יש משהו שממש ממש ממש מעניין אותך

תחקור עליו

אבל בישביל הכייף , לא בישביל לעשות עם זה משהו

וככה פחות או יותר אתה תחבק את כל ''עולם'' המחשבים

ולא תרגיש טיפש ושחסר לך משהו שאתה שומע את המילה CI7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נשמע נחמד, אבל לא הייתי רוצה את זה כתחביב או כמשהו צדדי, אלא כמקצוע- ואני לא מדבר על להסתובב מבית לבית ולתקן מחשבים ולקחת כסף עבור כל שעה. הייתי מת לעבוד באיזו מעבדה ולהשיג רכיבי חורה בהנחה ולדעת ראשון על רכיבים הכי חדשים ישר כשהם יוצאים לשוק, לנסוע לתערוכות מחשבים בארץ ובחו"ל המיועדות גם לאנשי מחשבים (או אפילו לאנשי מחשבים בלבד)- מה רע בזה? ותוך כדי זה להתקדם בג'ון ברייס ולהתעדכן ב- hwzone. נשבר לי מזה שיש פה כמה כאלה שאני אמנע מלרדת עליהם, אבל הם חושבים שג'ון ברייס זה חרטא כי זה לא טכניון או אוניברסיטת חיפה. ברור שאני רוצה לעשות תואר בתחום במחשבים, אבל קודם כל אני אמצה את ג'ון ברייס ואח"כ אעשה פסיכומטרי ואת השאר, כי זו דרך ארוכה עד לתואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתעקש לא להבין שאין שום קשר בין תואר אקדמאי בתחום המחשבים לבין מה שאתה לומד בגון ברייס ו/או מה שבאמת תתעסק איתו בעתיד.

כדי לנסוע לכל מיני כנסים אתה צריך להיות כתב, או איש עם הרבה כסף. בשביל זה, במקום להתבכיין שאתה לא מתקבל לנטוויז'ן, תמצא עבודה, ולך לעשות פסיכו' ולהתחיל ללמוד באונ'. בקצב הזה אתה תגיע בגיל 35 עם כל הסמכה אשרית בתחום הטכנאות של גון ברייס ל-3 שנים של תואר במדמ"ח, כשאתה עם אישה וילדים וזה לא יהיה קל.

אז במקום להתבכיין על זה שאתה לא מתקבל לנטוויז'ן ובאג, או לא מצליח להיות טכנאי בחברת מחשבים מונפצת, לך ללמוד או לעבוד, או לעשות משהו עם החיים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוכר בבאג בחן אותך מה זה FSB...... אחי בבאג איפה שאני גר יש 2 מוכרות צעירות אולי אחרי .. בקושי מבינות בכלל

במשחקים ורק יודעות למכור מדפסות בקושי.

אני לא חושב שעשו להן כזאת בחינה... תבין זה כולה מקום שמוכר משחקים וחומרה ג'נרית כמו ג'ויסטיק או דיסקים לצריבה!

איזה ידע במחשבים צריך למקום כזה.

הם מחפשים אנשי מכירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את זה, שיעשה מה שהוא רוצה. כבר אמרו פה שהוא כל הזמן אומר שהוא לא מתקבל לפה ולשם, אבל רוצה להמשיך ללמוד בברייס הזה, ולקרוא חומר בזון. כבר הרבה מאוד זמן אמרו לו שאין מה לעשות, הוא לא מוכן להקשיב וממשיך להתעקש שבאג ומעבדת המחשבים שלו זה מקום העבודה האידיאלי.

נו, שויין.

מר. חזן, רוצה טיפ קטן להתחלה? IE6 על זה (כמעט) שני דורות אחורה בדפדפנים. אם היית קורא ומיישם, היית מבין שמומלץ להתעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בא לכם שאני אעזוב את hwzone ואפסיק להתעדכן?

אני לא אמרתי שאני רוצה לעזוב את ג'ון ברייס, אמרתי שאני מיואש כי אני מחפש עבודה בתחום של הקורס טכנאים לפני שאני מתחיל mcsa .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נשמע נחמד, אבל לא הייתי רוצה את זה כתחביב או כמשהו צדדי, אלא כמקצוע- ואני לא מדבר על להסתובב מבית לבית ולתקן מחשבים ולקחת כסף עבור כל שעה. הייתי מת לעבוד באיזו מעבדה ולהשיג רכיבי חורה בהנחה ולדעת ראשון על רכיבים הכי חדשים ישר כשהם יוצאים לשוק, לנסוע לתערוכות מחשבים בארץ ובחו"ל המיועדות גם לאנשי מחשבים (או אפילו לאנשי מחשבים בלבד)- מה רע בזה? ותוך כדי זה להתקדם בג'ון ברייס ולהתעדכן ב- hwzone. נשבר לי מזה שיש פה כמה כאלה שאני אמנע מלרדת עליהם, אבל הם חושבים שג'ון ברייס זה חרטא כי זה לא טכניון או אוניברסיטת חיפה. ברור שאני רוצה לעשות תואר בתחום במחשבים, אבל קודם כל אני אמצה את ג'ון ברייס ואח"כ אעשה פסיכומטרי ואת השאר, כי זו דרך ארוכה עד לתואר.

מה רע בזה...? מתחילים בקטן עוברים לתמיכה בעסקים קטנים.

ואם יש לך שכל תרכוש נסיון על מקים ו-OS X, יש מחסור בטכנאים פרילנסרים בעיקר.

מספיק שתעלה בחכת הפרנסה שלך 2 משרדי פרסום, ואתה מסודר לכל החיים פאק... להיות שכיר בעידן הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בא לכם שאני אעזוב את hwzone ואפסיק להתעדכן?

אני לא אמרתי שאני רוצה לעזוב את ג'ון ברייס, אמרתי שאני מיואש כי אני מחפש עבודה בתחום של הקורס טכנאים לפני שאני מתחיל mcsa .

בא לנו שתפסיק לפתוח הודעות כל שבועיים שאומרות שבאג לא מקבלות אותך ושאתה לומד ועם כמה דיפלומות שאפשר לא משנה מה לעשות איתן מג'ון ברייס.

תעשה משו עם עצמך!

לא מקבלים אותך בבאג? לך לחנויות אחרות אם אתה כל כך רוצה. לא מקבלים אותך בנטוויז'ן? לך לבזק או , גם ככה העבודה של התמיכה הטכנית היא בערך 1:1 בחברות האלה (כלומר לא 1:1, אבל עושים כל היום אותו דבר, ורמז: כל קשר בין זה לבין או חשיבה הוא מקרי בהחלט).

רוצה לעשות משהו יותר טוב? פסיכומטרי (אולי גם השלמת בגרויות) ויאללה לאוניברסיטה. ואולי גם תחשוב על משהו ששונה ממדמ"ח, כי אולי בעוד 20 שנה זה לא יעניין אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל להסתובב מבית לבית כי כבר עשיתי את זה ועד היום אני עוזר מדי פעם לחברים כשיש להם בעייה במחשב, וחוץ מזה שיש מלא אנשים שעושים את זה ושמסתדרים לבד גם בלי טכנאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל להסתובב מבית לבית כי כבר עשיתי את זה ועד היום אני עוזר מדי פעם לחברים כשיש להם בעייה במחשב, וחוץ מזה שיש מלא אנשים שעושים את זה ושמסתדרים לבד גם בלי טכנאי.

יש לי חבר טכנאי שחי מזה טוב מאוד.

מספיק שיש לך כמה זקנות מרמת אביב שאפילו לחבר את המחשב לחשמל הם לא מסוגלות, ויש גם המון עסקים קטנים כמו למשל: חנויות וספקי שרות באזורי התעשיה.

רובם בכלל לא יודעים איך לכבות את במחשב.

מה רע ב-40$ לשעת עבודה לא כולל נסיעות...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...