מסך LCD 26 אינץ ב 1350 ש"ח !!!!!!!!!! - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך LCD 26 אינץ ב 1350 ש"ח !!!!!!!!!!

VIEWSONIC

Recommended Posts

בשביל שידורים רגילים מספיק לי TV CRT רואים בה מצויין

אני חייב לבדוק מה עושים אחרים

TV אני רואה מ 5 מטר מצויין אבל התירגום שם גדול יחסית מגופנים של מחשב .

לדעתי לגלוש מרחוק זה פשוט מעאפן.

אני מעדיף בהרבה לעבוד על מסך אפילו בהשוואה ללגלוש במרחק 4.5 מטר על מסך 90 אינץ'.

מילא אם זה היה מסך מחשב ברזולוציה 1920x1200, אז עוד אפשר היה להבליג על זה שזה חברה מעאפנה ופשוט לקוות שהוא יחזיק מעמד שנתיים. אבל זה מסך טלויזיה, אי אפשר באמת להשתמש בו לשום דבר חוץ מצפיה בוידאו. אז לדעתי אפילו במחיר הזה - לא שווה.

מסך טלויזיה חוץ מוידאו אפשר לחבר למחשב ולעוד כמה דברים לא רק צפיה בוידאו .

איך המקרן הזה ?

http://www.arcenter.co.il/Product.asp?Pid=PJ513D&Cat2Cat1ID=14&Cat2ID=77&aff=Zap〈=HE

איך מחברים למחשב ולדברים אחרים ? יש לו חיבורים מאחורה RCA וכו' ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מקרן זה לסרטים בלבד וזה לא עסק זול בכלל (אך גם זה כלי מעולה למצגות). מה שהבאת בלינק זה מקרן ברזולוצייה נמוכה שיראה לא משהו.

לפעמים יוצא לי לגלוש במקרן HD אם אני צריך לברר משהו קטן באמצע או אחרי סרט ואין לי כוח להעביר את התצוגה בחזרה למסך המחשב, חוץ מכאב צוואר וחוויה פסיכדלית מפחידה עם הרגשה שאתה נמצא בתוך עמוד האינטרנט (תרתי משמע, - הסמן של העכבר הוא בגודל של חצי עכבר) אין ממש הנאה מלגלוש בגדלים הללו.

וכן - כמובן למקרן יש חיבורים מאחורה - כל מקרן ומה שיש לו. מקרן בארץ מתחיל מ 7000-8000 ש"ח לא כולל ציוד נלווה, בארה"ב זה הרבה יותר זול. בכל מקרה אני לא חושב שאתה רוצה להיכנס לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שייראה סביר ב-4-5 מטר הוא 42" ומעלה. עם 37" תוכל לחיות, אבל זה יהיה לא נוח בכלל.

Anatoli.

לא מזמן רכשנו 50" לסלון. מרחק הצפיה הוא בערך 3.3 מטרים.

אבא שלי לא מפסיק להתלונן על זה שהוא נורא מצטער שלא רכש את גרסאת ה-60" של אותו דגם..

בקיצור, אין מה לחשוב בכלל על גדלים כאלה לכזה מרחק צפיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קצת סוביקטיבי. דווקא ממחקרים שעשו 50 אינטש נחשב לגודל גדול מדי לכזה מרחק. אולי זה יהיה הוגן לציין שאני צופה ב 65 אינטש מ 3 מטר :), אבל עדיין יש בהחלט הצדקה למסכים קטנים יותר במרחקים הללו (איך הגענו כאן ל 60 אינטש בכלל ? 8) ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו לא נגזים.. זה שאפשר לראות 80" מ- 3 מטר לא אומר ש- 37" נגיד זה קטן.. בסלון עומדת אצלי 37" עם מרחק צפייה של 3-4 מטר, ובכלל לא הייתי מתנגד לטלוויזיה גדולה יותר, אבל לא הייתי אומר שהיא קטנה / שאני מאמץ עיניים וכו'.

לפותח הת'רד - 26" ואפילו 32" מ- 4-5 מטר - זה בדיחה, בטח כשזה מגיע לגלישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאחד שמחובר עם טלויזית LCD למחשב השולחני כמסך אני יכול להעיד-

32" זה נוח רק למרחק 2-2.5 מטר לגלישה. יותר מזה? תשכח מלראות את הפונטים, במיוחד לנוכח העובדה שיש כאלו שאי אפשר להגדיל.

ממרחק של 4-5 מטר, לפחות 42". רצוי אפילו 46" או יותר, פחות מזה- פשוט לא יראו כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך, לך על זה:

http://www.konimolam.co.il/Product.asp?productid=288

:P

ועכשיו ברצינות ,אתה לא תצליח לראות כלום, כשאני מחבר את המחשב לסלון אני לובש מישקפי שמש ושם לידי מישקפת למיקרה הצורך.

אני אולי ציני אבל זאת המציאות, כשאני גולש אני לא מצליח לראות כלום כבר מ3-3.5 מטר ,אז תחשוב על פיתרון אחר.

חוץ מזה שאני אישית נגד כפיתרון/תחליף למסך מחשב, אחרי הכל זה טוב אך ורק לסרטים / משחקים (וגם לא כולם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי מסך LCD 19 מתנה עם חיבור DVI-I ו VGA ואני רוצה לראות בזה אם אני אקנה כבל DVI באורך 5 מטר ואחבר לכרטיס מסך אני אראה שידורים מהכרטיס TV באיכות טובה ?

אני מקווה שיראו טוב ממרחק כזה סה"כ 19 אבל היא לא W ככה שזה עוד בסדר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי מסך LCD 19 מתנה עם חיבור DVI-I ו VGA ואני רוצה לראות בזה אם אני אקנה כבל DVI באורך 5 מטר ואחבר לכרטיס מסך אני אראה שידורים מהכרטיס TV באיכות טובה ?

אני מקווה שיראו טוב ממרחק כזה סה"כ 19 אבל היא לא W ככה שזה עוד בסדר ...

דבר ראשון תלוי בכרטיס TV ובאיכות השידור שלו, ועוד משהו ,זה 19" חבר, זאן אתה רוצה ללכת איתו?

אתה חייב לשבת ממש קרוב כדי לראות משהו,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...