מחשב עושה ריסטארטים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב עושה ריסטארטים

gshhar

Recommended Posts

אני שם לב לאחרונה שהמחשב שלי עושה לבד ריסטארט כל איזה יומיים או משהו דומה.

בכל הפעמים האלו האימיול היה פתוח,מישהו יכול להגיד לי מה הסיבה(המחשב לא היה חם-יש לי 2000 והטמפ' הייתה קצת פחות מ-50)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אתה לא רוצה שהוא ימשיך לעשות לך ריסטרטים לבד תעשה ככה:

1. קליק ימני על "המחשב שלי" ולך ל מאפיינים (אתה יודע מה זה באנגלית נכון?) ;D

2. לך לכרטיסיית מתקדם (ADVANCE) עכשיו בהכי תחתון יש לך STARTUP AND RECOVERY (אתחול ועוד משהו).

3. תכנס ל סטינג ואז באמצע בחלון שנפתח כתוב SYSTEM FALIURE ואז יש וי שאומר (אתחול מחדש בעת נפילת מערכת)

תבטל אותו.

עכשיו המחשב לא יעשה לך ריסטרט אבל אם תיהיה בעיה קריטית (בדרך כלל חומרה) אז הוא יעלה לך מסך כחול כזה ועם נתונים על הבעיה (שלי בכל אופן לא תמיד אומרים הרבה כי יש שמה הרבה מספרים אותיות לא מוסברים)

טוב מקווה שזה יעזור איכשהו.... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במסך הכחול אין טעם להתייחס למספרים רק לשם ה - DLL או התוכנית שגרמו לכשל, לעיתים זה יוביל למשהוא הגיוני , בד"כ לא , אבל בכל אופן ב EVENT VIERWER בדרך כלל כמה שואות לפני הודעת הקריסה תופיעה סיבת הכשל לדוגמה - הופעל סורק דיסק אוטומטי ... אחרי 5 דקות כשל , והתופעה תחזור על עצמה מספר פעמים אז ברור שהבעייה היא בדיסק או בסורק הדיסק .

לעיתים יקרה כשל קריטי אחרי גישה להתקן מסויים ונסיון לנצל אותו מעבר ליכולותיו לדוגמה המקום בדיסק נגמר וכדומה , כדי למנוע כשלים מסוג זה יש לוודא שבדיסק העיקרי יש מספיק מקום פנוי וגם רצוי להגדיר זיכרון וירטואלי בגודל מינימלי של פי 2.5 מה , בנוסף רצוי לוודא היכן מתבצע רישום קבצים זמניים ( TEMP ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...