מתלבט בין שני כרטיסי 9800 GTX+ - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין שני כרטיסי 9800 GTX+

IlanF

Recommended Posts

אגב בקשר ל-, כדאי לציין שהוא מגיע בתדרים אילו:

Core: 740MHz

Memory: 2000MHz

כאשר כרטיס ה-referance ע"פ :

Core: 738MHz

Memory: 2200MHz

ז"א, ה-1GB בא על חשבון 200mhz אפקטיבי לזכרונות. לא יודע מה יכולות האוברקלוק שלו, או כמה זה קריטי בכלליות.

בכל זאת אני עדיין חושב ש-1GB עדיף, אם לא היום אז מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

תראה, גם מריו רץ טוב ככה, הכוונה שליהייתה למשחקים אקזוטיים ולא טובים מבחינת פורמט כמו IV למשל, שחייב עוד ועוד ו 512 זה בדיחה בשבילו.

זאת הכוונה, התכוונתי בהמשך אם תקרא, שמי יודעמ ה יהיה בעתיד? ואולי המשחקים ימשיכו מהכיוון של GTA? עוד ועוד זכרון? בעתיד, המשחקים יהפכו ליותר ויותר רציניים, למה סתם לא להמליץ לבן אדם להתקדם ל 1GB?

הסברתי תמקרים שהיו עם כרטיסים של 256 ו- 512 כשיצא, אנשים רצו לחסוך כמה שקלים, קנו 256 מגה, ואכלו את הלב, פשוטו כמשמעו.

או למשל אנשים שחסכו וקנו 128 במקום 256? (באותם שנים) ומה קרה כמה שנים לאחר מכן? או שנה שנתיים לאחר מכן? אכלו תלב.

הכוונה שלי היא, אם יש אפשרות להוסיף סכום סמלי, אבל לדעת שאתה מכוסה בעתיד, למה לא.

בלי כוונה לזלזל בדבריך זה שהוא יוסיף כסף ל1 ג'יגה לא יתן לו לשחק בקרייס עם AA ...אפילו לא X2

איך אני ...גם אם הוא יוסיף עוד כסף לקנות GTX280 הוא לא יוכל לשחק יותר מ X4 AA ..(וגם זה בלחץ)

ואני בדיעה שלך בקטע של להוסיף כסף ..אם אני רוצה לקנות כרטיס מסך נניח ויש לי כסף! אני אקנה את הטוב ביותר בלי קשר לאם זה באמת ישמש אותי

אבל הקטע שזה לא תוספת סמלית (150-200 ש"ח זה עוד 20%) והשאלה אם הוא באמת צריך את זה ואם יש לו את התקציב ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTA IV לא אוכל זכרון מכרטיסים כמו 9800GTX+. הכרטיס מוגבל עוד הרבה לפני שהזיכרון מגביל אותו, הוא יוגבל קודם מליבתו החלשה יחסית ומתדריה. כרטיסים שאכן יקבלו בראש בגלל חוסר בזיכרון הם כרטיסים כמו HD4870 או מערכי SLI/CF למיניהם, שעד כמה שידוע לי מנצלים יותר זיכרון (אין לי מושג למה).

לך על ה-HD4870 512MB בראש שקט ואם אתה רוצה לחסוך אז HD4850. אם אתה ממש פריק של וה-PsyX חשוב לך מאוד, לך על 9800GTX+.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אשמח לראות זאת, מכיוון שלפי הבדיקות שראיתי באינטרנט, ה- 4850 ללא כל ספקמ וביל בפער גדול מאוד על המתחרה. 9800GTX+

http://www.tomshardware.co.uk/radeon-hd-4850,review-31011-25.html

הייתי שמח שתבדוק את התוצאות הסופיות לגבי כל המשחקים באותו אתר שהבאת :D ;D ;)

אז כמו שאמרתי

GTX+ טוב יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל סתם להתווכח. אני מניח שכולם פה כבר יודעים שלא משנה מה קונים בתחום המחשבים, תוך שנה-שנתיים הוא לא יהיה שווה יותר מידי.

לא אכפת לי גם לוותר על פילטרים פה ושם, אבל אני מעדיף עם...

ואם תוכלו להראות לי השוואות בין ה 4870 ל- 9800GTX+ אני אשמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקין IV, ותבדוק האם ה- 512 MB שלך מסוגלים למתוך בחצי מאיכות האפשרית בבמשחקי לללא קרטועים למוות.

וזה הכל, אבל היי תראה, לחיות בקליפ שרק אתה יודע וכולם מדבירם שטויות, זה גם טוב. :xyxthumbs:

הכרטיס שלי מורכב מ- 2*512 וכשאני מפעיל אותו על 512 רץ חלק - ולכן אתה מפיץ דיבורי סרק (מה גם ש- 4 לא מקום להשוואה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל סתם להתווכח. אני מניח שכולם פה כבר יודעים שלא משנה מה קונים בתחום המחשבים, תוך שנה-שנתיים הוא לא יהיה שווה יותר מידי.

לא אכפת לי גם לוותר על פילטרים פה ושם, אבל אני מעדיף עם...

ואם תוכלו להראות לי השוואות בין ה 4870 ל- 9800GTX+ אני אשמח.

אין מה להשוות

ה4870 לוקח בגדול...

הוא לוקח את ה GTX260 הרגיל ככה שמול הGTX+ זה לא ממש תחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להשוות

ה4870 לוקח בגדול...

הוא לוקח את ה GTX260 הרגיל ככה שמול הGTX+ זה לא ממש תחרות

אין מה להתווכח כאן בכלל - זה ידוע שה-4870 יותר חזק

אבל משום מה פותח ההדיון מעדיף ... :nixweiss:

קח אילן - תעיין כאן (גם בשאר העמודים)

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=3437&p=5

בנוסף היה גם דיון ארוך לגבי נושא דומה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=352271.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להתווכח כאן בכלל - זה ידוע שה-4870 יותר חזק

אבל משום מה פותח ההדיון מעדיף NVIDIA...

שמע אחי כל אחד שיעשה מה שהוא רוצה

אנחנו פה כדי לנסות לעזור ושפותח הת'ארד שיעשה ת'חשבונות שלו ויחליט

automatics

http://www.tomshardware.co.uk/radeon-hd-4850,review-31011-25.html

הייתי שמח שתבדוק את התוצאות הסופיות לגבי כל המשחקים באותו אתר שהבאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין ההוכחות למשחק שינצל מעל 512mb, תעיפו מבט בגראפים הבאים:

CoD4

Crysis Demo

Stalker

Bioshock

Oblivion

הסיקור הזה נערך ב-2007. ניצול הזכרון רק יעלה עם הזמן.

זה לא אומר שמשחקים לא ירוצו על 512mb, אבל זה כן אומר שזכרון המערכת יכנס לתמונה במצבים כאילו ותופעות לוואי ייתכנו כתוצאה מכך.

הטענה שלא צריך את כל ה 1GB לא סותרת את הטענה ש-512MB יכול להיות גבולי בהגדרות מסויימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סינדרום אתה הבאת או מישהו מהמנהלים האחרים איזה כתבה ל6 טעויות שאנשים עושים כשקונים כרטיס מסך

השאלה היחידה פה היא האם באמת שווה לו לשלם(תלוי באיזה משחקים הוא משחק או מה הציפיות הגרפיות שלו מהמשחק) 150 או מאתיים שקל בשביל 1GB ..

מה שאני בטוח יודע (בלי להסתמך על באנצ'ים או ביקורות אלא ע"י שימוש בכרטיס מסך הזה) שHD4870 מפעיל את קרייסיס על מקסימום הגדרות

ברזולוציה הטבעית של מסכי 22 בלי AA...זה בטוח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סינדרום אתה הבאת או מישהו מהמנהלים האחרים איזה כתבה ל6 טעויות שאנשים עושים כשקונים כרטיס מסך

השאלה היחידה פה היא האם באמת שווה לו לשלם(תלוי באיזה משחקים הוא משחק או מה הציפיות הגרפיות שלו מהמשחק) 150 או מאתיים שקל בשביל 1GB זכרון ..

מה שאני בטוח יודע (בלי להסתמך על באנצ'ים או ביקורות אלא ע"י שימוש בכרטיס מסך הזה) שHD4870 מפעיל את קרייסיס על מקסימום הגדרות

ברזולוציה הטבעית של מסכי 22 בלי AA...זה בטוח!

קודם כל, אשמח לקישור לכתבה הזו.

משחקים שאני משחק, מממ... היתי אומר בעיקר אלו המבוססים על מנוע הסורס (HL2 ומודים שלו, TF2, L4D... ) זה בעיקר.

אבל עוד פה ושם משחקים אחרים (ME, PURE, OBLIVION, COD:WAW... )

אז ייאלה שיקח HD4870 1GB ויסגור עניין ... פשוט אם הוא יקנה לא משלם לו ...

אם הוא היה יותר זול, בכיף, אבל יש לי תקציב מוגבל, וכבר עברתי אותו אפילו גם ככה... (התקציב המקורי שלי לכ. מסך היה 1000 ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...